Pildid loomadest

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Täpselt!
Kallis aparaat ei tee ise pilti ja kallis püss ei lase ise täpselt, aga suurendab kindlasti eduka lõpptulemuse saamise võimalust.
Ärge neid sigu söödal vaadake(kuigi see meie hingele/silmale vast kõikse rõemsam pilt :D ). Vaadake ka teisi selle mehe käe alt tulnud kaadreid.
Ma proovin ka. Müts maha meeste ees, kes teevad oma asju hästi. Isegi nii hästi, et teistele hea tundub. :wink:
Mulle dvaa kalerii isegi enim sümpatiseerib. On nagu mingit stoorit ka piltides. Kaadrid on tegevusest. Kuigi jah, tehniliselt on Sveni pildid ikka super ja ilmselt mitte ainult eesti mõistes.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Seda ka, et isegi sellised vilunumad loodusfotograafid pidada vaikselt söödakohtade juurde hoidma, seal ju loomad ka. Välditakse selliste asjade kaadrisse jäämist, aga nii mõnedki loomad jäädvustatakse antud kohtades. Hilisem stoori stooriks. Ja seda ka, et kui ma vaatan söödakohal tehtud lahedaid pilte, siis on ikka tore, nt nüüd, ma ei lähe ju hetkel metsa vaatama, et ega sead pole söödal ilmunud, kas ma neid näen ja ehk on lahedam. Piltidelt on ikka samuti tore vaadata, kasvõi selliseid rajakaameraga tehtud pilte. Iga kord vaatan neid hea meelega ning tunnen kahjutunnet, et omal sellist pole.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Feen kirjutas: Piltidelt on ikka samuti tore vaadata, kasvõi selliseid rajakaameraga tehtud pilte. Iga kord vaatan neid hea meelega ning tunnen kahjutunnet, et omal sellist pole.
Sa pole ainuke siis. Kindlasti hea tehnika võimaldab paremaid asju ja just need ootamatud kohtumised, milles adrenaliin on kõrgel ja siis saad hea pildi. Alati on hea pildi kõrvale ka saamis lugu lugeda, saad kohe parema ülevaate.
vp123
Postitusi: 34
Liitunud: E Mai 10, 2004 10:52 am

Postitus Postitas vp123 »

Vasta