kopramõrd ?

2005. aasta teemad
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

tänud minu poolt kakukesele (y) vihik jõudis rakveresse.
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Hea et sõnapidajaid mehi veel ka ikka alles on.Kahjuks kohtab neid teisi mehi liiga sageli. Vihik jõudis kohale. Minu tänu ja head soovid Kakukesele.
kiisapoeg
Postitusi: 16
Liitunud: L Dets 11, 2004 2:17 am

*****

Postitus Postitas kiisapoeg »

Kakukesele - tänud, sain vihiku kätte ja nii kui saan palga kätte teen sulle ülekande ka (arvat. esmaspäev) ära.
ainult seal pole need päästiku süsteemid eriti arusaadavad, kas kuskilt saaks mingeid kasulikke näpunäiteid, mismoodi pääste-vinnastussüsteemid töötavad - oleksin ka selle est tänulik, kui keegi ütleb, kuskohast otsida. :lol:
tuld karvakalale !
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Astu raamatukogusse ja küsi ellujäämise käsiraamatuid.Neid peaks eesti keeles vähemalt kaks tükki olema ja mõlemis on lõkse ja päästikuid piisavalt. Pane ainult pea tööle ja kohanda mõni neist oma lõksule.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vaata erinevaid koprajahi teemasid siin... ma isegi olen pika jutu kuhugile kirjutanud, et millele vinnastamisel tähelepanu pöörata. Ja kui rauad hangid ja neid katsetad, siis saad asjast aru küll.. ja siis vaata raamatut uuesti ning ammutad jälle mõningat tarkust juurde. Mõrdade ja kastide teemal on endal suht väikesed kogemused (st. kopra teemal null, mingi teemal suht ok).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Vihik jõudis ka mulle kohale, nii et tänud samuti Kakukesele. Kussjuures on päris häid mõtteid, mida saab katsetada.
ikka lõbusalt
Suletud