Tikka t3 Tac

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Tikka t3 Tac

Postitus Postitas jagwelt »

Kas kellegil on juba soetatud? Mis on põhilised vahed super varmintiga? Oodatud kõik asjalikud kommentaarid.
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
SUPS
Postitusi: 132
Liitunud: T Nov 21, 2006 9:15 am

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas SUPS »

uuri vanakärsa käest....mis ja kuidas....ta kasutab juba mitmendat aastat sellist relva. Eelmine aasta võitis ka kärpse võistluse ära.... :) sama relvaga :!:
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas jagwelt »

Lisa siia mõni kontkakt :M
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Kasutaja avatar
ceemic
Postitusi: 60
Liitunud: L Juun 30, 2007 3:39 pm

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas ceemic »

Siin ühes vanemas teemas neid veidi juba võrreldud: viewtopic.php?f=1&t=5915 (y)
A. Le Coq Confidential
vanakärss
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 04, 2009 4:51 pm

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas vanakärss »

Mul,jah,selline relv.Peaasjalikult valisin ta selle pärast,et põsetugi on reguleeritav ja püss paksu vintrauaga. Ka kaba pikkust saab vahetükkidega reguleerida.See relv on nagu "kaks ühes"-jahirelv ja snaiprirelv.Egas teda lambist kaks aastat järjest USA-s aasta parimaks relvaks ei valitud! Meeldib ka "Picatinny"tüüpi optika kinnitus.See on tõesti hää asi-võtan optika ära,punatäpp asemele ja kui taas optika peale panen,pole vaja uuesti nullida,ega midagi!Kõik tipp topp paigas.Kuna vintraud on raske,pole püss hästi tasakaalus ja kütiliinis on olemine nats probleemne.Aga musklirammu veel on-saab hakkama.Seevastu varitsuses täiesti mõnus.Üritan alati toelt lasta-perfektne.Kasutan "Lapua" poolmantlit "Mega"-9,7 grammi.Täpsuslaskmiseks "Lock base" Samuti 9.7grammi,samalt firmalt.Laen ise.
vanakärss
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 04, 2009 4:51 pm

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas vanakärss »

Seesuur,et mul moblanumber on 58047430.Kui miskeid muid küsimusi on,saad kellata.Eks iga mees kiidab oma relva,aga mu hää sõber ja võitluskaaslane on Saaremaal jahimees ja ostis ka omale minu eeskujul selle relva ja kiidab taevani.
Kasutaja avatar
ceemic
Postitusi: 60
Liitunud: L Juun 30, 2007 3:39 pm

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas ceemic »

vanakärss, kas .300 Win Mag või .308 Win omanik?
A. Le Coq Confidential
vanakärss
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 04, 2009 4:51 pm

Re: Tikka t3 Tac

Postitus Postitas vanakärss »

Mul 308 Win!!
Vasta