Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

turbolents kirjutas:Minu lemmikuks on Trapper- Hea koht, kuna vaatamata oma kompaktsusele on seal 95% vaja minevatest asjadest olemas. Samuti on sealt hea ja operatiivne läbi põigata vahetult enne õhtust jahitiiru, kuna saab autoga põhimõtteliselt ukse ette...
nõus, suht hea valik, kenad ja asjalikud müüjaneiud :mrgreen: , ukse ette saab, aga suht raske peale tööd jõuda linna sisse enne kella kuut (riigitöölt ja kaugelt) .... juba pikka aega pole üldse jahipoodi saanud, sest ainuke Lõuna-Eesti kella üheksani lahtiolev pood ehk Lõunakeskuse Jahipaun on seoses Lõunaka laiendamisega suletud.
Ehkki kõikse meeldivam on olnud Waldu ja ka viimatine uue Trofee poe külastus jättis sümpaatse mulje
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Tallinnas asuva Jahikauba OÜ võiks ju kah loendisse lisada?
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tireb »

meeldiv muidugi lugeda mis hea, aga kas kellelgi midagi väga negatiivset mõne kaupluse kohta ka on?
Mind isiklikult ei tõmba mitte miskiDeerhunterisse. Kaupa neil on, aga paaril korral on minu küsimusele/soovile selgeks tehtud kui loll ma olen, et selliste relvadega ja tarvetega jändan. Ainult neil on head ja veel paremad kaubad. Samas mehele otsa vaadates ja juttu kuulates on näha, et jahist teab vaid nii palju kui temale kütiliinile ette aetakse :cry: Väga ülbe suhtumine.
Head sõnad Kompassi ja Trofee kohta.
Kompassis peab muidugi teadma kellega räägid, väga asjalik naisterahvas leti taga. Vene mees olgugi et eesti keel suht hästi suus, ei saa mõnest asjast aru ja tundub et jaht pole ka tema hobi(vabandan kui mööda panin)
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas TiitR »

Olen juba ennegi siin teemas kiitnud sellist asutust nagu Jahipaun, kuid olen sunnitud seda järjekordselt tegema, kuna sealne seltskond on 5+ 8) . Viimased erilised tänud tahaksin öelda Tallinna osakonnale ja just Hannole, kes viitsis sebida mu nende juurest ostetud Yildiz`-le puruks läinud puidust esilaadi. Aega võttis küll oma paar nädalat, kuid viivitus oli pigem Soome poolne, kuna Hanno tegustses ise siitpoolt superkiirusel ja voilaa - täpselt mu sünnipäevaks (29.09) ja kohe-kohe algavaks põdra ajujahiks oli puitlaad kohal ja ka püssil küljes (kuna selle lae purunemine kuulus müstika e. garantii alla, siis sain kogu jupi sentigi maksmata). Veelkord suured tänud Hannole asja ajamise eest (y) .
Loodan, et selline jutt sobib siia teemasse.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Beretta »

Ai-vai, oh häda ja õnnetust, Jagdhofi Rocca al Mares enam polegi. Ei ole nende kodukal ega Rocca kodukal. Mis juhtus? Põles ju Kadaka keskus mitte Rocca. Päris kena pood oli ja isegi üks! päris adekvaatne müüja. Olin sunnitud oktoobris sinna isegi raha viima kui selgus, et Zam-i vooblerit soovitud toonis kuskil mujal Tallinnas ei müüda.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Priidik Õun »

Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Ten »

Alustaks siis uut aastat positiivse emotsiooniga.Tegu küll vana "võlaga",aga ikkagi.Mõni aasta tagasi tulin pukist alla ja libedaga kukkusin koos oma Saueriga. Kaba katki.Jahipaunas tegin juttu kaba tellimisvõimalusest ja seda vist üsna pessimistliku tooniga kuna oli veel värskelt meeles 1,5 aasta pikkune tellimis saaga ühes D tähega algava nimega firmas.Hr.Hanno juhtus kohal olema,kuulas jutu ära ja esmaspäeval oli mul käes Sauer 202-e vasaku käe!!! kaba.Jutuajamine toimus vist kolmapäeval.Edu Jahipaunale ja Hannole.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Tänan "ten" i soojade sõnade eest, aga siis oli rohi rohelisem ja taevas sinisem. Seoses Saueri tehase kolimisega pole ma sel aastal saanud ei varuosi ega püsse. Üldse garantiiteemadega kisub asi kummaliseks. Näiteks meopta, 5 aastat tagasi vahetati optika koheselt välja, nüüd kui pole müügitemplit, küsivad raha ´a 200 eurot optika. Walther saatis mulle kolm kontakti, kes kõik varuosasid otse proovisid tellida, koondasin tellimuse, informeerisin inimesi, tellisin ära, mida pole - pole vastust ega osi. Umarex, lubasid garantii korras tooted tagasi saata minu tellimusega, tellimus saabus, aga 3 satsi garantiilisi tooteid - ikka puudu! Näri või muru, mis sellise lumega eriti keeruline. Selline on siis reaalsus, masu reaalsus. Ega see eelnev hala muidugi ei tähenda, et ma vähem hoolin oma klientide muredest. Lahendus on alati olemas või kuidas Fox Mulder ütleski "truth is out there..." Kivi kotti!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sooviku »

Hanno,teilt ostetud Browning GTS-iga olen ma ülirahul(seda on isegi vähe öeldud :D ) aga äkki sa saad kuskilt torkida,et ka Pärnu Jahipaunas sileraudsele kuulivalikut tekitataks.Sellest on juttu mitu korda poeski olnud,kuid vastus on alati,et"valik on vilets jah"ja ei muutu midagi :? .Pillar on muidugi mitu korda närum jahipood :) aga sileda kuulivalikus andis ta Jahipaunale vähemalt suvel viiekordselt silmad ette.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Jah, padruvivalik ongi vist Jahipauna nõrk koht - mina Tartu poest muud kui S&B 9 grammist SP (terasmantel) oma Hanno lahke abiga soetatud püssile ei leia, võiks siis mõne teise tootja omi kah olla ja tšehhidel olla kah nende koduka andmetel teiste kuulidega padruneid olemas kaliibris 7x65R, sileda moona osas kah kehvavõitu valik.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Hanno »

Eks kõigepealt proovime ellu jääda. Polnud see eelmine aasta mingi meelakkumine. Parimal ajal oli Tartu pood 2 kuud kinni. Kurb tõde on ka see, et väga järsk käibelangus ei luba Eesti olematu, kuid meile olulise, turu juures hoida suurt valikut, mida iganes, relvi, padruneid, jne., lehtri läbilaskevõime on ju kinni ikka ava suuruses, mitte sellest kui palju suudad peale valada. Mis soovid selle siledamoonaga oleksid? hanno@jahipaun.ee oleks kontakt, Mardile ei meeldi, et foorumit kasutades ärijuttu aetakse. Ja muide seda teraskestaga kuuli värki on foorumis väga põhjalikult lahatud, see et magnet võtab, ei tähenda ju seda et pärast kahte ja rohkem lasku su vint järsku sileraudne on. Olen tśehhidelt aastaid tagasi selle kohta küsinud, vastus oli lihtne: tegemist on tsiviilkäibesse mõeldud laskemoonaga, vaskmantel jne. Kontrollin üle, et kõik 7 x65R kuuli valikud ka Tartus saada oleksid. Oleme põhimõtteliselt jäänud S&B moona peale, teine alternatiiv oleks RWS, aga need hinnad, muide .12 Brenneke on jaanuaris jälle saadaval. Kivi kotti! Kõik ettepanekud on teretulnud. Ja loomulikult, et uus aasta oleks tiigriaasta vääriline, saagirohke!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Hanno kirjutas:... see et magnet võtab, ei tähenda ju seda et pärast kahte ja rohkem lasku su vint järsku sileraudne on. ...
egas ma niiväga muretsegi, aga parem karta kui kahetseda. Samas minu kogemuse järgi sel kuulil mantli ja tinasüdamiku eraldumise probleem, ka tsipa raskemad (ca 11 grammised) kuulid pidid targemate jutu järgi sellest rauast paremini ja mõjusamalt lendama. Kahjuks ei tee Lapua sellele kaliibrile, suur lemmik Mega. Olen siis proovinud Norma Vulkanit ja Oryxit, veel ostetud aga proovimata Sako HH.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Tiberius
Postitusi: 16
Liitunud: T Mär 31, 2009 2:01 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Tiberius »

Tahaks ka Tartu Jahipauna noormeestele edu ja jõudu soovida! Siiamaani on alati teenindus vinks-vonks olnud !
Kui aga S&B moonast rääkida, siis viimased kolm aastat olen põdrajahil just nimelt S&B moona kasutanud. Olin ka algul üsna umbusklik, aga kuna Browning Bar keeldus 11,7 g SHH kuuliga Sako padrunit (30-06) ümber laadimast, tuli midagi muud proovida. Ja saigi siis S&B-d proovitud. Kuus kuuli olen loomadest kätte saanud ja need on küll ilusti ühes tükis kenad seened olnud. Mõtlen, et jätkan sama moonaga :D
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sammal.habe »

samas, et mitte vaid ühekülgne olla, pean märkima et mul oli üle mitme-setme aja positiivne teeninduskogemus Jagdhofis (Tartu). tolle uue, tätoveerit ja hambunirelvastet müügimehega.
nii hoida!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

sammal.habe kirjutas:samas, et mitte vaid ühekülgne olla, pean märkima et mul oli üle mitme-setme aja positiivne teeninduskogemus Jagdhofis (Tartu). tolle uue, tätoveerit ja hambunirelvastet müügimehega.
nii hoida!


Muideks, mul samamoodi! aga ma ei julgenud seda siin väljendada :) ... ok, eelmine osa lausest oli nali ning kuigi ma senimaani veel suhtuks kallimate ja kestvuskaupade ostmisesse sealt ettevaatlikumalt, siis vähemalt on midagi paranenud.

BM
Vasta