Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
UkuK
Postitusi: 29
Liitunud: K Apr 15, 2009 1:21 am

Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas UkuK »

Tere!

Soovin osta õhupüstolit, et harjutada laskmist lasketiirus. Õhupüss on mul olemas (Gamo Shadow 1000), kuid sooviks vaheldust, sest ma olen seda püssi juba 4-5 aastat kõmmutanud :) Silma on jäänud Umarex-i kallimad mudelid, ega eriti üle 3000 krooni kulutada ei tahaks. Käisin ka Jahipaunas püstoleid/revolvreid vaatamas, kõige mugavaks osutus Walther CP88 koopia. Hea on see, et on saadaval vahetatav relvaraud, niiet 4" toruga relvast saaks 6" (maksab 1400 kr). Uurisin ka .357 Magnumit ning Beretta 92-FS, mis tundusid käes liiga kobakad. Müüja kiitis CP88 heaks, sest tal on piisavalt pikk toru täpsuslaskmiseks ning hiljem saab seda ka tuunida, kui tarvis.

Mida arvate teie? Kas oleks mõistlik valik? Kas on kellelgi kogemusi Umarexi õhupüstolitega?

Ette tänades,
Uku
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas sada »

UkuK kirjutas:Tere!

Soovin osta õhupüstolit, et harjutada laskmist lasketiirus. Õhupüss on mul olemas (Gamo Shadow 1000), kuid sooviks vaheldust, sest ma olen seda püssi juba 4-5 aastat kõmmutanud :) Silma on jäänud Umarex-i kallimad mudelid, ega eriti üle 3000 krooni kulutada ei tahaks. Käisin ka Jahipaunas püstoleid/revolvreid vaatamas, kõige mugavaks osutus Walther CP88 koopia. Hea on see, et on saadaval vahetatav relvaraud, niiet 4" toruga relvast saaks 6" (maksab 1400 kr). Uurisin ka .357 Magnumit ning Beretta 92-FS, mis tundusid käes liiga kobakad. Müüja kiitis CP88 heaks, sest tal on piisavalt pikk toru täpsuslaskmiseks ning hiljem saab seda ka tuunida, kui tarvis.

Mida arvate teie? Kas oleks mõistlik valik? Kas on kellelgi kogemusi Umarexi õhupüstolitega?

Ette tänades,
Uku
sinu valikud sobivad piknikule õlle kõrvale, mitte tiiru,vaata ka hw 40 või hw 75
Viimati muutis sada, K Apr 15, 2009 10:27 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas Delta »

No kui tahad 10m märki lasta, siis nö odavamas otsas on kaks varianti: hw75 või siis IŽ-46m. Oluline on käepideme õige nurk ja ka kuivtrenni võimalus. Rohkem valikut nagu pähe ei tulegi. Estairguncenter müüs vahepeal ka CO2 põhiseid Röhme, aga neid ma ei oska kommenteerida. Kontakti saamine ja kauba tellimine on selle äri puhul eraldi teema.

Umarexi CO2-d, isegi HW40 on tõesti rohkem mõeldud niisama plõksimiseks. HW40-l on täpsust küll. Umarexi puhul kiidetakse Desert Eagle ja ka S&W revolvrite replicaid. Nendega peaks 10m peal 2-3 cm grupp olema tavaline ehk paras plekkpurke lasta. Kui 10m võistluse mõttes täpsust taga ajad, siis vali pigem kahe esimesena nimetatu seast.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
UkuK
Postitusi: 29
Liitunud: K Apr 15, 2009 1:21 am

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas UkuK »

Kes Eestis Weihrauchi müüb? Tahaks relva ikka käes hoida ka.
karamell
Postitusi: 43
Liitunud: E Aug 11, 2008 1:15 pm

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas karamell »

UkuK kirjutas:Kes Eestis Weihrauchi müüb? Tahaks relva ikka käes hoida ka.

vaata
http://www.field-target.ee/?section=et/ ... ems&id=199
UkuK
Postitusi: 29
Liitunud: K Apr 15, 2009 1:21 am

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas UkuK »

Kuidas saab Weihrauch HW40 nii odav olla? Field Targetis on 1717 krooni, Umarex CP88 on 2900 kr. Mis teeb Umarexi nii kalliks?
karamell
Postitusi: 43
Liitunud: E Aug 11, 2008 1:15 pm

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas karamell »

UkuK kirjutas:Kuidas saab Weihrauch HW40 nii odav olla? Field Targetis on 1717 krooni, Umarex CP88 on 2900 kr. Mis teeb Umarexi nii kalliks?

Ostsin oma õhuka ka sealt ,mõne poega võrreldes tuli 2kilo hinnavahet
samal mudelil.
Kui tahad ,et hästi käes istuks , sea sammud poodi ,ostsin minagi oma õhupüssi samamoodi , kohalikelt ässadelt küsisin nõu
ei pettunud (y) igaljuhul usun siinseid mehi
nimed leiad ise ,kui natukene asja uurid ja loed foorumit :wink:
UkuK
Postitusi: 29
Liitunud: K Apr 15, 2009 1:21 am

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas UkuK »

Suured tänud vastuste eest. Paistab, et see on parima hinna-omaduste suhtega. Varsti lähen siis ka vaatama.

Parimat soovides,
Uku
Joola
Postitusi: 7
Liitunud: K Aug 26, 2009 12:21 am

Re: Õhupüstol lasketiirus laskmiseks?

Postitus Postitas Joola »

Pakun IZH-46M.Sobib tiirus harjutamiseks ja võistlemiseks.Ostsin aasta tagasi,ca 1000 laksu,heas korras.Olemas ka vasak käepide,varumansetid.5500 EEK.
53973635 ,bingos@hot.ee
Vasta