rajakaamera töö

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Jahimees.
Postitusi: 14
Liitunud: R Mär 04, 2011 11:31 am

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Jahimees. »

annaliisa kirjutas:duracelli patareidega kaamera 2 kuud vastu pidanud, vahepeal paar pilti olid punased... vb see oleneb kaamerast ka :D
See ei olene kaamerast, vaid palju pilte on teinud.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas annaliisa »

paar-kolm tuhat ikka, kui sead korralikult peal, siis ööga tuleb mitusada pilti, iga päev vaatams ka ei käi. ei oska öelda, kas seda on palju vöi vähe:D vahepeal kitsedest mitusada videot.
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Eik »

artsss kirjutas:Eks siis tuleb panna 12 V aku . Aga see on siis kuskil aluse peal või mis?


Aku riputa kuskilt second hand kauplusest ostetud kotikesega sama puu oksa otsa, toitejuhtmele lase kindlasti vahele panna diood mis väldib kaamera juhuslikku läbikõrvetamist, kui oled kogemata polaarsuse segamini ajanud.
KIGE
Postitusi: 40
Liitunud: L Juul 26, 2008 12:16 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas KIGE »

Mul aku(d) olid lihtsalt puu taha maha pandud ja keegi suutis ühe aku klemmi ära murda :M . Teisele akule tegin külmkappi karbist ümbrise, mis käib kahe kruviga puu küljes. Nii ei saa ka aku klemmid niiskust 8) . Siiamaani kõik korras :wink: .
Kui koer haugub ja püss paugub - siis otsige mind metsast!
rissu
Postitusi: 5
Liitunud: K Nov 07, 2007 12:52 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas rissu »

Kas on kedagi, kes rajakaameraid remondib?
Nimelt on juba teine kaamera ,mis on lõpetanud pildi tegemise (erinevad kaamerad)
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Siili »

Mul "sõi"kohe uuest peast vooluallikaid,lõpuks keeldus sisselülitamisest.Käis SAksamaal ,nüüd ei teagi mis aku vahetus on.Tänud Mardi meeskonnale.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Täna oli siis selline asi, et panin kaamera päeval metsa pildistama. Õhtul ronisin ise kah pukki ning kuuest olid sead platsis. Siis ootasin oma 15 min, et las söövad kah natuke ennem kui ära kustutan ühe. Sain siis püssi palgesse ja kuulan, et keegi jalutab mööda teed täpselt minu pukki suunas. :evil: Sead kah kuulsid ära ja panid minema. Aga täpsemalt siis probleemist nimelt, kui sead olid platsis siis kaamera ei teinud ühtegi pilti sigadest aga kui ise jalutasin ringi siis mind ainult klõpsitas ja saatis telefoni peale. :wink: Päeval sai veel anduri tundlikus põhja pandud, kuid millegi pärast polnud kasu sellest. Kas tõesti on sead nii külmad, et kaamera ei suuda ära tuvastada kellega tegemist :roll: või mis võib probleemiks olla :?:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas hundikütt »

Minu teada töötab kaamera ikka liikumise,mitte soojuse peale.Või olen ma millestki valesti aru saanud :M
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas kalur »

Aga kes see kurivaim siis puki poole jalutas?
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas lant »

kalur kirjutas:Aga kes see kurivaim siis puki poole jalutas?

Täpselt minu mõte, kes see siis oli :D
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Noor jahimees! »

hundikütt kirjutas:Minu teada töötab kaamera ikka liikumise,mitte soojuse peale.Või olen ma millestki valesti aru saanud :M


Töötavad ikka soojusanduriga, st okste liikumine neid tööle ei pane. Muidu pildistaks kõike mis liigub minu arvates.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas hundikütt »

Las targamad kommentaarivad.Kindlasti on olemas ka soojusele toimivaid kaameraid aga mis meil metsas kasutatakse,kas ikka on :M Või ma ajast ikka pikalt maha jäänud. :oops:
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Noor jahimees! »

lant kirjutas:
kalur kirjutas:Aga kes see kurivaim siis puki poole jalutas?

Täpselt minu mõte, kes see siis oli :D


Noor armunud paar oli. :) Pärast sõitsin neist mööda ning otsustasin seisma jääda. Lugesin neile sõnad ette, et kui järgmine näete autot seismas pukki juures siis palun ärge jalutage seal. Olid siis nõus sellega. Suvel olid probleemiks noored poisid, kes võrridega ringi kihutasid seal :evil:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
heyx
Postitusi: 63
Liitunud: E Okt 15, 2007 5:14 pm

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas heyx »

Hirmsad inimesed ikka: jalutavad metsas ja sõidavad võrriga.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: rajakaamera töö

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Ei saa öelda et metsas, kuna pukk on mul üsnagi teeääres ehk siis teeservast 4-5m.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Vasta