Kobras 2010

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas andrus »

Täiesti uskumatu onjuuu......18:02 on pilt tehtud ja 43min jõudsin ma sõita veel 24km koju,pesemas käia ja foorumisse. :?
Naha võtmine jäi jah kahjuks kaasvõitleja õlule.
2 vette ja üks kaldale aga nii nagu alati jäid kõik kolm vastas kraavi poolele. :twisted:

ps.vabandan ette juba suitsu pärast aga see tundus sellel momendil kõige vajalikum asi kui ma nendega sealt kaldast ülesse sain.
Seega kes iriseda ja vinguda tahab mingite ebaoluliste detailide üle,ärgu parem vaadaku.

parool on jätkuvalt sama...foorum.


http://pilt.delfi.ee/my_picture/8734559/
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas kakuke »

Vaatasin esimese hooga, et taks on süles. :D
Diana on jah Sinuga olnud. (y)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas rajaleidja »

Andrus, sa oled halb inimene. Ma suure suuga lubasin kodustele, et nüüd koertega jaht läbi ja saab nädalavahetustel kodus olla. Aga nüüd krt tundub,et ei tule sellest ikka midagi välja :M
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas andrus »

Meest sõnast,Rajaleidjat sarvest. :D
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas honkomees »

No krdi Andrus, ajas hirmsa koprajahi isu pääle, tegin siis pika ringi ja käisin enam-vähem kõik oma lemmikumad koprakohad läbi - enamuses kohtades pole mingeid elumärke, jää peal ja auke pole, ühes kohas olid binokliga kaedes kahed jäljed keset sood, ei mingit närimist. Sügav talv :VS , see nädal tuli ca 20-25 cm lund ka peale, eelmine nädal lahtilükatud metsateedel lükkab maastur sildadega lund, lagedal veel tuisk lisaks. Eelmine sulaga nädalavahetus jäi kahjuks vahele.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas hundikütt »

No ei saa minagi aru,kus see vaba vesi.Käisin ka täna tiiru peale,kus vähegi ligi sai aga sügav talv alles igal pool,ei vett ,ei kopraid.Oleks siis liikumistki näha,ei midagi.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas kahro »

Käisin minagi suuskadega luurel ,kolmes kohas oli koprad sulaga liikund(käisin kergesti ligipääsetavates kohtades) .Mina ootan järgmist sula! Põhilisse kohta kus kopraid palju on ei jõudnud minna, võibolla homme lähen.
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas valdo »

Koprad liiguvad juba jah, üsna usinalt ringi, kus vähegi neil elukohas vaba vett on. Ise käisin samuti eile luurel ja ühe kraavi serval teetammil jälgi otsides avastastasin, et kobras rahulikult mulle vastu ujub. Rabasin veel autost püssi, laadisin ära ning võtsin kenasti kopra optikasse, aga pauku näe ikkagi ei teinud :D. Vaatasin korra neid 1,7m kõrgeid lumevalle kraavikaldal, siis ma eriti ei kujutanud ette, kuidas ma veest selle kopra pärast kätte peaks saama :D. Seega jääme lume vähenemist ootama.
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas s!!m »

Beretta kirjutas:Kõik sõltub ju vahemaast. Mõtlesin ennast Võiste suvekodu jahimaadele- jõuaks ka sisikonnad enne välja võtta kui arvutisse minna. Sa vaata ,S!!m, korra kalale je je foorumisse. Vot seal on kiired mehed- mõni tundub ainult arvutis asendustegevusega sebivat. Aga hoia,et Sa midagi ei arva, saad kohalike tegijate käest kohe virtuaalselt molli.


Tulega ei tasu mängida jah :lol:
Aga Andrusel oli korralik nädalavahetuse algus igatahes (y)
Igatahes!!
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas kahro »

Eile õnnestus kopral mind üle kavaldada aga täna olin mina targem! Pilt
Viimati muutis kahro, P Mär 14, 2010 12:43 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas honkomees »

tegin kah eile väikse retke mööda jahimaid, ikka masinaga juurde ja siis väike suusaretk (lõpuks on ka meie maal lumele koorik tekkinud, suuska peaaegu kannab, laika vajub kohati läbi ja ise jala ikka igal pool). Leidsin ka paar kohta, kus kobras oli väljas käinud, kuid mitte jääaugust, vaid kaldakünkal otse võsa keskel. Üks värske auk oli taluteest 2m :!: kaugesel. Ootamine tulemusi ei andnud. Kui aega saab :?: :VS siis tuleks ette võtta pikem suusamatk, nimelt on üks koht ca 2 km kaugusel liikumisteedest ja teine 1 km, äkki seal julgemad loomad ja saab nad ära oodatud.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas Olgerd »

Et siis õunahunnikud kraavide äärde? Video räägib enda eest. :lol: http://www.youtube.com/watch?v=Ctm37Ayw ... re=related
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas s!!m »

On ikka elu - koprad söövad peost sead ka varsti... Mis järgmiseks? Igasse kodusse rebane vaibale magama või hunt koera asemel...
Naljakas on see ka veel, et meil on lumi täpselt nii sügav et paha hakkab aga Stockholmis ei pidanud lund eriti olema ja soojem ka veel...
Imelik on see ilma elu ikka...
Igatahes!!
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas duv »

Liigub teine juba usinalt, ainult ilmataat mängis pühapäeval vingerpussi ja saatis tuisu valel ajal.
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Kobras 2010

Postitus Postitas Pikk »

s!!m kirjutas:On ikka elu - koprad söövad peost sead ka varsti... Mis järgmiseks? Igasse kodusse rebane vaibale magama või hunt koera asemel...
Naljakas on see ka veel, et meil on lumi täpselt nii sügav et paha hakkab aga Stockholmis ei pidanud lund eriti olema ja soojem ka veel...
Imelik on see ilma elu ikka...


Kui just viimastel nädalatel sealkandis suur soojalainet pole olnud, siis on seal seda lund ikka rohkem kui küllalt. Rong sõidab nagu mingis kanali põhjas ringi, ning lumekoristusse suhtutakse nagu meilgi väga loominguliselt :lol: et tark ei torma
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Vasta