Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Acorn ltl-5210MG toimetab väga hästi. Pildid üle smtp otse mailile, kui nutitelefon olemas, siis otse taskusse. Kuutasu vastavalt operaatorile. Ise kasutan Elisa Mint light'i, 5.90€ kuus. Tele2-l pidi mingi pakett olema isegi ~2,... euroga. Minu vaatluskohas Tele2 levi puudub.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Tänan info eest! Soetasin endale just eelmine aasta LTL Acorn 5210A, kahjuks ilma -MGta ehk saatmiseta. Kaamera ise väga hea - teeb videot ja pilte samaaegselt jne.
eerota
Postitusi: 4
Liitunud: E Nov 22, 2010 7:35 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas eerota »

Eohippus kirjutas:Ega ma polegi mingi müügimees. Ei esinda otseselt kedagi, ega ole mingi maaletooja, vaid need kes teavad, et minu kadu saab kaameraid kui vaja, siis need ka saavad. Ja kindlasti magavad rahulikumalt, kui need, kes on ostnud poole või terve palga eest endale kaamera. Aga igüks ajab oma asja ning peasi, et kaameraostjad oma kaameraga rahul oleksid ning kaamera vigadeta töötaks.

soetasin ka teie käest kaamera detsembris ja siiani on metsas ning pole kordagi veel koju toodud ainult akut ja simm kaardi vahrtatud ja töötab meie kliimas mis hirmus ,oskan ainult kiitvaid sõnu öelda.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Sai täna siis projekti natuke arendatud. Siiani oli kaamera metsas Elisa Mint kaardiga, 5.90 kuutasu. Tele 2-l on aga väga head paketid M2M, kuutasu alates 0.98 (Small), selle eest siis saadab ~400 pilti e-mailile (Medium 1.72, Large 3.19). Kuna Tele 2 levi oli metsas kesine ja kõikuv, siis tegin väikse GSM omni-antenni ja viisin puu otsa tuulelipu varda külge. Tulemuseks oli 5 pulka levi. Mõned pildid ka.

Pilt Pilt Pilt
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas otse »

Soetasin omale Ltl Acorn Ltl-5210MM, see saadab pilte meilile mms-idena, mis läheb päris kalliks.
Oskab keegi soovitada mingit muud lahendust?smtasku "üle smtp", mida see tähendab?
jyri

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas jyri »

smtasku kirjutas:Sai täna siis projekti natuke arendatud. Siiani oli kaamera metsas Elisa Mint kaardiga, 5.90 kuutasu. Tele 2-l on aga väga head paketid M2M, kuutasu alates 0.98 (Small), selle eest siis saadab ~400 pilti e-mailile (Medium 1.72, Large 3.19). Kuna Tele 2 levi oli metsas kesine ja kõikuv, siis tegin väikse GSM omni-antenni ja viisin puu otsa tuulelipu varda külge. Tulemuseks oli 5 pulka levi. Mõned pildid ka.

Pilt Pilt Pilt



Kas teil seal Saaremaal on siiani lumi maas või ma saan millestki jälle valesti aru :M :D
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas baddmann »

7. aprillil, kui see postitus tehtud oli, millele sa viitad, võis täiesti reaalselt lumi maas olla ;)

BM
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas aadu kadakas »

Kontrollisin üle ühe ajaloo huvides tehtud pildi 12.04.2013. metsaheinamaal. Lumi pole veel sulama hakanudki.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

otse kirjutas:Soetasin omale Ltl Acorn Ltl-5210MM, see saadab pilte meilile mms-idena, mis läheb päris kalliks.
Oskab keegi soovitada mingit muud lahendust?smtasku "üle smtp", mida see tähendab?

See Acorn Ltl-5210MM kaamera saadab ainult MMS-e. Mina kasutan Ltl-5210MG kaamerat. See kaamera kasutab GPRS internetti ja saadab pildid e-mailiga (smtp - Simple Mail Transfer Protocol). E-mailiga pilte saates maksad ainult kuumaksu vastavalt SIM kaardi paketile (alates 1€ kuus).

MMS-ga on ka võimalik vähe odavamalt saata, kui kasutad ZEN kaarti ja registreerid ennast pling.ee keskkonnas:
smtasku kirjutas:Mis operaator? Mis kaart? Ltl5210MM seadistamisel "setup" programmiga valid näiteks rippmenüüdest Auto->Estonia->ELISA, "Phone nr" reale paned tel nr kuhu tahad saata. Sel juhul saadab MMS-i paketipõhise hinnaga (~0.35). Kui kasutad Elisa ZEN kaarti ja oled selle registreerinud "Pling" keskkonnas, võid tel nr kohale panna lühinumbri 13323. Siis saadab pildid Plingi veebilehele.
ZENi kasutajatele on plingimine tasuta, kui viimasest vähemalt 5 euro laadimisest ei ole möödas rohkem kui 30 päeva. Kui laed vähem, siis on võimalik tasuta plingida ka boonuspunktide eest. Selleks on vaja vähemalt 100 boonuspunkti....


jyri kirjutas: Kas teil seal Saaremaal on siiani lumi maas või ma saan millestki jälle valesti aru :M :D

Pildid ja postitus oli tehtud jah aprillis 8)
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
jyri

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas jyri »

Kuumus võttis mu tavalise tähelepanekuvõime ära. Aprillis oli tõesti veel lumi maas,ei vaadanudki postituse kuupäeva aegsasti. Vabandan smtasku ees siiralt. (b) Nädala, kuu, kvartali ja poolaasta lõpp samaaegselt andsid tunda :P
siilipoiss
Postitusi: 2
Liitunud: R Juul 12, 2013 3:07 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas siilipoiss »

Tere! Olen uus kasutaja, kuid oleks kiiresti abi tarvis rajakaamerate kohta. Nimelt oleks vaja rajakaamerat, et teada saada kes käib meil kartulit varastamas. Kaamera peaks olema võimalikult odav, ir välguga, hea pildiga ja parimal juhuh MMSi või e-maili saatmise võimalusega. See aitaks varast kõige kiiremini kätte saada, sest tema hooaeg alles algab.Peale seda jääb muidugi kaamera ikka sinnasamasse, sest tahan teada kes teisedgi seal käivad. Olen abi eest tänulik.
siilipoiss
Postitusi: 2
Liitunud: R Juul 12, 2013 3:07 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas siilipoiss »

Üks küsimus on veel. Kui kalliks läheb näiteks usast kaamera tellimine.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Kuna mitmed on küsinud Acorn Ltl-5210MG kaamera seadistamise kohta e-mailiga pildi saatmiseks, siis tegin väikse kokkuvõtva juhendi.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
dreamfall
Postitusi: 65
Liitunud: R Apr 05, 2013 8:35 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas dreamfall »

Kas keegi on kasutanud või kasutab sellist kaamerat nagu Snapshot MINI BLACK 5.0 IR. Oskab keegi selle kohta midagi rääkida ?
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Enne kui tõttate pilte saatvaid kaameraid ostma, siis tasub kasvõi telefoniga kohapeal mõõta, kas teie metsas ikka levi on. Minul näiteks kõne saab veel hädapärast tehtud, aga andmesidest võib küll suu puhtaks pühkida! :M
Vasta