Infot Zastava kohta

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
sussver
Postitusi: 14
Liitunud: T Apr 01, 2008 2:45 pm

Infot Zastava kohta

Postitus Postitas sussver »

Plaanis endale soetada 9,3x62 relva. Silma jäi üks zastava relv tartu trapperis.
Mis foorumlased arvavad selle firma relvast? Kas kellelgi kogemusi zastava relvadega?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Infot Zastava kohta

Postitus Postitas aivar00 »

Ühel jahikaaslasel on Zastava. Ise ta relva üle ei kurda. Nõuka ajal olid osadel jahimajandi jäägritel. Sellel ajal loeti paremaks vene Los-ist. Kuidas tänapäeval lood on - ei oma kahjuks infot.
ikka lõbusalt
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Infot Zastava kohta

Postitus Postitas peepk »

Jah, nõuka-aegsetel see lõppviimistlus oli parem, praegused, nigu väljastpoolt kehvema viimistlusega.See ei tähenda, et lasta ei saa ja ostmata peaks jätma. :M
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Re: Infot Zastava kohta

Postitus Postitas villuvih »

Minul on Zastava püss ja ei kurda. Zastava toodab relvi ka Remingtonile. Zastava m70-le vastab Remingtoni mudel 798. Mulle meeldib oma püssi täpsus ja eriti raua pinnatöötlus, kõik relva metallosad va. pääsik on tugeva siniseoksiidi kihi all. Võrreldes Tikkaga on raud vähem roostealtim. Alul ilma optikata oli ka väga hea lasta sest tagumine sihik on sellise kaarja kujuga. Hind oli ka hea, olen rahul.
sussver
Postitusi: 14
Liitunud: T Apr 01, 2008 2:45 pm

Re: Infot Zastava kohta

Postitus Postitas sussver »

nii teema võib lukku panna. Ostsin endale hoopis cz550 medium lux-i. cal 9.3x62.
Paras kahur on küll aga hetkel olen rahul.
Vasta