Victoria püssi ja panniga

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas jahe »

aivar00 kirjutas:tsiteerin:
kle sind ma nägin ka täna telekas! täitsa ajalikku juttu ajasid :p no ma eitea, mis seal vaadata oleks, midagi ehk ikka :) ja mis sul naiste vastu on? eriti noorte :)

Ma arvan, et Jahel ei ole noorte naiste vastu midagi tõsist :lol: - lihtsalt pelgab, et võib jänni jääda :lol: :lol: :lol:

Kulla Annaliisakene :) kust sa loed välja selle, et mul noorte naiste vastu midagi on,ikka selle vastu et noored naised soolikate laskmist tahavad näha :wink:
243win
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas mustlesk »

jahe kirjutas:Ega tegelikult ajutööd ei teinudki,kohe otse peale.Kuigi tagantjärgi mõeldes oleks pidanud pisut ettevalmistuma ehk oleks parem saanud,vahepeal ikka kiilus kinni :wink:


Just just, tundes Jahet oli jutt tema kohta pisut napp jah :D. Aga muidu oli väga asjalik.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas annaliisa »

a kui ma mees oleks siis ei häiriks? :)
no ma arvan et pole ainuke kes tahaks näha mis hiljem loomast saab, kui suuure portsu keegi saab, kuidas jagatakse, mis juttu puhutakse, kes maksa praeb. eks te saate ju aru küll mida ma mõtlen, mitte ainult neid soolikaid ju! aga see selleks! järgmine kord on faasanijaht kõrvemaal!
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Feen »

Äkki õnnestub Victorial miskt tabada ka? :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Isapull
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 23, 2006 10:35 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Isapull »

jaan juhus kirjutas:Peipsiääres mõtleks midagi välja aga sinna sõidab 2,5 tundi.Ja 100% garantiid et sead laupäeva hommikuni meite maal püsivad ei suuda anda.Aga peale laupäevahommikuse luure võin öelda kas tuleb jaht või mitte.


TO Victoria:

Tere,
Kuulsin laupäeval Peipsiääres raadioeetris korraks tuttavat naishäält. Võin ka eksida, vabandan, kui nii on. Läksime eetiliste jahimeestena kiirelt teisele kanalile. Kas on lootust, et seajahi saade tuleb?

Palju edu ja jõudud soovides,
IP
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas vallo »

Vat , ega jahega on küll selline lugu , et ega ta pika jutuga mees ei ole. Ei soolikate laskmise, soolikasse panemise , ega noorte tüdrukute asja juures. :mrgreen: . Nende asjade jures läheb kohe tegudeks. Muu sõnakunst on tal ikka tavaliselt kodus ette valmistatud. (b)
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Feen »

Nagu ikka, siis saadet näen kolmapäeva öösiti. Hirvejaht on igati äge. Algusest peale kruviti põnevust, eks hirv ole tore loom ka. Gepsudega taksid, laikad, jahiks paras ilm ja olu. Tulemust ka ning see oks oksaks igati kena esimene pool saatel.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas frukt »

äge muidugi, krt siin idas neid hirvi pole,millest se padruni küsimus - kaks või kolm (b)
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Ain Aavik »

Nuuhhh!
Kuna näen saadet tagantjärgi ... siis sai vaadatud hirvejahti.
Peab ütlema, et jahipool hakkab juba kujunema normaalsemaks. Oli juba seda tunnet, et oledki pisut nagu jahil kohal. Aga ega sellesse lühikesesse lõiku ju rohkem nagu mahutada eip õnnestugi.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et hakkab looma tasapisi.
Atv värki on lühemaks kärbitud, see on hea - põhirõhk on nagu saate pealkiri ütleb ..püssi ja panniga.
Mis puudutab panni, siis Victoria on sääl ka juba asjalikumaks kasvanud ...

Kujuneb ehk ka selliselt, et eraldi ajumeeste/koerameeste-naiste tööle ka rohkem ruumi jääb.
Ja võiks ju olla, et üks saade ka mitme osaliseks pikeneb. Mitme jahi käigus tehtud ajuga Hiiumaal tehtigi sellega ilmselt algust.
Igal juhul vääga tubli ettevõtmine.

Edu saate tegijatele ja sponsoritele.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Inks »

Saate kohta ei oska midagi kommenteerida, sest ei vaata seda, aga sõbrad/tuttavad ikka küsivad, kas vaatan :D , aga minu poolt ka jõudu saate tegemisel, kuid meeldiks ka sellised tegevusi näha nagu näiteks topiste tegemine, aga püssi ja panni teemast jääb see eemale.
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas TiitR »

Tänases saates nägin mina esmakordselt kui Vici kedagi alla või maha lasi :mrgreen: ...sry, kui midagi eelnevalt maha olen maganud. Kuid jah, alul koos nahaga sulgede eemaldamine ja hiljem kokapoisil nahaga faasan teha..... :mrgreen: Aga pole hullu, hakkab tulema! (y)
jyri

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas jyri »

Hetk tagasi sattusin TV6 faasani "jahile".Nägin,kuidas lasti lind,mis ISTUS puu otsa.Kas nüüd mina väga vanamoeline,kuid isegi vene bard Rosenbaum laulab,et linde lastakse ikka lennult,mitte puul või veepeal istuvaid!
See siis arvamus,mis saate maine vähemasti minu silmis kohe mitu suurusjärku alla tõmbas.
länku
Postitusi: 41
Liitunud: E Sept 05, 2011 10:32 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas länku »

Ise imestasin selle üle, et kuidas küll kokk faasanile naha külge tagasi kleepis söögitegemise ajaks, kuigi Victooria ja jahivõõrustaja faasanid koos nahaga ennem ära nülgisid :D .
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Leppisime ju peaaegu kokku ,et vaatajate sihtgrupp ei olegi ju jahimehed.Ärge siis nokkige iga tühja asja pärast,mitte jahimehest vaataja nagu nii seda kõike ei adu ,mida meie nääme!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Victoria püssi ja panniga

Postitus Postitas Olgerd »

No võimalik, et oli haavatud faasan. Haavatud pardiga on ka nii, et kui part haavatud ja roogu hakkab pugema, siis lased ujuvat looma. Lisaks, kes on faasanijahis käinud teavad, et linnud suht kerged seal kaduma, kui esimese hurraga lindu ära ei lase ei pruugi teda rohkem kohata. :wink:
Vasta