Karu

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Karu

Postitus Postitas aivar00 »

Rahu Vallo, ainult rahu - sa ei ole enam Israelis :lol: :lol: :lol:
Mina mõtleksin hoopis nii - Aadu orgunnib karu, sina võtad Jahe Saueriga peale ja tood kohale. Jahe laseb Saueriga karu maha ning sina maksad Aadule ja Vallole võimaluse eest neid vedada ning karujahis osalemise eest kummalegi 1000 euri :lol: :lol: :lol:
Ja kui väga lahke oled, siis 6- pakist ma idee andmise eest kah ära ei ütleks :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Karu

Postitus Postitas Joosep Käba »

Tore kui omamaiseid meha kugete maade saitidel näha. Mis sest, et ma ka ei suut seda pilti leida. Korralikku kvaliteetkaubamärki müüv ettevõt oleks võind omale normaalse kodulehe teha. Üks sitemini kasutatavaid mis ette sattund.

Saksat ei jaga muhvigi aaa kas see ei ole mitte miski õnneloos, kus parima oma saadetud pildi eest saab näiteks uue Saueri?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Karu

Postitus Postitas honkomees »

Joosep Käba kirjutas:.... Korralikku kvaliteetkaubamärki müüv ettevõt oleks võind omale normaalse kodulehe teha. Üks sitemini kasutatavaid mis ette sattund.
Saksat ei jaga muhvigi ...

Jah, itipool nagu niru küll sel firmal. Aga saksa keele teemal, siis on neil ka ingliskeel olemas valikus, aga ma koolis saksat õppinud, seega nagu arusaadavam.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Karu

Postitus Postitas aivar00 »

Noh aga võimalus ju oma "teeneid" pakkuda kodulehe paremaks tegemisel :lol:
Muuda ülevalparemas nurgas koduleht ingliskeelseks. Seejärel vali ekraani vasakul serval olevast menüüst > HUNT WITH SAUER // > GALLERY
seejärel lappa galerii pilte kuni Lauri karuga ette tuleb :lol: .
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Karu

Postitus Postitas TiitR »

Joosep Käba kirjutas:Tore kui omamaiseid meha kugete maade saitidel näha. Mis sest, et ma ka ei suut seda pilti leida. Korralikku kvaliteetkaubamärki müüv ettevõt oleks võind omale normaalse kodulehe teha. Üks sitemini kasutatavaid mis ette sattund.

Saksat ei jaga muhvigi aaa kas see ei ole mitte miski õnneloos, kus parima oma saadetud pildi eest saab näiteks uue Saueri?


Pilt
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Karu

Postitus Postitas vallo »

Küll on ühe tühise mehe :mrgreen: :mrgreen: mõttetu karu 8) pärast niipalju sebimist , et teeme või Saueri kodulehe ümber. Ma saan aru et Jahe läheb hästi naistele peale :D , aga et isegi paljudele meestele seda poleks ma küll uskunud.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Karu

Postitus Postitas gunnar »

vallo kirjutas:Küll on ühe tühise mehe :mrgreen: :mrgreen: mõttetu karu 8) pärast niipalju sebimist , et teeme või Saueri kodulehe ümber. Ma saan aru et Jahe läheb hästi naistele peale :D , aga et isegi paljudele meestele seda poleks ma küll uskunud.


Jah, kevadisel jooksuajal on Lauri võimsam kui muidu :)
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Karu

Postitus Postitas Joosep Käba »

vallo kirjutas:Küll on ühe tühise mehe :mrgreen: :mrgreen: mõttetu karu 8) pärast niipalju sebimist , et teeme või Saueri kodulehe ümber. Ma saan aru et Jahe läheb hästi naistele peale :D , aga et isegi paljudele meestele seda poleks ma küll uskunud.


Eks iga mehe sõnad räägivad rohkem või vähem sellest mis meelel liigub. :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Karu

Postitus Postitas kakuke »

Krt ja Vallo viimasel ajal kahtlaselt palju juba helistab mulle. :M :roll:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Karu

Postitus Postitas gunnar »

kakuke kirjutas:Krt ja Vallo viimasel ajal kahtlaselt palju juba helistab mulle. :M :roll:


Ju sa oled talle siis oma kopranahkses vestis silma jäänd. Vo tahab ka kuskile saueri lehele pääseda :)
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Karu

Postitus Postitas Välek »

Pagana hull värk, kui karu ründab :? http://www.youtube.com/watch?v=zWpzxzDG ... re=related
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Karu

Postitus Postitas jahe »

No nii.... meil on siis uus foorumlasest karukütt,ilmselt helistas mulle kohe peale lasku,jutt oli niisugune kiire ja katkendlik....ei tea miks küll :D,aga eks asjaosline räägib ise kui tahab,õnnitlused igatahes :)
243win
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Karu

Postitus Postitas gunnar »

jahe kirjutas:No nii.... meil on siis uus foorumlasest karukütt,ilmselt helistas mulle kohe peale lasku,jutt oli niisugune kiire ja katkendlik....ei tea miks küll :D,aga eks asjaosline räägib ise kui tahab,õnnitlused igatahes :)


Mis jutt. Levi oli kehva lihtsalt. Ja kõneaeg ka maksab, mis seal pikalt heietada :) Mõõdud, kaalud alles tulevad.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Karu

Postitus Postitas mustlesk »

Noh, kaugel need mõõdud ja kaalud on siis. Tahaks juba teada ja loomulikult õnnitlused.
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Karu

Postitus Postitas jagwelt »

Õnnitlused! Mõõte ja pilte ootame suure huviga :roll:
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Vasta