toz-34p puit detailid!

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
kudaon
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 22, 2011 12:36 pm

toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas kudaon »

tere mehed ja naised ,ehk keegi teab ,et kus on võimalik saada toz-34 p ´le kaba ja laadi ,võib olla täiesti kasutatud ,kuid mitte lõhkine!!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas Ain Aavik »

Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
kudaon
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 22, 2011 12:36 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas kudaon »

64 euri (1000 eeki) kasutatud detailide eest on ikka suhteliselt soolane hind ,ehk proovime edasi! :)
kudaon
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 22, 2011 12:36 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas kudaon »

tere taas ,kas keegi targem inimene oskab öelda ,et kas on toz 34 p ja toz 34 ER´i kabadel mingi vahe ,et kas ER´i kaba hakkab P´le külge?
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas 22LR »

Ei ole 100% kindel ,aga 1-e päästikuga TOZ-idel enamusel puitosa kinnitus metalliga identne.Hetkel 1 toorik vaba,materjal must pähkel, vaja vaid mehe järgi mõõtu viimistleda .Täpsem info tel. 5535307.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
ciller
Postitusi: 53
Liitunud: T Okt 09, 2007 4:46 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas ciller »

Soov oleks ka toz 34 uue kaba järele.Kellelgi ehk soovitusi,kas osta poest(kus ja millises poes võiks seda olla) või lasta enda mõõtude järgi teha.Sealjuures milline võiks olla orienteeruv hinnasuhe.Praegusele kabale on pehmendus peale pandud kuna hakkas hirmasti põse pihta lööma.
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas valgeronk »

22 lr.Olen püssipärasi valmistanud Euroopa pähklist,Ameerika pähklist, aga must pähkel,kuulen esimest korda??? Venelased saavad oma relvatehaste pähkli Azerbaidzaanists,teised Euroopa relvatootjad Türgist.Ehk seletad mis puit see must pähkel on ja kustkohast saadud,loomulikult kui pole suur saladus.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas 22LR »

To Valgeronk! OÜ Väärispuidus ameerika pähkel müügis ka musta pähkli nime all .Vt.internetist nende kodulehekülge.Sobiva materjali leidmiseks tuleb sageli terve virn läbi sorteerida,see pole seal probleemiks,noored mehed usinasti abiks.Viimati tõin prooviks mahagoni(paksus 60mm),puit am. pähklist veidi tihedam(raskem) ja tunduvalt kvaliteetsem ,momendil käsil kaba viimistlus,päris kena mustriga ja veidike kõvema pinnaga . Pole siin saladust miskit,firma asub Tallinnas.Leiad kui Pääskülast Saku peale keerad,kohe konteinerterminaali vastas vasakut kätt.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas valgeronk »

Olen ostnud sellest firmast pööki ja Ameerika pähklit.Minu arvates on Euroopa pähkel väheke kõvem kui Ameerika pähkel.See aga ainult minu arvamus. Ostan tavaliselt ühe plangu.Kuni 1,5m. on ühel plangul kirju ja ilus,ülejäänu tavaline,sobib ka mittenõudlikule kliendile,ilu suhtes, peaasi et püss hästi põske istub.
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas duv »

22LR kirjutas:To Valgeronk! OÜ Väärispuidus ameerika pähkel müügis ka musta pähkli nime all .Vt.internetist nende kodulehekülge.Sobiva materjali leidmiseks tuleb sageli terve virn läbi sorteerida,see pole seal probleemiks,noored mehed usinasti abiks.Viimati tõin prooviks mahagoni(paksus 60mm),puit am. pähklist veidi tihedam(raskem) ja tunduvalt kvaliteetsem ,momendil käsil kaba viimistlus,päris kena mustriga ja veidike kõvema pinnaga . Pole siin saladust miskit,firma asub Tallinnas.Leiad kui Pääskülast Saku peale keerad,kohe konteinerterminaali vastas vasakut kätt.

Vabanda lolli küsimuse pärast! Kas mahagon on see piparmündi lõhnaga punane puu, mille spooni kasutatakse sigarite plekk vutlarites? Omal ajal sain 4m prussi seda vineeri-mööbli kombinaadist ja lasin selle jupist ühe pära teha, aga see küll pähklist parem ei olnud.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas 22LR »

Mul 1.mahagonist kaba just lõpetamisel,st.viimistlus pooleli.Materjali valikul sai määravaks kvaliteet, lisaks mahagonil plangu paksus 60mm pähkli 52 vastu .HATSAN TORPEDO 150 näeb selle kabaga üsna viisakas välja .Puit pähklist veidi raskem(st.tihedam).Minu arvates sobib musta (ameerika)pähklit asendama küll. P.s. sellel puidul küll mingit piparmündi lõhna pole!
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Mikk_M
Postitusi: 21
Liitunud: P Jaan 17, 2010 8:47 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas Mikk_M »

Tere,

Kas Eestis on kuskil müügil Toz-34 puitosi? Eriti vajalik oleks tagumine laad. Kui mõni meister satub lugema, võib mulle kirjutada omapoolse nägemuse käsitöökaba hinnast.

Mikk
mola
Postitusi: 63
Liitunud: R Sept 16, 2005 3:11 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas mola »

Tere!
Kui mu mälu ei peta, siis minul vist on ToZ 34 kaba. Täpse vastuse, koos fotoga, saan anda alates 10.02.
Mikk_M
Postitusi: 21
Liitunud: P Jaan 17, 2010 8:47 pm

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas Mikk_M »

Tere!

Anna kindlasti märku, olen korralikust kabast huvitatud.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: toz-34p puit detailid!

Postitus Postitas Välek »

Kukkusin Toz 34 nii õnnetult, et kaba murdus. On kellelgi pakkuda? Oluline on põsetugi. Saatke sõnum, kui midagi leidub.
Vasta