Fotojaht

Fotod kordaläinud jahipäevast
Vasta
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas raindrenkhan »

Aadu kadaks äkki räägib kuidas metsea põrsastest sellised pildid on saadud. On need ikka vabas looduses tehtud pildid :?: :D
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas aadu kadakas »

Jah, täiesti vabas looduses ja kusjuures emis ära ei tapnudki, seisis lähedal ja meil judin sees :D .
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Pauli »

Hakkasin oma arvutis sobrama ja avastasin, et ehkki pilti tehtud on aastaid, siis näidata pole nagu õieti midagi. Talutavat loomapilti ei leidnudki, mõned linnud siis.
Manused
P6210151.jpg
IMGP3400.jpg
metsis3188.jpg
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Wuntsprussak
Postitusi: 12
Liitunud: E Apr 04, 2011 8:06 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Wuntsprussak »

Paar pildikest minu poolt ka.
Manused
naerab_nutab_sokud.jpg
haigutav2_sokk.jpg
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas sooviku »

Täna hommikul tööle sõites kohtusin sellise väljamaalasega :) .Nagu tavaliselt sellistel puhkudel polnud fotokat kaasas ja tuli telefoniga üritada.See oli jälle taskust välja võttes vist nats aurus ja seetõttu on pildid ka na viletsad.Väga lõbus sell ja üldsegi mitte arg.Algul näris miskit värki jää serva peal siis libistas ennast mööda lund.Lõpuks tuli mulle päris meetri kaugusele ja läks töötava auto nina alt läbi,teisele poole truupi,sulpsas jõkke ja pani ujudes alla voolu.
Naine võib olla,koer peab olema!
Wuntsprussak
Postitusi: 12
Liitunud: E Apr 04, 2011 8:06 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Wuntsprussak »

Hommik oli udune ja sompus. Võtsin teletoru ja sammusin kohaliku järvekese poole lootuses et ilm selgineb, nii läkski. Päike tuli välja ja haneparved suundusid mere äärde sööma ja puhkama, eks neil ole ju pikk teekond veel ees.
Manused
Yksik kull tiirutas ka hanedest hulga kõrgemal, kellega tegu, ei suuda tuvastada.
Yksik kull tiirutas ka hanedest hulga kõrgemal, kellega tegu, ei suuda tuvastada.
Mina arvan et on suur-laukhaned. Täna oli taevas hanedest lausa tulvil ja seda kaagatamist ja kiljumist! Hanegurud võiks kas kinnitada või siis öelda mis haned need on.
Mina arvan et on suur-laukhaned. Täna oli taevas hanedest lausa tulvil ja seda kaagatamist ja kiljumist! Hanegurud võiks kas kinnitada või siis öelda mis haned need on.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Olgerd »

Pakuks raudkull ja rabahaned.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Anti »

Haned jah enamus rabahaned, välja arvatud kõige vasakpoolsem, kes on laukhani.
http://beta.album.ee/antilaht
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Messer »

Rabahaned on jah ühe laukhane kampa võtnud. Koos nad mõnikord lendavad, aga geneetilist segunemist vist ei toimu, muidu oleksid nad kõik ühtemoodi kirjud :)
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Pauli »

Rabakad jah, ega sa tolle kullikese umbkaudet suurust öelda ei oska? Võrreldes tavaliste lindudega: nagu vares, ronk, rongast suurem, palju suurem? Puht pildi järgi pagana raske öelda - värv sobib raudkulliga, siluett rohkem viuga.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Joosep Käba »

Raudkull niiväga vast ei tiiruta. :M Saba ei ole ka üldse raudkulli moodi. Viu moodi aga väga hele isend sel juhul. Äkki mõni eksikülaline? Rände ajal sattub igast "seltskonda" vahel siiakanti.

Siukse pildi leidsin

http://birdart.lanius.ro/wp-content/upl ... 88x400.jpg

Unustasin ennist lisada, et piltidel tegu kanakulliga. Ma pakun kanakulli.
Viimati muutis Joosep Käba, K Apr 06, 2011 11:26 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas aadu kadakas »

Rahuldusin Olgerdi pakutud raudkulliga, ehkki esimesed mõtted läksid viu kanti (kaalusin herilaseviu heledat faasi). Korra käis mõte lausa madukotkani, kuid pea, silmadeümbrus ning jalavärv ei klapi kuidagi. Raudkull ikkagi teeb vahest sellist planeerivat lendu kõrgel, eile näiteks jäi silma.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Pauli »

Suurendasin toda pilti nii palju kui andis. Raudkulli ei toeta siluett - tiivad peaksid olema lühemad ja laiemad ja saba pikeb ja kitsam. Hiireviud ei toeta ei värv (liiga kontrastsed triibud saba alaküljel) ega tiibade asend (pildil tiivanukist sirged või veidi alla painutatud, aga hiirekal hoiavad planeerides tiivaotsad üles). Ka herilaseviu kohta on triibud liiga selged (ja palju). Kanakulli kohta tunduvad tiivad liiga saledad ja ega kanakull, nagu raudkullgi, suurem asi planeerija ei ole. Aga hetkel tundub asi siiski kõige rohkem kanakulli poole viitavat, nii et toetan Joosepit.
Üldiselt on pagana raske pildi järgi määrata - looduses on 100 ja 1 lisadetaili, mis annavad üldmulje ja hõlbustavad määramist.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Täna õhtul tegi naine köögiaknast seebikarbiga ühe klõpsu, kahjuks olin ise eemal ja seda toredat vaatepilti ei näinud :?
P1010085.jpg
Jahimees.
Postitusi: 14
Liitunud: R Mär 04, 2011 11:31 am

Re: Fotojaht

Postitus Postitas Jahimees. »

Üllar Tamm kirjutas:Täna õhtul tegi naine köögiaknast seebikarbiga ühe klõpsu, kahjuks olin ise eemal ja seda toredat vaatepilti ei näinud :?
P1010085.jpg
Minu silm küll ei seleta midagi.Mis loomad need on?
Vasta