Väikekiskjad

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Varu kannatust!Käisin koeraga 3 tundi enne kui leidsime.Ikka lindude jäänuseid ja kobraste liha. (y)
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas MLP »

Kasukas kirjutas:Mul nugistega selline jama, et reedel viisin kastid metsa ja söödaks panin verist maksa ja siis järgmine päev panin veel roiskunud pardi sulgi ja muid osi kah sinna ning riputain CD plaadi kah iga kasti juurde(välismaa foorumites kirjutati, et CD plaat pidi aitama), aga mida pole on nugised. Ma nägin seal samas metsas suvel kaks korda nugist. Kas viga võib selles olla, et kastid veel liiga vähe metsas olnud, või selles, et ma käin liiga tihti kontrollimas?
Ma pole raudu veel kastidesse pannud.


onu reemuse loomalugude plaat kindlasti meelitab igasugu tõpraid sulle sinna kasti.... :lol:
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
Kasukas
Postitusi: 35
Liitunud: E Nov 21, 2011 6:56 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Kasukas »

To Sooviku: Võimalik tõesti, et vale lugu mängib :lol: Mul pole praegu raudu kastides, aga kui panen siis mõtlen midagi välja, et koguaeg juures ei peaks käima.
Ärge pikka viha pidage!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Varu aga kannatust, endal mul eelmine aasta kulus kuu lõksu ülespanekust, enne kui esimene nugis lõksus oli. Hooaja lõpuks aga kogunes neid parasjagu.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Kasukas kirjutas:Mul nugistega selline jama, et reedel viisin kastid metsa ja söödaks panin verist maksa ja siis järgmine päev panin veel roiskunud pardi sulgi ja muid osi kah sinna ning riputain CD plaadi kah iga kasti juurde(välismaa foorumites kirjutati, et CD plaat pidi aitama), aga mida pole on nugised. Ma nägin seal samas metsas suvel kaks korda nugist. Kas viga võib selles olla, et kastid veel liiga vähe metsas olnud, või selles, et ma käin liiga tihti kontrollimas?
Ma pole raudu veel kastidesse pannud.

Mina hirmutan CD-plaatidega linde,et nad akendesse ei lendaks,aga metsas pole kasutanud.Samuti ei ole Kanada ja USA trapperite lõksude juures plaate keerlemas? :M
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas hundikütt »

Äkki paneks naftaseid kaltse ja hernehirmutise ka :D
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas alokauber »

mina olen sama lugenud ja ka videotes n2inud. see on lihtsalt t2helepanu 2ratamiseks. nugis on uudishimulik loom. see ei k2igi p2ris s66da kylge, vaid l2hedusse. pannakse ka muid
l2ikivaid asju.
Trophy Hunter
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Nägemine on tal tõesti väga hea ja liigub praegu ka päeval palju ringi.Linnud hoiab see kindlalt söödast eemal,aga panustage rohkem ikkagi lõhnavatele roogadele! (y) Samas nugis roiskunud asju ei söö.Lõksu sisse söödaks ikka värsked palad!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

puugi kirjutas:Nägemine on tal tõesti väga hea ja liigub praegu ka päeval palju ringi.Linnud hoiab see kindlalt söödast eemal,aga panustage rohkem ikkagi lõhnavatele roogadele! (y) Samas nugis roiskunud asju ei söö.Lõksu sisse söödaks ikka värsked palad!


Pistab ikka roiskund sööta ka, ei põlga ära midagi. Eelmine aasta oli vahepeal söödaks alla aetud jänes, mille lasin soojas pisut haisema minna, läksid nugised lõksu küll.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Ei pidanud kiusatusele vastu ja panid ühe lõksu eile püüdma, hommikuks nugis sees. Tegu siis sissesöödetud kohaga ja söödaks läks lusikatäis mett
Manused
Foto0368.jpg
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

Õõnes kuusk on väga asjalik lahendus,sest pole hirmu,et keegi kaenlasse krabab! (b)
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas puugi »

:
aadu kadakas kirjutas:Kuna nugist palju, siis võib kohata pea igal pool. Küla taga pargis jooksin alles hiljaaegu ühe noore isendiga kokku. Tuttav mesinik maadles nendega kogu eelmise talve lõpu oma vurritamistoas. Tups kirjeldab kõige traditsioonilisemat elupaika. Vahest satud hästi vanade ja jämedate haabade juurde, kus kusehais veab silmad vidukile - siis oledki õiges kohas. :D

:D Kirjeldus on asjalik.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas mustlesk »

Panin siis laupäeval ülejäänud lõksud ka püüdma ja tänase ringi tulemus on pildil. Huvitav kas nugist ongi nii palju, või leidsin oma enamus lõksudele lihtsalt väga hea piirkonna , aga tükist mille mõõtmed on 600m x 2km sain eelmine aasta 10 nugist ja see aasta ka juba 3.
Manused
Foto0369.jpg
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas alokauber »

mitut lõksu kasutad?
Trophy Hunter
Kasutaja avatar
Kasukas
Postitusi: 35
Liitunud: E Nov 21, 2011 6:56 pm

Re: Väikekiskjad

Postitus Postitas Kasukas »

Mis sa söödaks kasutad?
Ärge pikka viha pidage!
Vasta