aimpoint

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas andrus »

länkar kirjutas:

kas sa ise omad sellist sihikut, kus müüakse ja palju maksab. kui ise omad siis ehk tuleks ja vaataks seda vigurit


Müüb Küti Äri ja maksab 8950.- ja weaver jalaga.
Veel ei oma aga kui kahuri saan,siis panen peale.Sellel lihtsal põhjusel,et sellel asjal on täpp 100m kah veel täpp,mitte üks suur lörakas.Sileda peal oli Waltheri top point 1(orig.jalad lendasid kohe prükkarisse) ja kestis küll ilmselt kestab siiani.Pole enam seda relva ega sihikut.
Lainurgad on head asjad küll aga :!: mulle :!: nad lihtsalt ei istu.Üks lisa suur vidin relva küljes ja silma ees.
Sai kaasvõitlejale hiljuti siledale peale panna Lugeri holograaf.Kasutja on rahul aga pigem ei ole tal selle klaasiga nii palju vaeva kui just selle peegliga mis täpi klaasile peegeldab.See kuskil sihiku sees ja ava pidevalt sodi täis.Nii,et hakkab täppi moonutama.
jahismurf
aivart
Postitusi: 50
Liitunud: E Mär 30, 2009 10:41 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas aivart »

Kui teil on tekkinud huvi soetada omale kolimaator või holokramsihik ,soovitaksin alustuseks omale selgeks teha kui kõrgele jääb relva latist sihiku tsenter. Omast kogemusest tean, et
peale sellise sihiku paigaldamist tekkib vajadus relva kabale paigaldada kõrgendus.
Külaline

Re: aimpoint

Postitus Postitas Külaline »

Soetasin samast Küti Ärist Burris Fast Fire II, vist 3200 .- koos weaver kinnitusega.
Zeiss on 2 x kallim, usun, et mitte parem. Arvan ( ilma kindla teadmiseta ), et Zeiss
kasutab selle junni puhul allhanget. Samas olen lugenud arvustusi ja enamik kiidavad
seda Burrist (võrdväärne Docteriga)
Kui tahta seda Burrist kinnitada jahipüssile, saab seda ohutult teha Makklicki tallaga ( maksab
samuti 3000 - 4000 tuuris) ja kinnitud otse kiilule.

Holo ainuke miinus on see, et ilselt metsas hakkab korjama lund aga plaanitud Aimpoint 9000 L
keegi eestis ei paku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas andrus »

Siledale kinnitamiseks on olemas Reknageli jalg ja maksab 1500.- Kinnitub vent.avadesse.
Saab seda Anomest ja Kompassist.
jahismurf
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: aimpoint

Postitus Postitas vidrik »

mul juba värises rauasaag käes aga nüüd kui räägid sellisest kinnitusest tekkis küsimus berreta sportingule võib see peale minna või mitte:P
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas andrus »

Vat nüüd on käes aeg võtta telefon ja helistada või külastada mõnda nendest kauplustest.Sest seda mina sulle öelda ei oska.Aga kui ma seda peale keerasin tundus olema suht asjalik jalg.Andis igat pidi regullima.selline jalg.

http://talks.guns.ru/forums/icons/forum ... 622631.jpg
jahismurf
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas tony »

tony kirjutas:Oli z-point aga müüsin maha.Muidu igati tip-top aga vot see äär on tal liiga paks ja häiris vaatevälja.Samas päikese patarei väga hea lahendus teisel.Zeissil nüüd uus lainurk ka olemas,sisse pole teisele piilinud,nii et kommenteerida ei oska.


Et mitte eksitada,siis pidasin silmas Zeissi uut kollimaator sihikut.Välimuselt nagu Docter.Docter hetkel olemas,aga ei kasuta teist kuna see 1:1 vaatamine hästi ei istu.Väike suurendus peaks ka ikka olema (ei kehti kõigi kohta).Varipoint hea asi,kasutan koerajahis 1,5-6X42.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Endal ka see nägemise jama ,ei näe hariliku sihikuga lasta,olen mõelnud selle hologramm sihiku peale ,kas kellegil on kasutuses? Kui keegi kasutab,siis kas lumi ja vesi kasutamist segavad?Optika jääb ikka lume ja vihma mõtes tülikaks ,kui rätsikus tuulad ja sama jama ilmselt ka selle aimpointiga?
Külaline

Re: aimpoint

Postitus Postitas Külaline »

Aimpointile saab panna samasugused katted, nagu tavalisele optikale. Peale mõningast harjutamist avad pöialdega katted enne kui relv õlga jõuab.
Holol on kate, kuid selle eemaldamine on natuke tülikam.
Samas, kui metsas kolad võib ka sileda latt lumine olla ja puhastamist vajada ennem lasku, lisaks ei hakka rääkima torusse sattunud lumest...
Seega lollikindlat ja kõigile sobivat lahendust ilmselt polegi. Mina siiani hologa rahul.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Täna Riihimäel sai uuritud uut Aimpoint Micro H1-te http://www.aimpoint.com/products/aimpoi ... _micro_h-1
Jättis väga hea mulje, minu arust parim valik just sileraudse peale panekuks metsas müttamiseks.
Sihik väike, kerge, saab kinnitada väga madalale lati kohale. Servad palju õhemad, võrreldes suuremate mudelitega. Kui kinnitada see latil piisavalt kaugele silmast, siis mõlemad silmad lahti sihtides jääb ainult peenike triip pildi keskele. Täpp paraja suurusega ja selgepiiriline.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas Beretta »

Kas oskab keegi soovitada Aimpointi remontijat- punatäpp kadus ära.
Grumpy old man
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: aimpoint

Postitus Postitas vidrik »

Beretta kirjutas:Kas oskab keegi soovitada Aimpointi remontijat- punatäpp kadus ära.


äkki tagurpidi?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas Beretta »

Vidrik ae, täna on juba 2. jaanuar 2011. Oled oma soovitusega lootusetult hiljaks jäänud. Ära enam (b) (b), muidu pakud veel, et vaheta patareid ära.
Jahikaaslane organiseeris aimpointi sõidu Rootsi, tehti tehases korda ja pardijahi tegi juba Hõbetuvi peal kaasa.
Grumpy old man
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: aimpoint

Postitus Postitas kalur »

Kes Eestis müüb Aimpointi?
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: aimpoint

Postitus Postitas valgeronk »

Vasta