Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
pontsik
Postitusi: 16
Liitunud: E Veebr 09, 2009 4:38 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas pontsik »

Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ats »

Esimese hooga tundub, et see nali viitab kuivikute ja trellitaud päikese järgi
Pole looma, pole probleemi!
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas tsuks »

Mees päevotsa järvel kalastanud- ei mida!
Aerutab siis õhtul kaldapoole- näeb kellegi võrke ja otsustab kontrollida.
A seal kala nigu murdu- poolepaadijagu.
Jõuab siis kaldale- a vastas tsuks püssiga:
-"Vedas sul"- ütleb tsuks.
-"Vedas jah"- särab kalamees.
-"Ei",- vastab tsuks ja murrab püssi pooleks- "tõrge!"
tsuks nigu ma olen...
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Tuleb mees jahilt,väheke napsune.Naine kisama:Käid kalal,käid jahil ja viina ostuks raha küll,minul aga pole midagi selga panna.Tuleb siis mees jälle koju ja ulatab naisele seljakoti:Nüüd sul vähemalt mida selga panna.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas jorr »

Tuleb mees jahilt(kus viibis kolm päeva jutti) ja hakab jalgu lahti võtma.Kus naine kisama,et muut-kui kooberdad jahil mitu päeva ja kodutöö kõik minu teha,isegi küttepuid lõhkusin.Jõudu siis,vastab mees ja tead naine,kui sa nüüd kohe vait jääd,jään mina ka koju ja lähen magama,kuid muidu panen jalad riidesse ja lähen tagasi jahti.
noorus on ilus aeg
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Tuleb vana jahimees arsti juurde ja kurdab:Ei kuule enam ritsikate ja lindude siristamist, ei kuule isegi oma peeru.Arst kirjutab rohu.Vana jahimees küsib:Kas hakkan nüüd paremini kuulma? Arst:Nüüd hakkad valjemini peeretama.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ax1600 »

Kaks jahimeest metsä läksid. Jahionni juurde kui jôudsid, avastasid, et onn kohe äste räpane om. Teine jahimees, kes äste perfektionist oli, akkas onni koristama. Teine aga heitis püssi ôlale ja läks saaki otsima.
Nu, mône aa pärast see saaki otsima läinud jahimees nägigi karu. Äi muud kui püss palge ja kuul teele. Aga sihtimine suti viltu läits ja karu vaid haavatud sai. Karu muidugi kurjaks sai ja laskjat taga ajama hakkas. Mees padavai plehku pani ja kursi onnile vôttis. Näeb, et onni uks irvakil. Üppas ukse juurde ja vedas selle pärani lahti nii, et ise ukse taha peitu jäi. Karu muidugist mühinal onni , kus teine jahimees parajasti koristas. Karu haavanud jahimees lôi ukse kinni ja pani igaks juhuks aaki kah. Hüidis kaaslasele, et: "Sa nülje see esimene ää! Ma käin see aeg uut saaki otsimas!"
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Tuleb mees kord hommikul ühisjahti,istub ja norutab.Teised jahilised küsivad:Kas on pohmell?Mees noogutab ja küsib jahikaaslatelt.Kas on olemas valgeid naisi? Jahikaaslased noogutavad.Aga musti naisi,jälle mehed noogutavad.Aga selliseid,mis eest valged-tagant mustad?Selliseid ei ole,arvavad kaaslased.Selge,siis tähendab panin täna öösel pingviini.
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas mürka »

Ujuvad kaks haugi. Haugi poiss ja ema. Korraga näevad, et lant ujub mööda. Väike küsima : mis see oli. Ema räägib, et see igavene vana lits on. Meie isa võttis eile kaasa ja siiani pole isa koju tulnud.
küll siga pori leiab
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Nädalavahetus jälle käes ja seltskond valmistub jahile minekuks. Saab mees vaevalt oma asjad pakitud,kui naine juba nõuab,et võtku teda ka kaasa. Vaieldi mis vaieldi,tuli ikka naine kaasa võtta.Noh jõudis siis jahiseltskond metsa. Koguneti välu peale,jagati ülesanded ja siis sõnas mees:
”Nii naine,sina jääd nüüd siia,raiesmiku serva.Meie aga läheme meestega põtra ajama.Kui põder tuleb,pole sul midagi muud kui paned paugu pihta.”
Ise aga läksid ülejäänud seltskonnaga jõekäärus olevasse jahimajja pidu panema. Vastu õhtut tuli mehele naine meelde. Jõuab siis mees tagasi raiesmikule-näeb, mingi suure looma korjus on keset raiesmikku,naine aga jookseb püss käes mingi rohelise vormis mehe järele ja karjub:
”See on minu põder.Miiiinuuuuu!”
Eest ärajooksev mees karjub aga üleõla vastu:
“On küll sinu!On küll.Lase ma võtan tal ainult sadula seljast ära!”
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Põder otsib räige pohmakaga metsas vett. Jumala kuiv kõik anna või otsad. Napilt enne kõngemist jõuab ojani ja loomulikult kohe peadpidi vette jooma.
Põõsa taga jahimees aga kohe põdra pihta tina andma. Laseb esimese paugu:
PÕMM - verd lendab - põder joob edasi. Teine laks: PÕMM - verd lendab - põder joob edasi. Paneb kolmanda laksu veel - ikka sama jama. Jahimehel hakkab hirm üleloomulike jõudude ees ja teeb sääred. Põder tõstab pea ja ütleb:
"****, joo ja joo ja aina sitemaks läheb!"
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
muig
Postitusi: 33
Liitunud: K Juul 09, 2008 8:25 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas muig »

Jahimehed on pärast edukat jahti pidu panemas. Üks nendest hakkab siis vaidlema, et arvab kinnisilmi ära mis nahk on ja millega tapetud ning palju maksab.
Veetaksegi kasti viina peale kihla. Mehel seotakse silmad kinni ja antakse nahk kätte.
Mees ütleb: "Rebase nahk, 34 kaliiber, 2500 krooni."
"Õige!"
Antakse mehele ka järgmine nahk kätte ja jälle arvab mees selle ära.
... ... Hommikul ärkab mees ja näeb peeglist - sinikas silma all.
Küsib siis naise käest: "Naisuke-naisuke, kust ma selle sinika sain?"
"Kas sa siis ei mäleta - tulid öösel maani täis koju, pistsid käe mulle jalge vahele ja ütlesid: "Vesiroti nahk, labidaga tapetud, kaks krooni!"
Kasutaja avatar
Kasukas
Postitusi: 35
Liitunud: E Nov 21, 2011 6:56 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Kasukas »

Kolm jahimeest istuvad baaris ja räägivad jahikogemustest.Üks siis ütleb , et ''Käisin Aafrikas ja järsku märkasin , et elevant 20 m kaugusel , panin siis paugu ära ja elevant oli enne surnud kui maha kukkus.'' teine mees siis räägib et ''See pole midagi.Ma läksin karule 10 meetri peale ja lasin
otse silma.'' kolmas mees ütleb ''See pole veel mingi näitaja.Ma läksin möirgava lõvi juurde ja sülitasin silma.'' teised mehed siis kohe pärima et ''Tohoh!! Mis siis juhtus ??'' kolmas mees siis vastab ''Ah siis tuli loomaaia töötaja ja hakkas sõimama'' :D
Ärge pikka viha pidage!
pontsik
Postitusi: 16
Liitunud: E Veebr 09, 2009 4:38 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas pontsik »

Liikluspolitseinik peatab auto, milles roolis on purjus jahimees. Mees tuleb autost välja ja ütleb nukralt:
"No nii, vahele jäin!"
"Aga veame viie tonni peale kihla, et ei jäänud?" teeb politseinik ettepaneku.
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas raindrenkhan »

Kaks jahimeest lepivad metsas kokku, et kui üks ära eksib, laseb ta kolm lasku õhku. Üks meestest eksibki ära ja laseb kolm lasku õhku. Läheb tund aega mööda, ei midagi. Mees laseb uuesti kolm lasku õhku ja mõtleb:
"Kui sõber mind varsti üles ei leia, on asi halvasti. Nooled hakkavad ka otsa saama..."
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Vasta