Jahihuviliste kokkutulek 2006

kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Selles mõttes tõepoolest igav, et "linna peal" miskit nagu polnud. Eks eelmine aasta olid suurteks magnetiteks meri ja männimets. Selle vastu põllumaa juba ei saa. Samas kui võrrelda eelmise aastaga, siis nüüd toimunu oli minu silma jaoks proffesionaalsemalt korraldatud ja mis ka väga tähtis, polnud haisvad WC`sid millegeda kokktulekuplats hajusalt oleks kaetud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Arvan, et Mart tabas asja olemust küll.Üldiselt tundub kokkutulek rohkem jahimeeste omavahelise spordiüritusena, mis pealtvaatajatele vähe pakub.Rohkem võiks olla selliseid üritusi mis kõiki osavõtjaid või vähemalt suuremat osa kaasa tõmbaks,et rahval oleks tegevust.Ja see paugutamise teema võiks väiksem olla,sest jahimees saab seda pauku isegi piisavalt teha ja kõigile ei paku see erilist huvi.Ka viktoriin,mis rahvast ligi tõmbas ei peaks olema mingi prohvide jõukatsumine vaid osavõtjad valitud rahva seast vabalt.Põhimõte ju rahvale põnevuse pakkumine mitte mälumängurekordi purustamine ja küsimused võiksid olla rohkem naljakad kui erialased.Ka takistusriba, mis muidu päris ladusalt oli tehtud, venis veidi pikaks.Võistkonnad oleks võinud kõik korraga,või siis neli viis võistkonda korraga tegutseda ja rahvas oleks saanud endakandi tegelasi paremini jälgida.
Aga korraldus oli päris ladus,nagu Kakukegi ütles,et muutub paremaks, kuid ise selle kempsumajandusega eriti rahule ei jäänud.Ta muidugi ei haisenud,nagu need teiseltatavad aga nati kaugel oli ,kui ikka häda peale tuli, võta jalad selga ja vänta poole kildi kaugusele keset küla.Ka olin tunnistaja, kui kohalik maaomanik pahandas ja kaseeris raha valesti üles pandud telkide eest mis paelaga ettenähtud maalt oli üle ja tema omandil asusid.Oleks saanud ju rahvast hoiatada sellise tegevuse eest sest vanem inimene ju kolhoosiajast tulnud kus maa oli ühine.Aga hää et niigi läits ja paremini saab alati,jääme nüüd ootama mis järgmised pakuvad, olid vist harjukad.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Tagasiteel Mardiga targutasime, et erinevaid jahikoeri on ju palju ja EJS oleks võinud palgata kellegi neist rääkima, ühele tõule 1 tund koos küsimustele vastamisega, ajakave enne ülesse riputada ja koerad ka kaasa võtta. Siis see sama kolpade valgendamine, pannud sinna üks vennike nokitsema ja küsimustele vastama, saab üks kolp valgeks, võtab järgmise jne. Urujahi demo nt. oleks olnud huvitav, tehisutud püsti ja iga paari tunni tagant näidisjaht erinevate urukoertega koos tõututvustusega.
Ma ei taha eriti uskuda, et asi raha taha jääks, sellise ürituse jaoks peaks seda ju EJS'il jätkuma küll.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Lühidalt olen täitsa rahul, sai piisavalt lebotatud ja ka aktiivsust üles näidatud. Õlu ja siider olid külmad, seltskond hea. Rõõm on alati näha tuttavaid, keda ilma kokkutulekuta ei näekski ja keda ilma kokkutulekuta polekski.

Korraldus: hinne 4.

Mis kõige enam häiris, oli eesti mehe pohhuism ja roppus tualetikasutusel. Kõvemad vennad oli ca 50cm kõrgusele seintele ka pihta saand ja ma mõtlen siinkohal seda va jämedama kaliibri häda. Kas ka kodus nii tehakse??? Samas kõrval naiste tualetis oli olnud asi viisakas lõpuni.

Sportingurajad olid põnevad - kiired ja küllaltki tehnilised. Kes lasta oskavad, need said pihta küll. Kes ei saand, mis seal ikka - tuleb enam trenni teha. Mitmekordselt kokkukorjatud märgid kippusid masinas purunema. Enda rajal olles oli rekordiks 6 märgi järjestikune praak, mis ilmselt ei mõjunud mu võistlusnärvile kõige paremini. Aga hea, et on nüüd, mille süüks ajada.

Mis kutsemeisterlikkusesse ja viktoriini puutub, siis ma arvan, et point ongi selles, et iga seltskonna paremad katsuvad jõudu. Igal purjus jõmmil sinna asja ei tohikski olla - rikub ka teiste tuju. Ja kuna on tegemist parimate väljaselgitamisega, siis ei ole mõtet ka mingit lollimängu teha. Nalja saab seal niigi, tore tõdeda, et inimesed oskavad ka oma rumaluse üle nalja teha. Mulle täitsa meeldis, naersin palju. Sest nutta pole sellisel üritusel ju mõtet.
:wink:

Mis nö atraktsioonidesse puutub, siis ma kuulsin, et ka olemasoleva üle võis rõõmu tunda ja õnnelik olla. Põlva meestel olla suuri organisatoorseid probleeme olnud, mis ka kokkutulekut mõjutamata ei jäänud. Ehk mõni oli ära öelnud ja mõnda polnd kohale saadud jms. Mine sa neid kuulujutte tea...

Mul oli kaks välisriigi kodanikust sõpra kaasas - nende hinnangul oli asi täitsa tore ja kompu. Hea vaadata hulka inimesi, kes saavad omavahel kenasti läbi, kõik sumisesid ja ka pereliikmed näisid rahulikud. Mis eriti oli imponeerinud, oli kakluste puudumine. Inimesed oli rõõmsad.
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

3-4 Halle-luuja.... krt see viisijupp ikka kummitab... Pidu oli vinge, muidugi wc kultuur jättis soovida... Järgmiseks korraks soovitaks wc'boksidele mingid uksemoodi asjad ka panna (naerma ajasid need kükitavad ja näost punased kaaslased)... Muidu oli vinge!!!
Kas kusagil on üldine kokkuvõte ka üleval? tahaks tulemusi näha.
Austage ka teisi jahimehi!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

KeegiVeel kirjutas, et teevad kõvasti trenni, no kuidas tulemused siis?Kas pasunapuhuja leidsid?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Mina soovitaks järgmistele korraldajatele ka tasulised WC üless panna,et kes tahab vähe viisakamat se maksab ja siis peaks olema palgatud inimene kes seda jälgiks,mina oleks nõus maksma kui asi korralik oleksl.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Patterdale kirjutas:Mina soovitaks järgmistele korraldajatele ka tasulised WC üless panna,et kes tahab vähe viisakamat se maksab ja siis peaks olema palgatud inimene kes seda jälgiks,mina oleks nõus maksma kui asi korralik oleksl.


Jep. nõus. Hind on jälle teine teema - aga mingi 5-10kr ei oleks küll eriline probleem iseenesest lihtsa asja eest, mis tundub vist siiski luksus olema... Ja nurkas***ujad võiksid ikka oma latris edasi tegutseda.

Tegelt kui aus olla, siis pühapäeva hommikul oleksin 25kr vabalt olnud nõus andma korras tualeti eest... See rõvedus lämmatas igasugu mõtted ja hingamise.
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

jah... pasunapuhuja... Kui me juba selles staadiumis olime, et oleks meilt pea iga mees pasunat puhuma läinud, oli puhumine läbi... :lol: Üldkokkuvõtet ei teagi, aga mitmevõistlus läks küll kehvasti, saime elus esimest korda raudasid ülespanna... aa viimaseks ka ei jäänd... Oleks tahtnud ikka rohkem jooksmist ja katsumusi :lol: muidu oli tõesti lahe üritus
Austage ka teisi jahimehi!
Kasutaja avatar
Metsakutsu
Postitusi: 38
Liitunud: T Mär 28, 2006 6:44 pm

Postitus Postitas Metsakutsu »

Ma jäin ka kokkutulekuga rahule.Aga jah nagu eespool juba kirjutatud siis seal WC-s valitses hullumaja.

Ma sellel lõpetamisel ei käinud, et äkki keegi oskab öelda, kus järgmine aasta toimub kokkutulek? :roll:
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Postitus Postitas intu »

Metsakutsu kirjutas:Ma sellel lõpetamisel ei käinud, et äkki keegi oskab öelda, kus järgmine aasta toimub kokkutulek?


Järgmine Harjumaal ja ülejärgmine Järvamaal, kui mälu ei peta.

Jäi ka kõrva, et kohe-kohe avatakse Tartus üks uus jahitarvete pood.
Teab keski sellest ehk midagi?
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Lõpetamisele oli ikka häbemata vähe rahvast alles jäänud,sellest oli kahju.Tualeti värk oli ka pisut kauge ja räpane jah, andis ikka jalutada enne kui kohale jõudsid.Ise rahul sellega, et läbi aastate parim koht tuli Ida-Virul III.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Tea jah, miks osa rahvast enne lõppu punuma pistab?Isegi osa eelmise kokkutuleku karikaid oli välja toomata, kas siis auhind enam ei kõlbagi, milleks siis üldse võistelda?Lõpp oli ka selle poolest korralik, et sai staabis joobeastet kondrollida ja kaine peaga tulema.Järgmine jah Harjumaalaste teha ja edasi Järvamaa.Patterdale, kas need kaks taksi olid sinu jagu, või olid mingid muud koerad sul kaasas?Muide, meie telgi kõrval oli mehel kaks Jahiterjerit kaasas ja ma nagu mõtlesin sinu peale aga sa teise pundi poiss.
noorus on ilus aeg
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

nuvot jah, tualetinurin siin kõva. tuleb järgmine kord keegi kubjas või siis koristaja tööle võtta, kui eesti mees ei oska puhtust pidada. kaugus oli talutav ja kui oleks olnud tualett keset küla, siis oleks siin nurin haisu üle.
kuna seltskonda sai ise vabalt valida, siis ei pidanud kannatama ka mõne joobeseisundis tegelase möla.
üks asi ei meeldinud ka mulle (nagu nii mitmelegi teisele). võistlused jms toimusid kõik täpselt ühel ajal. peale kutsemeisterlikkuse võistluse oleksin tahtnud kuulata jahipasunate võistupuhumist ja loengut ka peibutamisest. need oleks võinud olla erineval ajal, sest vaba aega kippus jääma isegi liiga palju.
sellegipoolest ülirahul :D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Muideks, Hendrik, rahvas oli lõbus ja sõbralik aga ilma kakluseta siiski ei saadud.Meie telgist paar kohta edasi oli reede öösel korralik lööming, isegi pollarid käisid kohal ja minu arusaamist järgi läksid rusikakangelsed ise minema aga vanem härra kõndis teine päev siniste silmadega küll ringi.Meil oli telgi ja autokoht kohe lava tagant kolmas või neljas ja sellepärast ka kauge kempsu külastada, kes rohkem keskel, neil polnud eriti viga jah.Aga paistab,et Eestlase kempsukultuur ikka madal küll.Järve pool oli ka teine kehakergendamis koht aga seal oli tavaliselt järjekord ukse taga ja ise löögile ei pääsenud.
Pärnuga võrreldes oli telkimis- parkimisplats rohkem laiali ja mul sugulane oli platsi teises otsas kus Pärnu punt peatus, sinna ikka kilt tuli ära küll.Andis päris minna, sest otse ei saanud.
noorus on ilus aeg
Vasta