Nahk kiirelt puhtaks

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Nahk kiirelt puhtaks

Postitus Postitas Andrus M »

Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Nahk kiirelt puhtaks

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Naha peal pole katsetanud, aga soku ja põdra pealuude puhastamisel on survepesur asendamatu abimees (y) Olen kasutanud teist, lehtrikujuliselt pihustavat otsikut. Vasarotsik lõhub liiga palju pealuud. Pesuriga töö palju lihtsam ja kiirem. Peab ainult jälgima, et sarvede pihta ei suuna veejuga, pühib kohe valgeks.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Nahk kiirelt puhtaks

Postitus Postitas andrus »

No vat ei tea.Kuna omal survepesur igapäevane tööriist on saanud sellega ikka palju neid konte ja asju puhastatud.Aga vat nii lihtsalt pole küll ühelgi asjal see liha maha tulnud.Nahka pole muidugi kunagi proovinud.
jahismurf
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Nahk kiirelt puhtaks

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Eriti kiire tulemuse annab korraliku survega kuumavee pesur. Ise olen soku pealuud puhastades pesurit kasutanud juba enne keetmist. Väga lihtsalt saab pesuriga lihatükke ja ka luupealset kelmet eemaldada igasugu õõnsustest, samuti sarvekibunate vahelt ja ümbert.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Nahk kiirelt puhtaks

Postitus Postitas Beretta »

Panin just hommikul survepesuri auto pagasiruumi- puhkuse ajal maal kopranahku puhastamise uut meetodit vaja proovida.
Nüüd teen foorumi lahti ja mis ma näen: olen oma ideega jälle teiseks tulnud.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Nahk kiirelt puhtaks

Postitus Postitas Beretta »

EI saa öelda Kilulinna võimumeeste moodi, et TEHTUD. Ütle, et proovitud. Võtsin soolatud naha kus mingi rasvakord paksemalt või vähemalt peal. Saab naha puhtaks küll. Tark oleks aga nahk eelnevalt likku panna, siis läheb kergemalt puhtaks. Etem ja vähem vaeva kui kaapides.
Grumpy old man
Vasta