Rebase pillitamine

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas mustlesk »

Peaks vist ka proovima, eelmine aasta paar korda proovisin, aga tulemust nagu polnud. Äkki olin muidugi liiga kärsitu ise ja oleks pidanud pikemalt ootama. Mart muidu ise näitas mulle kuidas peaks puhkuma ja mis hääl peaks välja tulema.
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas Raud »

Ostsin endale Hubertuse hiirepiuksu. Ei oska sellega õigesti pillitada. Kas keegi oskab ütelda mis rütmis tuleks teha? Kas 1 pikk piiks siis ootan 20 minutit või mitu piiksu ja siis ootan 20 minti või hoopis üks lühike või mitu lühikest :lol: Läheb juba segaseks. Kas keegi annab head nõu?
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas wsm »

Raud kirjutas:Ostsin endale Hubertuse hiirepiuksu. Ei oska sellega õigesti pillitada. Kas keegi oskab ütelda mis rütmis tuleks teha? Kas 1 pikk piiks siis ootan 20 minutit või mitu piiksu ja siis ootan 20 minti või hoopis üks lühike või mitu lühikest :lol: Läheb juba segaseks. Kas keegi annab head nõu?


Mine lagedale kündmatta viljapõllule, seal hiiri palju. Otsi läbi lume kuulatades hiirepesa koht ja jää kuulama kuidas hiired häälitsevad. Ise peaksid olema uurakil, siis saad oma vilega hiirtega parema kontakti ja ära väga hoogu mine. Rebane võib sulle p..sse karata. :D

http://www.youtube.com/watch?v=XT6XPHXK ... re=related
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas wsm »

Ja siin siis natuke rebase ligimeelitamise hääli ka. Jänese hädakisa meelib rebasele rohkem, kui selle pisikese hiire piuks.

http://www.youtube.com/watch?v=6I9dcSlS ... re=related
Zake
Postitusi: 37
Liitunud: E Veebr 09, 2009 8:04 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas Zake »

lugedes selle teema läbi siis tekkis omalgi paar küsimust jänese hädakisaga pillitamise asjus.
1. Kas oleks mõistlik minna pillitama õhtuhämaruses?
2. Milliste intervallidega puhuda?
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas Marekp »

SIIN on artikkel rebase pillitamisest, mis ilmus 2/2009 M&K. Võib-olla on abiks.
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas villuvih »

Uuriksin kas keegi kasutab Heino Allaku vilet ja kuidas toimib. Mina pole seda kasutades ühtegi rebast ligimeelitanud. Ka minule tundub, et hääl on liiga jäme. Kuidas teistel nüüdseks kogemused selle vilega on? Vile ise on selline ja hind oli 18 euri.
Pilt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas andrus »

Minul töötab ideaalselt.Pühapäeval alles vilistasin 2h 5tk välja.Ja peale tulid nagu juutuubi videotes.Kohe ja hooga.2tk saime kotti kah toppida 3tk otsustasid rünnata sealt kus kaitse puudus.
Minu vile on tumepunane ja maksis 10 euri :lol:
Aga puhumise ajal saad sa seda häält ju ise muuta.Mina puhun peenemat ja jämedamat ühes seerias
jahismurf
valaskalakene
Postitusi: 72
Liitunud: N Mai 17, 2007 1:31 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas valaskalakene »

Kas rebane tuleb kisa peale sõltumata kellaajast?
Või on mingid ajad paremad, kui teised?
Kasutaja avatar
jahipuss
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 08, 2008 10:14 pm

Re: Rebase pillitamine

Postitus Postitas jahipuss »

Eks ta siis tuleb kui on toiduotsingul.Muidu ikka hommiku varem või õhtul kui hakkab juba hämarduma,isegi öösel on saand proovida,kui valgustingimused lubavad.
mõtle mitu korda sihi üks kord
Vasta