Karjala karukoer

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
pukipoiss
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:20 am

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas pukipoiss »

Ma tõin endale soomest see nädalalõpp Karjala-karukoera poisi ära, on juba praegult nii krutskeid täis, eks näis mis tulevik toob.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas jorr »

Kas koerapaberitega palju sekeldamist oli?Arvan,et tõid parajal ajal,sügisel saad juba jahti temaga minna,nimi ja peremees siis selged.Kui vana koer on praegu?
noorus on ilus aeg
pukipoiss
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:20 am

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas pukipoiss »

Paberitega ei olnud probleeme, kutsikas saab 06.06.2008 2 kuuseks. Eks näis mis sügisel saab.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas jorr »

Sinu mureks on nüüd käsklused koerale hästi selgeks teha ja söötmisega tegele kindlasti ise.Kahekuust koera võid julgelt juba metsa viia,et harjuks ja siis näed ka tema huvi metsas toimuva vastu,ära aint kutsikat metsas ää kaota..Kutsikas just mängides omandab teadmisi ja käsklused ka mänguliselt aga käsklust andes pead kindlasti niikaua tegelema,kui koer käsu täidab.Mitte nii,et käratad,kas tuled siia, või ei tule ja nii ka teeb,kas tuleb,või ei?
noorus on ilus aeg
pukipoiss
Postitusi: 9
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:20 am

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas pukipoiss »

praegult juba parajalt koerust täis, metsas käies on vaja kõik puuoksad ja käbid koju tuua, meil ka veel saksa-jahiterjer, aga pole lasknud veel kokku kuna väiksel vaksiini süst tehakse alles siis kui saab 2 kuuseks, eks siis paistab mis nende kahe vahel ka toimuma hakkab.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas Eraser »

pukipoiss kirjutas:praegult juba parajalt koerust täis, metsas käies on vaja kõik puuoksad ja käbid koju tuua, meil ka veel saksa-jahiterjer, aga pole lasknud veel kokku kuna väiksel vaksiini süst tehakse alles siis kui saab 2 kuuseks, eks siis paistab mis nende kahe vahel ka toimuma hakkab.



Väike ju kah veel, kuu aja pärast juba näed kas tunneb söödal jälje vastu huvi, 4 kuuselt tegi mul norrakas juba söödal ise pikemaid tiire! See, et sul koer koerust täis on tähendab, et on aktiivne mis on ainult hea! Edu kasvatamisel ja töölesaamisel ! :)
metssiga
Postitusi: 32
Liitunud: T Mär 01, 2005 1:29 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas metssiga »

mul ka olemas emane karjala karukoer ja saab mais kaheaastaseks
ja kaks nädalat tagasi ajus läks kolme aastasele kuldile otses mõttes kallale.kuna kult veel oli oma pesas ja ootas meid läks noor koer otse kallale ega hakanud haukuma.mudugi sai kõvasti nüpeldada koguni 21 õmblust tehti koerale.aga koer praegu taastanud ja vaim tagasioleme metsa jalutanud ja koer läheb tagasi jälje peale.minu hirm oli see et ei hakagi enam loomi metsas ajama,aga nagu iseloom on hullemaksmuutunud.
koer on loomade suhtes agresiivne ja suudab kinni hoida kuni ajumees.aga siga sai karistatud.
aimboy
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 07, 2007 5:28 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas aimboy »

mürka ja pukipoiss kuidas koerad nüüd metsas tõõtavad?
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas mürka »

Minu sõber läks parimatele jahimaadele jahti.
Kuigi võin öelda, et oma lühikese eksisteerimise ajal oli tegus tegelane. Kui kellelgi on tahtmist koera võtta ja sellist mis töötab siis soovitan just seda tõugu.
küll siga pori leiab
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas 22LR »

MInu oma saab naistepäeval 3-ks,ka Soomest toodud. 3-e kuuselt hakkasin metsas tasapisi harjutama ja sügisese põdrajahiga algas tema jahikarjäär.Ajab nii põtra siga kui ilvest.Parimaks omaduseks pean seda ,et seni pole elavale ulukile hammastega kallale kippunud,haugub nii3-4m pealt.Tugev , jõuline loom,inimestega väga sõbralik ja jahikirge kui palju.Seni pole ajust väljaläinud looma väga pikalt ajanud kui just haavatud pole.Kui keegi valiku ees,julgen soovitada .Reeglina ka kena väljanägemisega.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
aimboy
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 07, 2007 5:28 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas aimboy »

ma ise plaanin ka karjala karukoera võtta ja olen soome bõrsist praegu jälginud neid... ega teil endal ei ole kutsikaid lähitulevikus tulemas?
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas ubin »

ei ole tähele pannud,et peale nahe kenneli keegi kasvataks.
Mul saab koer prilli lõpus 2-ks.
praegu probleemideks on:
otsimisraadius on vahelduva eduga
püsivust ei ole tegutseb nagu valvekoer ehk kui loomal jooks sees siis tuleb rõõmsa näoga tagasi, kui loom jääb paigale siis ära ei tule.
Käisin aedikus seal oli siga aeglane ja püsis ilusti.

Mõtlemisainet mul igal juhul on, et kuda püsivust õpetada.
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
aimboy
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 07, 2007 5:28 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas aimboy »

ma lugesin siin eelnevalt ka, et mõned on toonud koerad soomest...on kellegil äkki tutvuseid soomes karjala koerte kutsikatega tegelevate inimestega? bõrsist jälgides on kõik kutsikad jube põhjasoomes asunud
qwerty
Postitusi: 9
Liitunud: P Nov 21, 2010 8:53 pm

Re: Karjala karukoer

Postitus Postitas qwerty »

Mul on ka Karjala Karukoer, igati tubli tegelane. Huvitaval kombel on ka tema toodud Soomest, seal neid vist palju, kuna paljud on neid soomest toonud siia.
Vasta