Häbi,Gamo!

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
lõunaeestlane
Postitusi: 12
Liitunud: T Mai 04, 2010 8:30 pm

Häbi,Gamo!

Postitus Postitas lõunaeestlane »

Juhtus nii,et sain väga soodsalt osta õhunuia Gamo Shadow Sport.Kuna Gamode kohta väga halbu sõnu pole kuulnud,olin üpris rahul.Kodus proovides tundus aga täpsus kuidagi imelik.Kord üles,kord alla.Siunasin vaheldumisi nii püssi kui ka optikat.Ja siis juhuslikult tundsin,et toru lõtkub,üles-alla.Mitte vabalt,vaid käega õrnalt murdes.Asja ligemalt uurides selgus,et järgi andis lukustuskiil,mis oli tehtud PLASTMASSIST! Lisaks sellele,et tal oli juba väike õnar sisse kulunud,logises ta ka pesa sees.Asi,mis peab "raudselt" pidama,tehakse plastikust.Püss ise on aastajagu vana.Sai siis treialil lastud toorik valmis teha ja edasi oli kõik puhas käsitöö.Kaks õhtut ning rauast kiil valmis.Ei mingit lõtku enam.Ühtlasi vahetasin ka päästiku vedru peenemast traadist vedru vastu.Hoopis parem sai.
Kasutaja avatar
ceemic
Postitusi: 60
Liitunud: L Juun 30, 2007 3:39 pm

Re: Häbi,Gamo!

Postitus Postitas ceemic »

See tundub küll natuke uskumatu, et see detail plastikust on :shock:

Relva ostsid kasutatult?
A. Le Coq Confidential
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Häbi,Gamo!

Postitus Postitas Delta »

Kui see tehasest nii, siis ikka uskumatu küll... :roll:

Ütleme nii, et halvasti ma Gamo kohta ei ütle, aga hästi ka mitte. Nende toodangul on oma nišš ja kui nad seal püsivad, siis las nad olla. Samas, kuigi CFX-i meenutan hea sõnaga, siis suure tõenäosusega mina enam ühtegi Gamot ei osta...
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
lõunaeestlane
Postitusi: 12
Liitunud: T Mai 04, 2010 8:30 pm

Re: Häbi,Gamo!

Postitus Postitas lõunaeestlane »

Relva ostsin kasutatult.Eiusu,et see julla ära vahetatud oli,aga mine sa tea.
baikal
Postitusi: 121
Liitunud: T Juul 24, 2007 3:45 pm

Re: Häbi,Gamo!

Postitus Postitas baikal »

lõunaeestlane kirjutas:Relva ostsin kasutatult.Eiusu,et see julla ära vahetatud oli,aga mine sa tea.


Vaevalt, et eelmine omanik selle ära vahetas. Nimelt minu poisil Gamo Deltamax - no Gamo Shadow Sport'-ga mitte just võrreldav kahur, sest juba kirjade järgi ca' 170m/s algkiirusega vedrukas (loe: no ehk miskine 140-150 m/s annab reaalselt õhk-kerge kuuliga välja pigistada)...
...ja sellel riistapuul samuti lukustuskiil plastikust.
Ühesõnaga - kui märki tahad lasta, siis lase tünni. Ja mitte väga kaugelt.

Jõudu!
lõunaeestlane
Postitusi: 12
Liitunud: T Mai 04, 2010 8:30 pm

Re: Häbi,Gamo!

Postitus Postitas lõunaeestlane »

Isegi hiinlasest ei usuks sellist asja,aga olgu,juba optika üksi maksab uuena rohkem,kui ma kõige eest kokku maksin.Nüüd jälle veidi targem.
Vasta