sõiduk

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: sõiduk

Postitus Postitas Siig »

Sai jahi jaoks endale selline asi soetada. Nädal aega tagasi liikus lageda põllu peal üsna kabedalt, kuid nüüd on hakanud differ ka triipu tõmbama :twisted: . Kütusekulu on ka muidugi suurem kui lükatud tee peal sõites. Kahjuks ühtegi lumist pilti hetkel anda ei ole :( .
Manused
väike.jpg
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Eohippus »

Palju siis ka kütet võtab?
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas TiitR »

Vaatasin siin isegi juba vaikselt Mogi poole :oops: , kuid mind absull ei paelu bensu mootor. Aga hoian 4x4 foorumis igapäevaliselt silma peal ja mine tea... Aga läbivus paistab olevat tip-top! http://www.youtube.com/watch?v=Ss9uX_Iw ... re=related
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Ain Aavik »

Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: sõiduk

Postitus Postitas Siig »

Suvel sihtide vahel, metsas, põldudel ja natuke tee peal sõitu ka, siis tuli kuluks 30l sajale. Aga enamus oli iga selline aeglane kulgemine. Siis olid veel all originaalrehvid. Nüüd kalasabadega võtab paar 3 l kindlasti rohkem ja paksus lumes võib 50 l sajale ka minna :lol: .
Aga endalgi on diisli otsingud hetkel käsil. Originaalmoto jääb ikka lahjaks, eriti veel nende rehvidega :( .
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas TiitR »

uugamets kirjutas:http://www.auto24.ee/used/787679

http://www.rasketehnika.ee/kasutatud/au ... _missing=1

See Unimog on jätkuvalt olnud müügis ja ka 4x4 foorumis on asi üles pandud

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=272 ... ght=unimog

seal foorumis mogi kohta veelgi infi

http://forum.4x4.ee/search.php?mode=results

Eks ma ikka jälgi 4x4 foorumit (olen seal juba liige mõnigi aasta :lol: )...ise ihusin siin sellele hammast...hinnavahe ka ikka tuntav 8) http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=299 ... ght=unimog
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:
Nüüd kalasabadega võtab paar 3 l kindlasti rohkem ja paksus lumes võib 50 l sajale ka minna :lol: .
See 3 l rohkem on 50 l kõrval piisk. Venelaste diiselmootoriga Uraal peaks vist enam-vähem sama võtma :M (bensukas oli küll 1l=1 km) :lol:

Kas ta ka ennast ära tasub :M - aga hobile on alati tulnud peale maksta- siin mulle tundub ATV+roomikute komplekt küll soodsam olevat.
ikka lõbusalt
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: sõiduk

Postitus Postitas Siig »

Meil sai see masin sellepärast osta, kuna oleme põllumehed, siis suvel saab selle masinaga viljapõllus mööda tehnorada lastud seale ilusti juurde sõita. Ilma, et üldse vilja tallaks.
Küttekulu on suure võitu jah,aga ega jaht polegi odav lõbu.
Samas atv koos lintidega maksab peaaegu 10000 euri pluss sinna kütus. Peale moogi ostu on mul võimalik küttele kulutada seega 7000 euri, et sama 10000 kokku saada. Põhimõtteliselt ongi nii, et igaüks valib oma vajaduste ja rahakoti järgi :) .
Kasutaja avatar
Marco
Postitusi: 38
Liitunud: K Okt 28, 2009 1:37 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Marco »

No mingi Uruguai ATV saab 10 000 eur-i eest koos lintidega.Toorik margipill on juba 10 000 ja sinna juurde vintsid,põhjakaitsmed,kätesoojendused,rauad ja suured rattad on hind juba 13 000 ja lindid lisaks on kogu kupatus 17000 :D Ja sahka ka vaja,siis hind julgelt 17500 eur.
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas oks »

Marco kirjutas:No mingi Uruguai ATV saab 10 000 eur-i eest koos lintidega.Toorik margipill on juba 10 000 ja sinna juurde vintsid,põhjakaitsmed,kätesoojendused,rauad ja suured rattad on hind juba 13 000 ja lindid lisaks on kogu kupatus 17000 :D Ja sahka ka vaja,siis hind julgelt 17500 eur.

...juukselakk, vaseliin, m....pikendus jne. hulgim euri kulub veel :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Lauzy »

Tuttav ostis omale ka oksjonilt mogi, kuid ega maamehed siis bensukatest hooli nii saigi auto kohe diisli peale :wink: Alla läksid ka veel tunduvalt suuremad rattad ning pole mina veel näinud et seda elukat peaks keegi tõmbama 8)
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas TiitR »

Lauzy kirjutas:Tuttav ostis omale ka oksjonilt mogi, kuid ega maamehed siis bensukatest hooli nii saigi auto kohe diisli peale :wink: Alla läksid ka veel tunduvalt suuremad rattad ning pole mina veel näinud et seda elukat peaks keegi tõmbama 8)

Kui viitsid, siis viska mulle see motovahetuse jutt privasse. Et mis moto läks ja kas oli palju jebla, jne...
Tänud.
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: sõiduk

Postitus Postitas Siig »

Võid siis avalikult ka kirjutada, mis mootor peale läks. Mark ja mudel siis.
Oleks hea teada, kuna endal sama tee ees ootamas :wink:
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas Lauzy »

Seda ma tean et peale läks mingisugune MB mootor mis tal ennem uaz-i peal oli. Kuna mees on ennem diisleid bensukatele paigaldanud palju palju siis usun et temajaoks polnud erilist jamamist, kuid ma katsun uurida täpsemalt et kuidas ja mis :) Äkki lubab avaldada ka tel. nr-i siis saate ise uurida kel vajadus tekib :wink:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Re: sõiduk

Postitus Postitas metsamees »

Keegi hobust ka jahikäikudel kasutanud/kasutab?
Täitsa huvitav võib olla.
Vasta