Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

jyri

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas jyri »

Tegelikult mul ka positiivne kogemus olemas-nimelt üks mu sõber valis välja relva ja tahtis seda juba konkreetses kohas konkreetse hinnaga osta,kui otsustasin veits initsiatiivi näidata ja internetis surfata.Kahjuks tema Belarussides ja kombainides interneti ühendusega on nii nagu on,läksime temaga koos Päsrnu Jahipauna,kus sama eelnevalt "plaanitud" raha eest sai sellesamuse relva ja ka niimõndagi lisaks,ca.10...15% alghinna ulatuses.Ehk minu telefonikõne ajal kõik lubatu pidas paika (y) .Vähemasti minule on palju tähtsam just sõna pidamine,mitte müüja proffaks-egas ilma rahata ju kah keegi tööta (y) .
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas rajaleidja »

Külastasin ka mina esmaspäeval üle pika aja Tallinna Jagdhofi kauplust ja natuke moona ostetud. Küsisin hinna ära, kõik sobis ja mees läks oma pimedasse ruumi taskulambi saatel moona otsima. Vahepeal tuli tel kõne ja telefoniga rääkimise ajal sai oma pin kood aparaati toksitud ja üksteisele head päeva soovitud. Koju sõites hakkasin mõtlema, palju minult raha kasseeriti ja üllatuseks avastasin, et mu hane moon oli muutunud 2 krooni tükist kallimaks. Ja anti mulle ainult kaardimakse terminali tsekk. Tsekki selle kohta, mida ostsin, ei saanud. Nii et vennike tegi tõenäoliselt karbitäie moona vaikselt omale.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Võibolla uus suund, et müüjad teenivad palga ise otse leti taga jooksvalt? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas TiitR »

kakuke kirjutas:Võibolla uus suund, et müüjad teenivad palga ise otse leti taga jooksvalt? :D

Vb. tõesti, kuna kuidas muudmoodi seletada minu näidet, kus ma lubasin peale tel. kõnet ja hinna kuulmist poest läbi astuda, ning siis purgi pealt 2 erinevat hinda leida - 125 EEK-i ja 4,95 EUR-i....ja samas ajada teise müüa lohakuse kraesse?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:Võibolla uus suund, et müüjad teenivad palga ise otse leti taga jooksvalt?
Siis on vähemalt põhjus mille eest omanikult peksa saada kui töölt lahkuda julged :lol: :lol:
Too tseki mitteandmine ja sularahas maksmise mangumine on neil juba mitu aastat kombeks.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas smtasku »

Kaks nädalat tagasi astusin läbi Ülemiste poest. Vaatasin niisama ringi nagu maakas ikka suurlinna poes. Vaatasin, et letis Barnes TSX-d olemas. Karbid sellise asendi peal, et ei näinud lugeda mis grammid saadaval on. Ise tahtsin 9,7-t. Vaatan ringi, et kelle käest küsida. Kalaletist mees vaba, küsin siis, et kelle poole peaks pöörduma kuulisooviga. Mees hüüab üle saali: "Kolja (nime suhtes võin ka eksida), üks tahab kuule saada." Läksin otsisin selle Kolja nuka tagant ülesse, ütlesin, et tahaks TSX 9,7 g kuule ühe karbi. Mees läks sealt letist neid tooma. Tuleb siis tagasi karbi Hornady (ei uurinud, mis täpsemalt) kuulidega, ma siis ütlesin, et ma tahaks ikka Barnes TSX-i. Müüja sellepeale: "Aga võtke neid, need on ju sama head". Kuna ma neid ei soovinud, siis läksime koos leti alt kaevama, kas minu soovi järgi midagi leida on. Kahjuks ei olnud.
Ma ei ütle kaupluse ega müüjate kohta midagi halba, lihtsalt imelik tunne jäi. Igaks juhuks jätsin küsimata, et kas võiks Meindl'i saapaid jalga proovida.
See laupäev olid kahjuks paljud teised jahipoed pühade töttu suletud, seega ei saanud oma ostuhuvisid rahuldada.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
jyri

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas jyri »

smtasku kirjutas:Ma ei ütle kaupluse ega müüjate kohta midagi halba, lihtsalt imelik tunne jäi. Igaks juhuks jätsin küsimata, et kas võiks Meindl'i saapaid jalga proovida.
.

(y) (y) (y) (y) (y) (b) (b) (b)
Taniel
Postitusi: 18
Liitunud: N Sept 14, 2006 10:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Taniel »

Suve alguses palusin sõbral omale padruneid tuua.Helistaski siis Haapsalu Ranna-Rootsi keskuse jahipoest,et mis padruneid tahad.Ma ütlesin,et 10pauku 3/0 ja 10pauku 4/0 ja siis 30pauku nr6.Läksin sõbra juurde järgi,siis kõik jämedad paugud olid õiged,aga nr6 asemel oli nr11.Läks nüüd sügise poole teine jahtkonna kaaslane linna ja palusime padrunid ära vahetada.Poes õeldi,et kuidas see juhtuda sai jne.Aga kui hakkasime neid uusi padruneid vaatama,siis oli pandud nüüd juba 30pauku 5/0 mulle. :lol:
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Beretta »

Taniel, paluks küsida nr 11 kohta? Iaalia ja USA skaala lõppes nr 9-ga vastavalt 2,1 mm ja 2,03mm.
Pean piinlikusega tunnistama, et nr. 11 ei ole näinud.
Grumpy old man
Taniel
Postitusi: 18
Liitunud: N Sept 14, 2006 10:30 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Taniel »

Paukude margiks oli nii jämedatel kui ka nendel nr11 B&P Big Game.Ja haavleid on jämedadel 28g sees ja nr11 oli 29g haavleid sees.
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Marekp »

Kui need olid Big Game, siis ikka 11\0
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

Ma olen ka korra ostnud karbi nr 11, ei mäleta mis firma toodang. Huvitav aga et pole näinud nr 10, tavaliselt lõpeb jah 9 ära.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kakuke »

Beretta kirjutas:Taniel, paluks küsida nr 11 kohta? Iaalia ja USA skaala lõppes nr 9-ga vastavalt 2,1 mm ja 2,03mm.
Pean piinlikusega tunnistama, et nr. 11 ei ole näinud.

Trapperis näiteks hetkel täitsa saadav nr 11 haavel, nii 16 kui 12 kal´le. Keda sellega küll lastakse, ei kujuta ette. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

kakuke kirjutas:
Beretta kirjutas:Taniel, paluks küsida nr 11 kohta? Iaalia ja USA skaala lõppes nr 9-ga vastavalt 2,1 mm ja 2,03mm.
Pean piinlikusega tunnistama, et nr. 11 ei ole näinud.

Trapperis näiteks hetkel täitsa saadav nr 11 haavel, nii 16 kui 12 kal´le. Keda sellega küll lastakse, ei kujuta ette. :M


Tikutajat ja neppi. Põhimõtteliselt saab ka piilparti lasta, aga vaja muidugi tugevat enesekontrolli omada. Lisaks muidugi võib eriti lähedale tulevaid märke lasta tiirus CSP harjutuses :)

BM
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tireb »

otsisin 7,62-53R moona ja Deerhunteris nagu kullakaevajad, kui mujal padrun ca 22kr siis neil 34 kr tk. e. rohkem k :twisted: kui kolmandik kallimad
Marko Matvere sõnad veel lisaks "..et te vähki s........e"
"edu neile"
Vasta