Soojendus kantslisse

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas K-Oliver »

OT,kuid hea tähelepanek,eile pukis 2,5 tundi ja aknad uduseks ei läinud-järeldus ja põhjus vist selles,et head riided seljas ja pukk läbi külm,kehasoojus välja ei pääse ja kõik ok väljas oli -12
Edu :)
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas vidrik »

http://www.mrheater.com/product.aspx?catid=41&id=24


ise sai selline muretsetud

Plussid
-kui on hapniku vähe lülitab välja.
-vaikne
-jalaga vastu lähed siis suleb jälle automaatselt

Miinused

-nagu ikka gaasiga,kui baloon külmast võetud siis põlema sa seda ei saa.
-Suhteliselt keeruline Euroopast saada ja trasport väga kallis kui üle lombi tellida


Endal vedas,ei tea kus kohast või mis moodi aga oli ühel naisterahval Pärnus oli müügis Soov.ee müügikuulutus üleval ja tutikas.
Raul P
Postitusi: 20
Liitunud: E Jaan 24, 2011 9:59 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas Raul P »

Mis on sellise aparaadi umbkaudne hind?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas aivar00 »

Eile avastasin postkastist ajalehtede ning valimispahna vahelt ka Handymanni reklaamlehe. Ja seal ilutses vastu sarnase välimusega gaasiseade. Hinda ma ei vaadanud, kuid silma hakkas, et töötab gaasil ja mingi autonoomne süüde pidi kah olema.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas Ain Aavik »

http://www.handymann.ee/Hmn/leiunurk/ka ... ndaja.html

Aivar mõtles ilmselt seda soojendit.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas vidrik »

Raul P kirjutas:Mis on sellise aparaadi umbkaudne hind?



mina sain ta hinnaga 1800 krooni...need mis handymanis müügil vaatasin ja uurisn samuti.Küll aga inglismaa amazone.com lehelt.Seal oli arvutusi ja inimesi kes olid neid soetanud ja kasutanud.Kui nüüd eesti keelde tõlkida siis pidi olema paras sitt et ei taha süttida külmaga,kuigi gaasiballoonid soojas olnud jne.Pidi olema palju praaki ja garantiiga jamasid palju.Eks seal ole see postimüügikulud jne.Endal oli mulje et tegu vist hiina tootega (mitte heas mõttes)oleneb kes liinil töötas ja jing või jang
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas otse »

Gaasiga soojendus esmasmuljel väga hea lahendus paistis.Mida rohkem sai uuritud, seda kahtlevamaks muutusin.Lõpptulemusena sai lõigatud 300 mm pikkused 2x50x50 mm nelikanttoru jupid, millele aluse peal 3 teeküünalt lupsti sisse lükkan.Kantslisse põrandale ja kolme külge, seinast nõksa eemale.Kuna aga sigudikud arvasid, et mu kantsli alla head paremat maitsma ei tule (arvan, et liiga hilja talvel sai söötma hakatud), siis proovimata selline lahendus siiamaani on.
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas s!!m »

Käisime sõbraga Handymanis seda gaasiahju vaatamas. Müüja oli isegi nõus ta tööle panema ja näitama kuis asi toimib. Soojas poes töötas igatahes. Aga meist jäi ta sinna kuna murelikuks tegi asjaolu, et ühe balooniga saab ainult 1h max võimsusel kütta (tootaja info järgi 1,1 kW max). Alla selle võimsuse ma arvan, et jääb lahjaks - ära ei külmu aga hea ka ei ole. Baloon maksab 2,55 eur. Arvan, et esialgu tundub odav lahendus olema aga lõpuks maksad ikka päris hea raha (baloonide näol) aga eks igaüks teeb oma kalkulatsioonid ja otsused ise 8)
Igatahes!!
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas Siili »

Ma ei saa hästi aru kuidas teil need balloonid ära külmavad.Kodus on balloonil plusskraadid,autos peaks ikka ka olema temperatuur +,seljakotil on vooder sees.Selle üürikese ajaga auto ja kantsli vahel ei külma ka midagi ära ja 5 minuti pärast on kantslis ka + kraadid.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas tony »

Probleem ballooni väiksusel. Horvaatias kämpas läksid balloonid (need väikesed) jäässe ja lõpetasid töötamise, kuigi õues oli +30. Suurtemate balloonidega (mingi 5-7 kg) seda probleemi polnud.
Kasutaja avatar
alotomson
Postitusi: 25
Liitunud: N Jaan 22, 2009 4:21 pm

Re: Soojendus kantslisse

Postitus Postitas alotomson »

Väikestel gaasi balloonidel on ka vahe. On olemas nelja aastaaja gaas (probaan-, butaan- ja isobutaan segu) ja on olemas tavaline (propaan) mida tüüpiline ehituspood tavaliselt müüb. Viimasega ei taha miinuskraadidega ükski asi töötada, samas teisega töötab laitmatult.

Alo
Vasta