Lemmikloomaregister

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Postitus Postitas saa »

Eks hind on tõusnud kolme aastaga .
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Lemmikloomaregister

Postitus Postitas sooviku »

Uuendan seda teemat selleks,et koeraomanikud kontrolliksid oma peni kiibi olemasolu Lemmikloomaregistris.Kiibinumbri peab registreerima teie vet.arst ja see muidugi maksab.Registreerimata jätmisel on nii,et koera kadumise-leidmise korral on küll kiip aga selle taga omanikku pole.Räägin seda omast kogemusest ja ma pole ainus.Eelmisel suvel kaduma jäänud saksa jahiterjer oli küll kiibitud,kuid nagu hiljem selgus,registrisse kandmata.Nüüd selgus,et selle pesakonna kutsikatest osa on peremeestega kokkuviidavad,osa pole.Ei ole mõtet hakata vaidlema,kas seda kiipi on vaja või mitte.Kui selline asi on paigaldatud siis peab ta olema ka identifitseeritav.
Naine võib olla,koer peab olema!
Jägervision
Postitusi: 157
Liitunud: P Mär 21, 2010 7:56 pm

Re: Lemmikloomaregister

Postitus Postitas Jägervision »

Varjupaikadesse satub nii palju kiipidega koeri kelle omanikke ei ole võimalik tuvastada, et oma kutsikad sai kõik enda nimele kantud. Kui ka omanikud unustavad kiibi oma nimele registreerimata ja koer peaks kaduma minema, saadakse leidmise korral vähemalt mind kätte ja mul on ka omanike kontaktid olemas, et kutsu ikka koju saaks.

Samas tasub kontollida, kas kliinius registrisse kantud koer ikka numbri sisse trükkimisel ilmub. Mul ühe koera number oli valesti sisestatud aga hakkasin kontrollima ja avastasin ning sai viga parandatud.
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Lemmikloomaregister

Postitus Postitas maris »

Seda, kas koer on kantud registrisse, saab kontrollida siit:
http://www.lemmikloomaregister.ee/?id=116 (selleks tuleb teada koera mikrokiibi numbrit).
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
jyri

Re: Lemmikloomaregister

Postitus Postitas jyri »

Saades innustust siinkirjeldatust,sisestasin ka mina oma noorema koera kiibi numbri registrisse.Minu suureks üllatuseks näitas otsingu tulemus mitte koera andmeid,vaid hoopiski minu nime ja telefonide numbreid :D justnagu ma ise oleks kiibistatud (y)
maris
Postitusi: 220
Liitunud: P Jaan 27, 2008 7:09 pm

Re: Lemmikloomaregister

Postitus Postitas maris »

Nojah, see ju asja eesmärk ongi, et sinu kui omanikuga kontakti saaks ;). Kui sellest koera nimi välja tuleks, aitaks see lihtsalt koera uues kodus "kodustamisele" kaasa...
www.sakste.com - Sakste eesti hagijad
epood.smartdog.ee - palju kasulikku (jahi)koertele
Vasta