Konservi kaanetaja

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Konservi kaanetaja

Postitus Postitas Ain Aavik »

No ma ei tea - netis on andmed täitsa olemas , panen siia üles ja loodan :P , et seda reklaamiks nüüd ei loeta


ÜLD- ja MÜÜGIINFO

Telefon: 609 0149
Mobiil: 51 976 486
E-kiri: printtare@printtare.ee

Võtke lihtsalt telefon pihku ja küsige järgi :M kas on kuuldustel alust ...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
kärss
Postitusi: 109
Liitunud: T Dets 04, 2007 1:58 pm

Re: Konservi kaanetaja

Postitus Postitas kärss »

Printtarest ostes oluline jälgida, et karbid ja kaaned oleksid samast materjalist. kodus kaanetama hakates selgus, et karbi serv lõikab kaanest läbi- erinevast plekist. suuremat mõõtu karbid ja kaaned olid OK .Võis muidugi eksitus ka olla aga nii igaks juhuks.
metsas on mõnus
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Konservi kaanetaja

Postitus Postitas Ten »

Tänan vastajaid, Printare müüb karpe.Näiteks 250gr 2.04 krooni.Lisaks 0.80 kaane eest.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Konservi kaanetaja

Postitus Postitas kahro »

Mina olen kasutanud 350g karpe. Alumiinumi ja plekk karbi vahe on see ,et plekk karp hakkab roostetama kui sulgejaga vähe liialdad, al karpe on käsitsi kergaem sulgeda.
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Konservi kaanetaja

Postitus Postitas kormoran »

Ten kirjutas:
Tänan vastajaid, Printare müüb karpe.Näiteks 250gr 2.04 krooni.Lisaks 0.80 kaane eest.


Kui ei ole oluline, mis kaane peal kirajs, siis "tušonka" kirjaga kaaned tunduvalt odavamad.
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: Konservi kaanetaja

Postitus Postitas eros »

Ei näe küll põhjust kellegi kätte viia :shock: ,igaüks saab konservi tegemisega hakkama.250 grammisesse karpi paned pool küünt küüslauku,1 teelusikas soola,6 tk terapipart ja keerad kaanetajaga kinni.Hakkliha sisse(kui on siga)paned ca 10% kamarat ja pekki ning keedad ca 3-3,5 tundi.Tuleb super (y) , ja ei pea kuhubi Eino juurde tarima.
Vasta