Mink teeb peavalu.

Siin võiks oma küsimusi esitada alles jahimeheks pürgijad ja noorjahimehed teemadel - kuidas jahimeheks saada,minu esimene relv jne.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas TiitR »

Sleven kirjutas:Aga kas neid kalapäid on mõtet kastlõksus koguaeg vahetada või las see üks mädaneb?

Sleven kirjutas:Elektrikarjuseid ja liivaradasid ma eriti tõmmata ei saa, sest meil käivad igapäevaselt siin tiigi ümber kliendid kala püüdmas

...ilmselt pead ka oma klientide peale mõtlema 8)
Sleven
Postitusi: 16
Liitunud: E Juul 04, 2011 3:46 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas Sleven »

Pigem see, kas mingil on vahet, kas värske või mitte, seda tahtsin teada.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas sooviku »

Kas siis keegi seda elukat näinud ei ole?Võta parem ühendust mõne selle piirkonna jahimehega.Luba vaevatasuks üks forell ja mees püüab selle mingi kinni(kui ta ikka on mink).Muidu võib juhtuda,et mõni "sõbralik" klient teeb su veel salakütiks.
Naine võib olla,koer peab olema!
Sleven
Postitusi: 16
Liitunud: E Juul 04, 2011 3:46 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas Sleven »

Okei.

Täna hommikul leidsin jälle ühe kala, aga seekord oli saba ära söödud, kuigi püünis oli 6 meetri kaugusel ja õhtul pandud kalapea sees...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas andrus »

Ei ole kull mink vaid nugis vana tobras kelle parast tuli suvila katuse vahetus ette votta...
Vahe sellest,et koik ara lohub haiseb see vark kohutavalt.
Manused
IMG_20120311_155814.jpg
IMG_20120305_111706.jpg
IMG_20120305_111617.jpg
jahismurf
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas sooviku »

:lol: Suitsetab ka veel raisk.Vaata,et ta sul suvilat põlema ei pane.
Naine võib olla,koer peab olema!
vanamäger
Postitusi: 9
Liitunud: E Apr 14, 2014 4:38 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas vanamäger »

Mina soovitaks samuti raudu.Võiks proovida ka spetsiaalselt välja õpetatud urukoera,näiteks taksi,kuid mõlemal juhul on tegemist jahipidamisega.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas Feen »

Hea, et teema juba 2 aastat vana pole ;) Urukoeraga forellitiigi ääres pole mitte miskit teha (kui just kobras jahitav loom pole ning ka siis arvatavasti mitte). Sellised asjad lahendab kastlõks ära. Kui ikka loom ei taha kasti minna, siis tiigi ulatuses traataed ette (ei pea kõrge olema) ning mõlemasse otsa kast, ongi ala suht piiratud. Nugis pööningul tähendab tavaliselt seda, et pesakond tulemas, samuti kast võimaluseks. Koeraga pole seal midagi teha.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vanamäger
Postitusi: 9
Liitunud: E Apr 14, 2014 4:38 pm

Re: Mink teeb peavalu.

Postitus Postitas vanamäger »

See öine külaline tuleb jõest,aga jõekallastes on urud,kus ta (nad) päeval redutavad. Reeglina need urud tiigist kaugel ei ole. Sinna võiks urukoeraga minna. Ma mõtlesin seda nii.
Vasta