lumi tuli

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Sai ka siis täna metsas käidud. Lund hakkas ka öösel sadama ja sadas pool päeva. Õnnestus ühe sööda külastus tuvastada ja koerad võtsid üksiku kesiku kinni. siga tuli koertaga ilusti kraavile, aga lasta krt ei saanud. üks koer ühel pool siga, teine teisel pool ja enda oma sea taga. No kuhu sa lased. Lõpuks sai kütiliin ta ikka maha. Järgmise aju tegime huupi. Enne aju lõppu leidsid koerad kaks põtra. minu blondiin ja sõbramehe koer võtsid siis kumbki omale põdra ette ja jooksutasid neid. aga mitte kaua. kuna osa metsa oli vee all, siis ringi ratast tuiates eksisin veits ära. siis aga avastasin tänu eksimisele üksiku sea magamiskoha. läksin asja uurima: siga just vehkat teinud, koera jäljed seal samas. ja kohe kuulsin ka oma koera haukumist. hakkasin siis ligi hiilima. koer võttis korralikult. aga paju võsa nii tihe, et võsalõikurit vaja. üritasin, mis ma üritasin, aga ligi ei saanud. siis kuulsin, kui koer hakkas jooksu pealt haukuma ja varsti jäi vakka. hetke pärast kõlas pauk. Kütiliini mees lasi vast medali väärsed kihvad. Oi **** kui vihane ma olin, et metsas ise ära lasta ei õnnestunud. koer töötas hästi, aga ju oli liiga suur ta jaoks, et kinni hoida.
Ühesõnaga tänase päeva tulemus: läbimärjad riided, põlvist saati ojja sisse kukkumine, kaks siga ja kadedus :lol:
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Hommikul ilm ilus, hagijas kaasa ja metsa. Isegi laiguti veel lund.Esimene mast oli tühi. Teises halljänes, sain ära lasta. Koer ei saanud pikalt ajada. Kolmandas jälle hall üleval, lasin mööda. Koer kohe ajuga järele. Minuti pealt ilm muutus, tuul tõusis ja hakkas jäist lund sudama. Koera ei kuulnud enam. Sadu läks üle tugevaks vihmaks. Kell kaksteist tuli jaht lõpetada, aga asjaks seegi.
kuro
Vasta