Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Saksa Ebays on üks pikaaegne OK reputatsiooniga müüja, kel iga päev 2 oksjonit sellele kaamera mudelile. Tema kirjelduses on: uus mudel, suudab teha samaaegselt nii videot kui pilte! (DUAL SHOT TECHNOLOGIE: Die Kamera kann gleichzeitig BILDER UND VIDEOS machen!).

Lisaks peaks IR sensorid 50 meetri peale ulatuma. Mul vanal kaameral olid 15 meetrit.

Aga vahest on kahjuks jutul ja reaalsusel käärid sees. Nädala pärast kaamera siin, siis saab testida.
qwerty
Postitusi: 9
Liitunud: P Nov 21, 2010 8:53 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas qwerty »

Nii
Olen olnud pikemat aega jahist eemal, kuid nüüd tagasi.
Lähiajal, hiljemalt jõuludeks plaan kaamerat ära osta.
Milline kaamera tasuks siis osta?
Ootan mmr arvamuse sellest kaamerast ära mis tellid, kuid selle viimase jutt tundub küll ülihea olema...
Loodan et abiks minu valiku tegemisel :)

Parimaga :wink:
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rixa »

mrr kirjutas:Saksa Ebays on üks pikaaegne OK reputatsiooniga müüja, kel iga päev 2 oksjonit sellele kaamera mudelile. Tema kirjelduses on: uus mudel, suudab teha samaaegselt nii videot kui pilte! (DUAL SHOT TECHNOLOGIE: Die Kamera kann gleichzeitig BILDER UND VIDEOS machen!).

Lisaks peaks IR sensorid 50 meetri peale ulatuma. Mul vanal kaameral olid 15 meetrit.

Aga vahest on kahjuks jutul ja reaalsusel käärid sees. Nädala pärast kaamera siin, siis saab testida.


Kuidas kaamera toimib?

Huvipärast proovisin hiljuti seda plingimise varianti. Küsimus plingijatele. Kas teil kah see lehekülg pidevalt jamab? Suur osa ajast mulle tundub üsna umbes olevat ja ei saa sissegi logida. See et osad saadetud pildid kaduma lähevad, olen nõus Elisa olematu levi kaela ajama, aga paar pilti on lausa ka lehelt ära kadunud.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Kaamera peaks jõudma lõpuks nädala pärast. Logistilise segaduse tõttu venis saatmine oodatust pikemaks. Aga kui kohal, siis annan teada.

Pling.ee on enamus aega maas ja pildid ei jõua kohale. :VS Samas meil jahimetsas kõigil pakkujatel levi 0-1 pulka, seega parem enam ei punnita. Tuleb lihtsalt rohkem metsas käia. :D
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Kasutage netikaarte ja suht mõistliku kuumaksu eest saab neid pilte nii et isu täis. Väike info vahepale siia juurde meie testimisest. Esimeste külmade ja niiskete ilmade saabudes hakkasid need kenad hiina tooted järjest sabasi maha panema. Hetkel neljast üks elus. Teistega sedasi, et üks surnd, üks peale soojas kuivamist ärkas ellu, kolmanda saatus veel lahtine. :) Ja GPRS vooluprobleem endiselt üleval. Soft vigane ja tootja omapoolset parendamise huvi ülesse ei näita.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Suht tänamatu töö vist nende testimine. Samas eks see ole parem, kui mingist 100sest partiist 95le kliendile pärast raha tagasi maksta...

Mis sa nende netikaartide all mõtled?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Interneti paketiga SIM kaardid.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rixa »

Mart kirjutas:Interneti paketiga SIM kaardid.


Need kaamerad, mis töötavad MMS'i põhimõttel ainult, nende puhul sõnumite eest ikkagi võetakse raha. Uuemad, mis otse e-maili oskavad saata, nende puhul jah pole probleem.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Mart kirjutas:Kasutage netikaarte ja suht mõistliku kuumaksu eest saab neid pilte nii et isu täis. Väike info vahepale siia juurde meie testimisest. Esimeste külmade ja niiskete ilmade saabudes hakkasid need kenad hiina tooted järjest sabasi maha panema. Hetkel neljast üks elus. Teistega sedasi, et üks surnd, üks peale soojas kuivamist ärkas ellu, kolmanda saatus veel lahtine. :) Ja GPRS vooluprobleem endiselt üleval. Soft vigane ja tootja omapoolset parendamise huvi ülesse ei näita.


Mis marki kaameratest jutt käib?
Iga lõpp on uue algus...
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

mrr kirjutas:Kahjuks kipub nendega nii olema jah. Ma soetasin endale just tavalise rajakaamera veel lisaks. Õhus liikumine tuleb ainult kasuks! Väidetavalt on piltide näol tegu HD-kvaliteediga ja kaamera LEDid on nähtamatud. Lisaks ka 3 IR sensorit, et pilt ikka õigel ajal tehtud saaks (kiirem reageerimine). Kaamera suudab teha samaaegselt ka videot ja pilte (uus mudel!). Senise kogemusega võrreldes suur 2,4" ekraan (senini 1,5" lukuauk :lol: ) ning ka piltide zoom võimalus. Siin on üks sarnase kaamera kirjeldus: http://stuntcams.com/shop/acorn-12mp-trail-camera-940nm-glow-p-319.html


Ehk saad lähemalt valgustada kuidas toimib see kaamera, plaan soetada, aga ei taha raha tuulde loopida. Silma jäi see mudel mis pilte ka edastab.
http://www.eranetti.fi/index.php?act=vi ... ductId=280
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rixa »

Nipinupu kirjutas:
Ehk saad lähemalt valgustada kuidas toimib see kaamera, plaan soetada, aga ei taha raha tuulde loopida. Silma jäi see mudel mis pilte ka edastab.
http://www.eranetti.fi/index.php?act=vi ... ductId=280


Mul on üks selline 5210, ilma antennita versioon. Pildikvaliteet on minuarvates suht ok. Neid on välise ja sisemise antenniga variante, ilma antennita pole levi kiita. Miinuseks on see, et vähemalt minu oma ei oska seni pilte üle GPRSi saata e-mailile vaid tuleb MMS-i kasutada ja selle jaoks hetkel head ja odavat varianti ei tea.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Ehk keegi oskab soovitada, mudelit mis toimib ka meilile saatmisega :oops:
qwerty
Postitusi: 9
Liitunud: P Nov 21, 2010 8:53 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas qwerty »

mrr oled saanud kaamera kätte ja proovinud seda?
Olen varem küsinud kaamera kohta, kuid vaid kesist soovitust saand, võite julgemalt soovitada, ega hiljem ma kedagi kiruma ei hakka.
Nüüd soovid paigas. Soovid mul kaamerale oleks et võimalikult head pilti teha, nii tähtis polegi piltide saatmine e-posti või telefonile, kuna võin nädalavahetusel minna kaamera juurde pilte otsima.... Enamus kaameraid töötavad 6V pealt?
Poes kiidavad müüjad ikka oma kõige kallimaid kaameraid, kuid tahaks just infot neilt kes kaameraid ise testind jne :)
Tagasisidet ootamas
Parimat!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kakuke »

Enamus ikka 12V pealt. Lugedes siit Mardi juttu, siis ma küll nii ei julgeks väita, et poemüüjad oma kraami ei testi.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas hundikütt »

Müüjaid ju igasuguseid.Peljatakse,et müija jätab vigadest rääkimata.
Vasta