vildid?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

vildid?

Postitus Postitas honkomees »

Mitte küll päris jahiskäimiseks, aga ikkagi vanad vildid on ära kulunud ja ei tea, kas kusagil tänapäeva €-Eestis ka neid müügil on? ise pole küll saapapoodi mitu aastat sattunud, aga viimastest kordadest ei mäleta küll selliseid jalavarje.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: vildid?

Postitus Postitas mihkelson »

Tallinnas Laagri maksimarketis on mingi militaar tarvete kauplus ja seal on küll olnud väljas vilte mis on küll kummitallaga väljast, aga ülejäänud kõik nii nagu vanasti. Minu meelsest :lol: :M
Gute Jagd
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas aivar00 »

Mina ostsin endale Kohilas laadalt paar aastat tagasi. Kah need milledele on nn. kumiitald ja väike kummiriba kohe serva valatud. Olen neid trehvanud nägema Tallinnas Balti jaama ja ka Keskturul(seal olen käinud). Usun, et ka Tartus turul täitsa olemas. Ja sain ka endale nr 47 :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Re: vildid?

Postitus Postitas villuvih »

Kas tead kus Võrus on vinne puut (Magaziin)? Sealt peaks saama.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas Eohippus »

Ise ostsin ka Võrust. Siis maksid ilma taldateta 275.- ja koos taldadega 380.- krooni, aga euro hindasid ma enam ei tea.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas honkomees »

villuvih kirjutas:Kas tead kus Võrus on vinne puut (Magaziin)? Sealt peaks saama.

selge, olen säält igatsugu träni ostnud, vilte pole märganud aga pole ju ka otsinud ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas kakuke »

Enda omad sain ka Võru magaziinist.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: vildid?

Postitus Postitas kirp »

Kuidas nende praeguste vene viltide kvaliteet ka on? Näevad teised kuidagi lopergused ja imelikud välja. Kõndida ka saab või ainult pukis passimiseks? Lubjavilte keegi kah näinud müügis?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas kakuke »

Mul kummeeritud tallaga lubjakad ongi. 8)
Ei ütle küll ühtegi halba sõna.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas Eohippus »

Võrus müüaksegi ainult lubjavilte. Kuigi lubjavilt ei tohiks kokkutõmmata, siis ma kukkusin ajus läbi jää vette ning kui vilt oli ära kuivanud siis enam jalga ei läinud
Iga lõpp on uue algus...
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas peepk »

Jah, pildi järgi vilte ei osta, ilma proovimata. Sain kunagi (tasuta) 1 paari, mil kalossid otsa vulgitud, aga ninaosa nii kitsas, et 5 varvast mingi valemiga kõrvuti ja ühekorraga sisse ei mahtund. Käisin 4 kilti ja tagasi tulles viskasin kohe ahju. Vanast vildist troppe ei maksa kah teha, abrasiiv osi palju selle vildi sees ja lastes kriimustad raua :P
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: vildid?

Postitus Postitas jorr »

Jah,pildi järgi käimisvilte küll ei osta.Kuid ära ka pole neid mõtet põletada,kingsepp saab neist väga head külmavarjud teha.Just sellised,mis jalga ei vaeva käimise juures.Vilt küll rohkem passimise juurde sobib,ka kalal olles on jää peal hea jalanõu.
Need vanad vene tavalised vildid on jah ninast liiga kitsad,kuid sooja peavad hästi.Siiski lubjavilt on neist kõigist üle,kuigi neid kummtallaga lubjavilte eriti ei soovita,liimise värk ja kui kusagilt lahti läheb,jäädki neid liimima.
Muide,vilte saad turult ja laadal ka neid ikka liigub,poodidest ei tea,ehk kusagil ikka,kus vene träni müüakse neid ka on.
noorus on ilus aeg
Vasta