Soovitage mõistliku hinnatasemega koerakliinikut

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
sergolax
Postitusi: 30
Liitunud: E Apr 02, 2007 7:56 pm

Soovitage mõistliku hinnatasemega koerakliinikut

Postitus Postitas sergolax »

Olen oma jahimeheks olemise ajal pidanud mitut Lääne-Siberi laikat.
Esimene võttis ohutuid loomi (nugiseid,kährikuid), elas 15a.Teine võttis kõike,ajas siga pideva haukumisega, võis seda teha päev otsa.Sai pidama ka suuri kulte.Oli tohutult väle.Elas 17a ja selle jooksul ei olnud saanud ühtegi kriimu.Mõlemad olid emased koerad,väga sõnakuulelikud.
Praegune isane on 7a ja tal ei ole nii hästi läinud. Eelmisel aastal tõmbas kult tal mõõgatupe risti läbi,15cm.Sel aastal samas metsatukas tõmbas kult kaks kanamuna suurust auku külge,ühe mõni mm reiearteri kõrvale ja lisaks püüdis ära hammustada laika saba.Saba jäi pidama 1/4 ristlõikel.Haavu õmmeldi 3,5h.Kui nüüd arvate,et ta on hirmus murdja,siis Te eksite. Ta on meie seltsis ainus, kelle põhitöö on haukumine.Kerehaavad on kinni kasvanud aga saba veel mädaneb.Kuu peale õmblemist tekkis küljehaavade kõrvale rusikasuurune mull naha alla,mis peale näpuga korduvat katsumist järgmiseks päevaks kadus.Saba sideme vahetamise eest kasseeris kliinik ligi 300.-ja kui öeldi et seda peaks iga päev tegema,siis ütlesin et teen seda ise.See viis ka mõttele,et kodulähedase kliiniku peaks välja vahetama.
Asun Tallinnas,Nõmmel.
jyri

Re: Soovitage mõistliku hinnatasemega koerakliinikut

Postitus Postitas jyri »

Tunnen kaasa.Näen,et tallinlane.Ise kasutan 2 kliiniku teenuseid-üks on Kotka poe kõrval 17korruselise maja 1 korrusel,teine Lasnamäe lõpus,Linnamäe ja Läänemere vahelisel lõigu suures kompleksis.Aadreseid ei tea,leian visuaalselt.Hinna/kvaliteedi suhe sama,ainult kaugem töötab kella 22.00,mis vahest on esmatähtsusega.Kotka poe juures eestlased,taga-venelased.Õmmelnud ja muidu "hooldanud" olen siin ja seal.Saba kohta niipalju,et mu vanema koera isa(ühtlasi noorema vanaisa) oli 1/3 sabaga.Usu mind,vahest on parem loovutada osa kui kaotada kõik!
Edukat kutsa ramivist ja Head Uut Aastat!
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Re: Soovitage mõistliku hinnatasemega koerakliinikut

Postitus Postitas saa »

Tallinna lähedal Jüris on mõistlike hindadega vet. arsti vastuvõtt.
Vasta