Garmin Koera Gps-iga probleem

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Vasta
kuska
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 17, 2005 9:11 pm

Garmin Koera Gps-iga probleem

Postitus Postitas kuska »

Mure selline kas keegi teab, kus parandatakse või kas keegi on parandanud kuskil neid? Endal selline aparaat, et on USA-st toodud ja kahe rihmaga(uuemad rihmad on need mis kaela käivad)! Probleem seisneb selles,et 100 m ja koer levist väljas ja nii mõlema rihmaga! Koguaeg on yks jama sellega, et koer on levist väljas!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Garmin Koera Gps-iga probleem

Postitus Postitas andrus »

viewtopic.php?f=5&t=5818&st=0&sk=t&sd=a&hilit=antenn&start=60


Pajero on kunagi seda teemat natuke lahanud,ehk sama viga.
jahismurf
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: Garmin Koera Gps-iga probleem

Postitus Postitas kaspars »

Mul oli sõbra omaga ka nii...tema gps võttis tema koera saatjat ja üleüldse kõigi meie jahikoerte saatjaid, ainult et minu gps ja teise tüübi oma ka ei võtnud selle sõbra koerasaatjaga ühendust. Algul on 100 m siis lööb ekraanile koera asemele küsimärgi ja ongi ühendusega jokk...Keegi tark rääkis mulle et need koerasaatjate ID numbrid ei tohiks kõrvuti asetseda, see jutt seal kasutusjuhendis ka olemas, et hakkavad üksteist segama. Gpsust saab muuta seda ID numbrit aga mind see ei aidanud...kui saad vea teada, teavita ka teisi. Tänud
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Garmin Koera Gps-iga probleem

Postitus Postitas duma »

kaspars kirjutas:..Keegi tark rääkis mulle et need koerasaatjate ID numbrid ei tohiks kõrvuti asetseda,

Kui ID numbrid on kõrvuti siis garmin astro ise hakkab märku andma sellest. Korra juhtunud selline asi garmin kohe hakkas piiksuma et 2 rihmal sama v liiga lähedane id et vaheta ära. Korra vist lõi isegi koera nimed sassi aga see ei mõjutanud kaugust.
duo on parem
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: Garmin Koera Gps-iga probleem

Postitus Postitas kaspars »

Olen nõus dumaga, uurisin pisut infot ja arvati et ei anna omavahel kaugelt ühendust sest sagedused ei klapi...isegi kui kõik on ameerika variandid...
Tehnoturg on nüüd hakanud müüma neid gpse ja saatjaid, tahtsin koerasaatjat osta, öeldi et see eesti variant, et sagedused ei ühti nordicu ega ameerika omadega, öeldi ka seda et neid sagedusi ei saa muuta ka, aga ma arvan et see jutt sama mis tehnoturg juba korra teind...nimelt kui raadiojaama sagedused muutusid siis meie vanade jaamade kohta öeldi et ei saa muuta, liiga vanad...ja nüüd äkki aasta hiljem pandi need samad sagedused sinna vanasse jaama sisse mida varem ei saanud...nii et arvan et aasta või kaks kannatust ja tehnoturg hakkab teostama ka Astro sageduste muutmist... :D
kuska
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 17, 2005 9:11 pm

Re: Garmin Koera Gps-iga probleem

Postitus Postitas kuska »

Jama on jh meil jäi teine koer tänu gpsi välja lülitamisega kadunuks ja ega see vist ikka õige asi pole kyll, ja keegi ei oska neid vist parandada ka eestis või on tarku mehi olemas, kes oskavad õpetada et neid probleeme ei tekiks?
Vasta