Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
Kasutaja avatar
alotomson
Postitusi: 25
Liitunud: N Jaan 22, 2009 4:21 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas alotomson »

Kaks jägermeistrist jahimeest kõnnivad metsas. Öö on pime ja kõle. Järsku üks seisatab ja ütleb teisele:
"Kuula, forell huikab!"
Teine vastu:
"Ah mine sa, forell sul nüüd öösel huikab!"
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

roheline anekdoot

Postitus Postitas honkomees »

Loomade päästmiseks on viin jahil teinud rohkem kui kõik maru-, mürk- ja muidu rohelised grinpiisid kokku
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas unt »

Siin koprateemas kirjutatu tõi vägisi meelde ühe vana ankdoodi

Läheb mees arsti juurde ja kaebab hädise, läbi nina häälega: "Doktor, doktor, kas te võite mulle öelda, on mul nohu või on mul süüfilis?"
Doktor vaatab meest, uurib nina ja teatab: "Mees, teil on süüfilis."
Mees natuke mõtleb ja siis teatab: "Nojah, ma ise ka arvasin nii! Kust **** ma selle nohu ikka saada oleks võinud."
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas jagwelt »

Jahimees on jahil. Sitt päev. Kedagi lasta ei ole. Vaatab kaugel, et ohh..part.
Läheb ligemale, hakkab laskma. Part ei liigutagi. Rahulikult. Jahimees mõtleb, et "****, part nii ligidal, ei hakka kuuli raiskama".
Läheb ligemale ja hakkab pardist kinni krabama. Part ütleb siis "tasa, kala".
Jahimees küsib, et "mismõttes..näkib vä". Part ütleb "ei, imeb"
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Kasutaja avatar
Priidik Õun
Postitusi: 164
Liitunud: N Dets 20, 2007 11:00 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Priidik Õun »

Kui hobu on surnud on tark sadulast maha tulla.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas TiitR »

jagwelt kirjutas:Jahimees on jahil. Sitt päev. Kedagi lasta ei ole. Vaatab kaugel, et ohh..part.
Läheb ligemale, hakkab laskma. Part ei liigutagi. Rahulikult. Jahimees mõtleb, et "****, part nii ligidal, ei hakka kuuli raiskama".
Läheb ligemale ja hakkab pardist kinni krabama. Part ütleb siis "tasa, kala".
Jahimees küsib, et "mismõttes..näkib vä". Part ütleb "ei, imeb"

Parti kuuliga? :mrgreen: ..aga muidu päris hea nali (y)
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Kaks venda tulevad jahilt,väsinud ,ilma jahisaagita.Mõlemal kõht tühi.Vanem vend ütlab:Peaks naise võtma.Noorem vend:Võta jah,saaks n.....ku ka.Vanem vend:Kes saab,kes ei saa,vot nii.Noorem vend:Kas sa ise ei tahagi.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Noor jahimees küsib vanemalt jahimehelt.Ma ei tea ühte asja,käin talvel mööda rebase jäljerada, aga ei te, kas tegu isa-või emarebasega?Vanem jahimees:sa võta riist püksist,pane see jälje sisse,kui kõvaks läheb,tead kohe kummaga tegu.Kas noor ka nii tegi,teab ta ainult ise.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas TiitR »

Sul valgeronk kõik naljad vaid ümber "augu" käivad? :M Olgu siis tegu inimese-, või muidu loomadega 8)
..aga jätkame "aukudega" :D
Täna just jahikaaslane rääkis.
Läheb mees arstile ja kurdab, et midagi on viga seal p*rses!
Nais arst siis vastu, eks vaatame siis järele. Ja käsib mehel püksid alla lasta ja uurib august sisse, ise samas küsides: "Aga teil on siin ju roos?" :shock:
Mees vastu: "Aga see on teile" :D
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Kolm meest lasevad vibudega täpsust.Neljandale mehele asetatakse pähe õun.Sakslane laseb noole täpselt õuna keskele ja ütleb:ai am Wilhem Tell.Inglane laseb,sakslase noole pikuti pooleks ja ütleb:ai am Robin hood.Venelane laseb õunamehele noole silma ja ütleb:ai am sorrj.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas TiitR »

valgeronk kirjutas:Kolm meest lasevad vibudega täpsust.Neljandale mehele asetatakse pähe õun.Sakslane laseb noole täpselt õuna keskele ja ütleb:ai am Wilhem Tell.Inglane laseb,sakslase noole pikuti pooleks ja ütleb:ai am Robin hood.Venelane laseb õunamehele noole silma ja ütleb:ai am sorrj.

Ma olen üle pool elu venelaste keskel elanud, sellist väljendit nagu sorrj(y) nad eriti ei tunne... :mrgreen:
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

See ju anektoot.Ha-ha-haa.Selle anektoodi rääkis minule aastaid tagasi ka venelane.Nemad oskavad enda üle nalja teha.
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas lant »

Kolm karu tulevad metsast koju. Astuvad tuppa ja isakaru hakkab
kohe karjuma, et kes on mu supi ära söönud, keskmine kohe järgi,
kes minu supi ära sõi, sama moodi ka kõige pisem. Siis lüüakse
jalaga uks lahti, välja astub emakaru ja ütleb, et käige p...se poisid,
ma pole täna suppi teinudki.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas jahe »

Väike poiss läheb isa juurde ja pärib:"Issi,issi mis asi on poliitika"?Isa mõtleb natuke ja ütleb:"No ma proovin seletada".
Mina olen peres leivateenija-kutsugem mind kapitalismiks.
Ema hoolitseb raha-asjade eest tema on valitsus.
Kuna meie töötame sinu heaks ,siis sina oled rahvas.
Lapsehoidja on töölisklass ja sinu väikevend on tulevik.
Mõtle nüüd selle üle natukene järele.
Lähebki poiss voodisse ja hakkab järele mõtlema.Öösel hakkab aga väikevend nutma ja poiss tõuseb üles.Ta läheb asja uurima ja näeb et väikevend on ennast täis lasknud.
Suundub,siis isa-ema tuppa,et neid äratada-ema magab sügavalt ja poiss ei tihka teda äratada.Isa on hoopis kadunud,jääb veel üle lapsehoidja kuid tema uks on lukus.Piilub poiss ,siis lukuaugust ja näeb isa lapsehoidjat kargamas.Lõpuks annab poiss alla ja läheb magama tagasi.
Hommikul ütleb ta isale:"Issi ma vist tean ,mis poliitika on."
"No räägi,räägi,"julgustab isa pissi.
Poiss:Sel ajal ,kui kapitalism töölisklassile taha keerab,valitsus magab,rahvast eiratakse ja tulevik on suure sita sees.
243win
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Eohippus »

Mees sõitis oma mootorattaga mööda Tallinna tänavaid. Järsku läks taevas pilviseks ning oli kuulda jumala kõmisevat häält: "Kuna sa oled üritanud jääda minule igati ustavaks võin ma täita ühe sinu soovi."
Mootorattur jäi seisma ja ütles: "Ehita sild Tallinnast Stockholmi. Siis saan igal ajal Rootsi sõita.
Jumal ütles: "Sinu soov on liiga materialistlik ja raskesti teostatav. Mõtle millised silla toed peavad olema selleks, et need ulatuksid Läänemere põhja ning kui palju betooni ja terast selleks vaja on! See kasutaks peaaegu täiesti ära mitmed looduslikud ressursid. Ma võin seda teha, kuid mul on raske leida õigustust sinu soovidele maiste asjade järgi. Võta veidi mõtlesmisaega ja proovi keskenduda sellistele soovidele, mis aitaksid inimsugu."
Mees mõtles selle üle pikalt. Lõpuks ta ütles: "Jumal ma soovin, et mina ja kõik mehed maailmas saaksid naistest aru. Ma tahan teada kuidas naised ennast tunnevad; mida nad mõtlevad, kui nad meid vaikusega karistavad; miks nad nutavad; mida tegelikult mõtlevad, kui väidavad, et midagi pole viga ning kuidas on naisi võimalik tõeliselt õnnelikuks teha."
Jumal vastas: "Kas sa tahad sillale kahte või nelja sõidurada?"
Iga lõpp on uue algus...
Vasta