põder teel

2004. aasta teemad
Suletud
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

põder teel

Postitus Postitas mustlesk »

Kas on mõni jahimees põdrale ka otsa sõitnud.Omal mõned aastad tagasi oli juhus,sõitsin õhtul pimedas kodupoole,teel oli kiilasjää,kiirus oli umbes 60 km/t.Kurvi tagant hüppas põder teele,see käis nii kähku,et ma ei jõudnud isegi pidurdada ja ega sellest kasu ka poleks olnud.Mis edasi juhtus see on muidugi üsna uskumatu lugu.Põder surnud,ise elus,auto teel ja terve,kui mitte arvestada väikest mõlki stangel,pihutäit põdrakarvu ja seda,et õlifilter küljest ära(tegu oli moskvitšiga).Juhtus nii(minu õnneks),et põder ehmatas ära,hakkas rapsima,tee oli libe ja kukkus pikali seljaga minu poole,mina lendasin autoga üle põdra ja eks siis maandudes lõigi filtri alt minema.Keegi ei tahtnud mind algul uskuda,et selline asi võimalik on ja mul oli tegu,et leida auto kes mulle järgi tuleks ja sleppi võtaks.Minu jaoks õnnelik õnnetus põdra jaoks mitte.
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Postitus Postitas Hunter30-06 »

oli kevadel sama juhus põder ei surnud,aga vigastused nii tõsised,et tuli hukata ja ei olnud kiilasjää vaid tihe udu kiirus u 70 km/h. Auto esistanges pragu ja küljekarp veidi mõlkis. Opel Kadett oli auto,taat sõitis
Suletud