CZ-USA MALLARD

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas kakk »

Küsimus oleks siis selline et kas kellelgi on sellise relvaga kokkupuuteid ja mis muljed?
Relvaks siis CZ-USA MALLARD Hinnaks relval 5 900,00 kr (377,08 €)
Väiksem info ka: Kaliiber 12
Kaal (kg) 3,35
Relva pikkus (mm) 1145
Raua pikkus (mm) 28"
Padrunipesa pikkus (mm) 76
Kaba materjal Pähkel
Ejector On
Tšokid 5 tk. komplektis

Tootja iffo:http://www.czub.cz/en/catalog/104-shotguns-cz-usa/OUUSA/CZ-USA_MALLARD.aspx

Peamine mida teada tahaks on see et 5 900,00 kr (377,08 €) on üldse kvaliteet relva saada, pole ju mõtet 6000.- tuulde lasta.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Pauli »

Arvejomm kirjutas CZ 712 teemas (ainult paar teemat allpool): Mallardit oman suvest saati. Eks iga üks kiidab ikka enda oma kuid antud asjaga olen mina igati rahul. Raudade kokkujooksu kohta võiks öelda, et ideaalne. Võin nii palju öelda et IZ 12 mul enam metsas ei käi.
P.S. Täpsustan üle, et kõnealune CZ-t on Arvejommil, ise pole teist käeski hoidnud.
Viimati muutis Pauli, R Jaan 21, 2011 9:37 am, muudetud 1 kord kokku.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas kakk »

Otsingut kasutades ei leidnud vastet.
mehis
Postitusi: 1
Liitunud: N Jaan 27, 2011 6:45 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas mehis »

Püss ostetud ja esimesed lasud tehtud. Raudade kokkujooks väga hea, kirp tahab natuke tuunimist aga muu tundub tipp topp olevat. Eks on näha mis kaugemas tulevikus juhtumahakkab :)
Kristjan Piir
Postitusi: 59
Liitunud: K Okt 14, 2009 9:32 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Kristjan Piir »

mehis kirjutas:Püss ostetud ja esimesed lasud tehtud. Raudade kokkujooks väga hea, kirp tahab natuke tuunimist aga muu tundub tipp topp olevat. Eks on näha mis kaugemas tulevikus juhtumahakkab :)


Sai eelkõneleja relvast mõned lasud tehtud. 5900 vana raha eest relva küllaga. Mõned tähelepanekud- ejektoreid ei ole (reklaamis väidavad, et on), puudub automaatne kaitseriivistamine laadimisel, peab ise hoolikas olema.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas honkomees »

Kristjan Piir kirjutas:... ejektoreid ei ole (reklaamis väidavad, et on), puudub automaatne kaitseriivistamine laadimisel...
ära valeta, reklaamis ei ole juttu ejektoritest (ehk kestade väljaviskajatest) vaid ekstraktoritest (ehk väljatõukajatest)
The Mallard over-under shotgun comes standard with double triggers and extractors

aga et pole automaatset kaitseriivi on väga hea, ise olen kõigilt püssidelt selle maha võtnud - kiirendab ikka laskmisprotsessi, nt kui kult läheneb.
Ikka on tore, kui ise saad protsessi juhtida, mitte masina tehtu ... valin ikka manuaalkastiga auto, mitte automaatkastiga :P

P.S. niipalju kui olen kuulnud, on tegu türgis (Huglu) tehtud relvaga, mis siis tšehhide juures lõppviimistlusel ja kvaliteedikontrollis käinud ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas andrus »

See püss mida mina katsusin tuli põlve peal pooleks murda.Andsin ta sama targalt üle leti tagasi.
jahismurf
Kristjan Piir
Postitusi: 59
Liitunud: K Okt 14, 2009 9:32 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas Kristjan Piir »

honkomees kirjutas:
Kristjan Piir kirjutas:... ejektoreid ei ole (reklaamis väidavad, et on), puudub automaatne kaitseriivistamine laadimisel...
ära valeta, reklaamis ei ole juttu ejektoritest (ehk kestade väljaviskajatest) vaid ekstraktoritest (ehk väljatõukajatest)
The Mallard over-under shotgun comes standard with double triggers and extractors

aga et pole automaatset kaitseriivi on väga hea, ise olen kõigilt püssidelt selle maha võtnud - kiirendab ikka laskmisprotsessi, nt kui kult läheneb.
Ikka on tore, kui ise saad protsessi juhtida, mitte masina tehtu ... valin ikka manuaalkastiga auto, mitte automaatkastiga :P

P.S. niipalju kui olen kuulnud, on tegu türgis (Huglu) tehtud relvaga, mis siis tšehhide juures lõppviimistlusel ja kvaliteedikontrollis käinud ...


Jääme siiski meite maa reklaami ja poe juurde, kust relv soetati. Seal on selgelt kirjutatud- Ejector on.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas andrus »

OT:
Ütleme nii,et kui jutt käib Anome-Matkatarbed.ee kodukast siis võid iga hinna ja kaubaga p.rsest saada.Poes selgub üldjuhul alati midagi muud.Ja Anome vuntsi selgitus on alati ühesugune............. no need it mehed pole mingid mehed,poisikesed....ma olen neile pidevalt rääkinud.......blä,blä,blä.
Ma ei jõua ära oodata millal keegi siia kanti tuleb ja sellele asutusele konkuretsi pakkuma hakkab.
Kauba valik iseenesest 5 pluss aga teenindus on alla igasugu arvestust.Selle põhjusel ostan ka oma kauba Kompassist,omanik sama aga teenindus kordades parem.Anomet külastan vaid siis kui tõesti rauda enam midagi panna ei ole.
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas honkomees »

Kristjan Piir kirjutas:...Jääme siiski meite maa reklaami ja poe juurde, kust relv soetati. Seal on selgelt kirjutatud- Ejector on.

nojah, kui kõike seda uskuda, mis meie kaupmeeste lehtedel kirjas on ... nt minu Brno kohta on ka Jahipauna kodukal kirjas et olemas kestaHEITJAD, see peaks ikka tähendama ejektorit, aga tegelikkuses on extractor elik tõukab kesta tsipa väljapoole, et saaks külmast kangete kätega kuldihirmus uue kuuli rauda :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
arvejomm
Postitusi: 14
Liitunud: T Jaan 13, 2009 9:32 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas arvejomm »

Ikka veel olen rahul, pooleks murdmiseks pole enam Kõva käe kalle jõudu tarvis ja kokku jookseb endiselt hästi. peale 8 kilti suusatamist jäi teine päästik kinni, pisut viili ja seegi asi nüüd korras. suvalisest vene masstoodangu aerust pean etemaks. Aga ärge **** anomest küll ostma minge. ise ostsin tallinnast ja siiani on poeonuga hoopis paremad suhted kui vuntsiga Rakverest. Ja imede ime kurivaim ei roosteta kah, terve talvise jahi hooldamata ja märg ja kui avastamise järgselt plekke ei leidnud olin üllatunud
Kasutaja avatar
alotomson
Postitusi: 25
Liitunud: N Jaan 22, 2009 4:21 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas alotomson »

arvejomm kirjutas:Ikka veel olen rahul, pooleks murdmiseks pole enam Kõva käe kalle jõudu tarvis ja kokku jookseb endiselt hästi. peale 8 kilti suusatamist jäi teine päästik kinni, pisut viili ja seegi asi nüüd korras. suvalisest vene masstoodangu aerust pean etemaks. Aga ärge **** anomest küll ostma minge. ise ostsin tallinnast ja siiani on poeonuga hoopis paremad suhted kui vuntsiga Rakverest. Ja imede ime kurivaim ei roosteta kah, terve talvise jahi hooldamata ja märg ja kui avastamise järgselt plekke ei leidnud olin üllatunud


Teie jutus on kerge konflikt.
Miks te teda venelasest etemaks peate kui kohe peab viili näitma? :D

Alo
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas andrus »

Mulle lööb kohe pähe esiteks juba see,et ta maksab vähem kui venelane.
jahismurf
Kasutaja avatar
alotomson
Postitusi: 25
Liitunud: N Jaan 22, 2009 4:21 pm

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas alotomson »

No sellessuhtes jah, tiba odavam on küll.

Alo
arvejomm
Postitusi: 14
Liitunud: T Jaan 13, 2009 9:32 am

Re: CZ-USA MALLARD

Postitus Postitas arvejomm »

Päästiku kinnijäämise põhjus oli muideks ka ime proosaline. 20 kraadise külmaga öhukeste riietega kiir-metsasuusatamist praktiseerides auras mu selg nii tugevalt, et veetilk oli tekkinud päästiku nö. juhiku ja korpuse vahele kuhu oli tootmisest jäänud imetilluke metalli kraat. Tõenäoliselt kui ma ei oleks sporti teinud, poleks see viga kunagi välja tulnud. Olgu siinkohal öeldud, et sarnase sporditegemise tulemusena on mul 40 aastat teeninud IZ 12 Kõige täiega nii kinni külmunud, et mitte üks liigend ei toiminud.
Vasta