Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas skog »

Jah see peab paika, et muidu võin olla kõva rääkija, aga kui kaamera peale keeratakse on "vaga laul". Aga ...
See on ju normaalne.
See ilmselt ongi põhjus miks kalasaates on inimesed, kes kaamerat ei pelga.
Aga kuidas reageerivad enamus kui tuleb võõras inimene, ilma kaamerata ja ütleb no räägi midagi?
Ega ka siis eriti ei räägi.
See tähendab et küsijast ja kaamera kõrval olijast oleneb ka midagi.
Kadunud Ott oskas inimesi rääkima panna, mõni ei oska, järelikult pole tema ala.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Minna kindla peale välja, et saab hea jahi peale, riskantne (nalja saab ikka ja arvatavasti mõned koprad ka, aga jaht võib olla rohkem ellujäämiskursus kui õdus seltskondlik olemine).

See ju ongi reaalne jaht. Milleks asja ilustada - paneme lipsud ette ja kalamehe kummikud jalga :lol: . Lihtsalt jaht toimub olenemata aastaajast ning ei ole miski SPA-s vedelemine :lol: :lol: :lol: ning minu arvates sellised keskmisest rohkemat pingutust nõudvad jahid jäävad pikemaks ajaks meelde. Vähemalt minule küll :oops:
Koheselt meenub kuidas ma ise Tartumaal lodus jääl käisin ning "kärbeskaalu" mehed minu järgi tulles vette kukkusid või fotosüüdistus kevadistest tammilõhkujatest kraavi kaldal kollase kuivanud rohu sees päikese käes pikutamas taustaks hunnik tühje "joogipurke" :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas sooviku »

Näädsa,järgmine saade ongi koprajahist.http://publik.delfi.ee/news/kino/koduma ... d=63805414
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:... minu arvates sellised keskmisest rohkemat pingutust nõudvad jahid jäävad pikemaks ajaks meelde. Vähemalt minule küll :oops:
Koheselt meenub kuidas ma ise Tartumaal lodus jääl käisin ning "kärbeskaalu" mehed minu järgi tulles vette kukkusid ...

seda sinu kaalus mehe jäälkõndimist olen ikka edasi rääkind, kui näidet kogemuste tähtsusest, nii et ka mulle on see meelde jäänud :lol:
Kui ikka talvel jahis ületad vööni vees jõge ja siis jätkad ajamist, siis jääb see tükiks ajaks meelde ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas hundikütt »

No ei ole näinud veel seda osavust ei püsside ega pannidega :| :roll: Või on minu nõudmised liialt suured, :M
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas kakuke »

See lõik on jah saate tutvustuses naljakas: "Sarjas tõestab Victoria, et suudab osavalt ümber käia nii sileraudse- ja vintpüssi kui ka wok-, prae- ja fritüürpanniga. "
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Paljud reklaamid on paljukubavad,aga...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Feen »

Ootame-näeme, äkki lastakse koprad risti ja põiki igasugustest püssidest.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Messer »

Isegi lastesaates "Nöbinina" oli jahiteema sees. Küsimus pole enam selles, et kas jahiteemat tutvustatakse, vaid kuidas seda tehakse. Olgu need saated kõik nii nagu nad on: püssiga, panniga, nõia või punamütsikesega... Tõstatub hoopis teine küsimus. Kes peaks toimetama valdkonna suhtekorraldusliku poole peal? Kas EJS ei peaks siin rohkem aktiivsust üles näitama? Süstemaatiliselt esindama saatelõiguna või rubriigina mingis valitud telesaates, et tasakaalustada seda "ühte väravasse löömist".
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas tony »

Sai ka seda viimast osa vaadatud. Kummitama jäi lõik kus noaga fekaalides sobrati, õnneks peale seda vorsti ei lõigatud. Siit ka küsimus: Paljud teist niimoodi teevad? Mina näiteks nii ei tee.
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Kaarel »

Mind häirib saate sissejuhatavas osas öeldud lause: "Kui Victorial saab liha otsa, siis ei lähe ta poodi, vaid võtab püssi ja läheb metsa."
Tark ei torma!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas aivar00 »

Peale komanda saate ära vaatamist sain vist pihta :oops: kus see "pann" on :lol: . Ei taha solvav olla, kuid meie kandis kutsutakse lagunevat tehnikat panniks...
Ju selleks siis too ATV on :oops:
Vähemalt kopra elust miskit vähe asjalikumat räägitud.
Üldiselt aga minu "mõõt" on täis ning enda tegemisi enam saate alguse pärast sättima ei hakka :oops: . Südamest muidugi loodan, et asjad muutuvad ikka paremaks!
ikka lõbusalt
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas rajaleidja »

Kärukonksu munakale mutri külge keeramist ATV tuunimiseks nimetada :M Noh jahh...
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas skog »

Tundus, et juba parem. Põhjusena näen sümpaatset ja jutukamat kopra jahimeest.
Huumoriga pooleks mõtlen, et peale viimaseid saateid peaks see ATV välja nägema nagu šveitsi armee nuga.
Pilt
Uri
Postitusi: 54
Liitunud: E Nov 01, 2010 6:17 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Uri »

No kuidagi üldse ei istunud see, et saatejuht võttis püssi õlga ja sihtis maksimaalselt 2 sekuntit (ei tea kas reaalselt üldse kedagi sihtida oli, äkki oli lihtsalt vaja rahvale pauku vaadata) ja pärast kui kaamera näitas kui kaugelt see lask tehtud oli siis no õla pealt ja 2 sekundiga ära lasta... ei teagi kas see on nüüd lollus või on lihtsalt jõle hea laskja :lol: . Peale seda panin teleka kinni ja ei viitsind üldse seda tuunimist ja söögitegemist vaadatagi. Keegi äkki teab ütelda mis järgmises osas tulemas ?
Vasta