Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas peepk »

Lugesin juttu ja vaatasin pilti ja :lol: :lol: :lol: vägev suure (y) magasiniga relv sul.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas rajaleidja »

peepk kirjutas:Lugesin juttu ja vaatasin pilti ja :lol: :lol: :lol: vägev suure (y) magasiniga relv sul.

Ma juba ootasin, millal kommentaar püssile ja magasinile tuleb :)
Igatahes vägev. Aga tunnen kaasa nende välja vedamise puhul :D
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas raindrenkhan »

Kakukese sooritus päris vägev jah.
Eile oli ühes kohas kobras kell 18 väljas aga kahjuks märkas tema ennem mind kui mina teda. Teises kohas oli liikumist näha kella 19 ajal ja passima jäädes ilmus uuesti välja enne kell 8 õhtul. Sai selle kevade esimene ära ka lastud.
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas honkomees »

noh sain ka lõpuks sel kevadel käe valgeks. Kell 19 tuli siga selja taha 7-8 m peale, ragistas ja pani siis üle koprasoo. Kümmekond minutit hiljem plärtsatas kobras üle tammi kraavi suundudes toitumispaika, siis veel kümmekond minutit vaikust ja siis tekkis tammi taha lahtisesse kraavijuppi lainetus, tammi ülekäigul paistis mingi vari aga kindlust polnud, viimaks kergitas end tammil ja nii ta oma paisutatud tiiki tagasi ei jõudnudki.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas kakuke »

rajaleidja kirjutas:Ma juba ootasin, millal kommentaar püssile ja magasinile tuleb :)
Igatahes vägev. Aga tunnen kaasa nende välja vedamise puhul :D

Kusjuures väga hea tähelepanek, ma ise ka see kord panin tähele, et mingi jama nagu oleks olnud selle magasiniga, vanasti nagu oleks üks padrun sinna rohkem sisse mahtunud. :lol:
Koprad kobrasteks, pigem on õnn omada sõpru, kellele võid reede õhtul helistada, et olen kuskil karu p..s kuue kopraga ja abi oleks vaja ja kui siis sind pikalt ei saadeta selle peale vaid tullakse appi neid välja vedama ja üks neist isegi nõus hakkama veel kaineks autojuhiks hiljem peale maksasöömist, siis võib öelda tagant järgi, et elu on ikka lill küll. :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas aadu kadakas »

Jääb jupiks ajaks meelde... :D . Ma usun, et kui Kakukesest on vana känd saanud, et tuleb lausa püsti aidata, siis ta kindlasti pidevalt meenutab seda jahti... ja palju detailsemalt, kui hetkel. Palju õnne! Teema pealkirja vastuseks oleks: siis, kui "kopramehed" vee ääres on :D
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas hundikütt »

No kuuega laiutada ei saa :D aga eile õhtul siis ka selle kevade esimene lastud.Oli küll selline nirakas aga siiski kobras.Solberdas juba kella kuuest kuhila ees ja ära ta lastud sai.Otasin küll pimedani aga minu koprad nii ülbikud pole kui Kakukesel,et peale pauku tulevad järjest vahtima :D
KIGE
Postitusi: 40
Liitunud: L Juul 26, 2008 12:16 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas KIGE »

Sai ka eile veits luuret tehtud ja endale koht valmis vaadatud. Tuul on muidugi vali, aga ehk mõni ikka liigub. Kakukesele õnnitlused tubli saak (b) .
Kui koer haugub ja püss paugub - siis otsige mind metsast!
Sven-Ivo
Postitusi: 6
Liitunud: K Nov 24, 2010 9:29 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Sven-Ivo »

kella 19.00 ajal sai 24 kg kobrast kotti.
Manused
P1020679.JPG
KIGE
Postitusi: 40
Liitunud: L Juul 26, 2008 12:16 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas KIGE »

Sain siis ka selle aasta esimese kopra, ilus suur loom oli. Kahjuks pidin pähe laskma nii et trofeed ei saanud. Samas ilus must nahk on, läheb parkimisse. Pärast poolt kilomeetrit tassimist ja vedamist tänasin õnne et rohkem ei lasknud. Täna võtan kelgu kaasa.
Kui koer haugub ja püss paugub - siis otsige mind metsast!
heyx
Postitusi: 63
Liitunud: E Okt 15, 2007 5:14 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas heyx »

sai ka selle aasta esimene solakas nähtud, nüüd püss vees ja p.... märg :D .
Vee alanemist ootama... Muide kui laastav see vees ligunemine relvale on? (b)
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Olgerd »

heyx kirjutas:sai ka selle aasta esimene solakas nähtud, nüüd püss vees ja p.... märg :D .
Vee alanemist ootama... Muide kui laastav see vees ligunemine relvale on? (b)

Kunagi paadiga hane- ja pardijahti minnes, tõukasin püss rihmaga seljas paati kaldast eemale ja siis kukkus püss vette, korjasin veest välja, lükkasin mingi kaltsu ja kaikaga raua pasast puhtaks ja lasin püssirauad koheselt kuivaks paari pauguga ja jaht jätkus. Tegemist oli muidugi vana toz-34-ga. Ja pole täheldanud, et see vees käik püssile mõjunud oleks. :M
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Feen »

No, kui seda vee alanemist kuu oodata, siis võib olla laastav küll. Sukelduda ei oska? Kedagi tuttavat pole kes aitaks? Kui vesi on alanenud, siis võib juhtuda ka see, et ei leiagi teist enam üles.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Välek »

Sõltub, millal relva kätte saad ja kas vesi pääseb lukukojast ja mujalt välja, või jääb sinna pikalt seisma. Kui püss puhtaks nühitud, aga hoiuruum jahe, ja varjatud kohtadest vesi aeglaselt kuivab, võib kuskilt rooste kindlasti minna. Ma ei tea, mida teha, kui merevees püss ära käiks :shock: :lol: . Põhja-Norra kalale minnes, sai kalatarvete jaoks ostetud Stanley tööriistakohver. Mina ei tea, kas kohvri lukuklõpsud olid tsingitud või nikeldatud, igaljuhul 3 päeva hiljem, olid läikivatest lukulõksudest saanud pruunid "plekilätakad". Seal oleks küll hädavajalikud roostevabad relvad.
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Aihn »

kadestamist väärt jaht oli kakukesel..
aga ikkagi kerkisid esile kysimused.. kus sellel pildil oleval pyssil salv on? ja mix optika pildistamis hetkeks on maha kakkutud :lol:
kutsikas
Vasta