Foorumlaste kevadine koprajaht, a la kähkukas?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Kui osavõtjate arv täis pole,olen tulija.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

plus 1

Postitus Postitas Metslane »

Tuleksin koos sõbra Argoga, et kui vähegi võimalik, siis Metslane + 1!
Aim small, miss small!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tuleks ka koos sõbraga ,prooviks kas teite kobraste peale meie püssid ka hakkavad :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Feen, mis kella ajal ja kus siis kogunemine ka toimub. Jätan VJL peo siiski seekord vahele ja tulen kopraid noolima. Koprajaht vol 1 meie maadel jäi igatahes koprata. Loodetavasti tartus lollemad kopraonud on :lol:

OT:Zakslane ja teised kes reedel jahil käisid: koprad olid hommikuks ühel puul jupi veel maha võtnud. Aga kus nad päeval olid, tõesti ei tea.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ei tea kuidas selle enda jahti jõudmisega on, aga õhtul vaataks näod üle küll. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma nüüd natuke kopraid luuranud. Probleem - nad ei liigu õhtuti meelsasti (nii ära oleme nad hirmutanud). Selle eest on hommikuks jää lõhutud, puud näritud jne. Täiesti masendav. Igale poole ma pole ka raatsinud (pole ka aega olnud) luurama minna, kusagil tahaks laupäeval rahulikku looma ka kohata.

Ma siin mõtlen, et äkki saaks kusagil kobrast urust kiusata, sel juhul tammid maha ja tegudele, aga nukker lugu on see, et meil sellist head kohta ka pole :P. Muidugi, kuna ma olen mõned kohad rahule jätnud ning luureinfo hetkel puudub, siis mine sa hullu tea. valmistan jahiks natuke kaardimaterjali ka ette, et rahvas kohale oskaks minna. Lisaks, suhtlen naabritega ka sel teemal, äkki on neil miskit head kohta pakkuda.

Nüüd siis 1 palve, kuna ma suure tõenäosusega ei oma aega, et kusagilt ürituse jaoks värsket kobrast leida, ning tulijate hulgas on neid, kel võib mõni isend ette sattuda, siis oleks väga hea kui keegi saaks ühe kopra kaasa tassida, seda siis nülitud ja roogitud kujul. Võib ära ka tükeldada. Ja kui täna trehvab ette jääma mõni, siis laupävani paras kuuri laagerduma panna.

Kogunemine on kella 16.00st, Soo puhkemajas
(mingi tunni, poole sees oleks hea kohale jõuda).

Tutvu kindlasti teemaga, mis vaja kaasa võtta ning mis ja kuidas toimub! (st, loe teema läbi). Minu tel nr on 56658430 (see ka minu kasutajainfo all olemas). Kohale tulekuks tutvu kaardiga Soo puhkemaja lehel.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Lisaks, kuna meid on üle 20ne, ja kodukal on inf, et üle 20ne inimese korral on kogu asjanduse maksumus 4000,-, siis repart sealt 150-200 krooni. Konguta maadele saime mõnele jahimehele jahipaiga juurde (vast Jorr siis tuleb ka ja paneb mõned mehed kohtadele). Luba on 25 krooni inimese kohta. Toidu teema ei maksa eriti midagi, seega, selle eest hoolitsn mina (st, õhtuks letshos kobras, just see, mis veel kätte on saamata, aga võimalik, et kasutusse läheb 1 külmutatud loom, mis muidu suitsu läheks. Hommikuks on suitsulihasupp, nõgeste ja kruupidega). Muus osas, kui kellelgi miskit põnevat, võite saasa võtta. Lisaks joogid, mida kohapeal ei saa.

Ja väga oluline asi, ma andsin lubaduse, et me käitume sama hästi kui me alati oleme foorumi jahtides käitunud. Kui keegi veel ei tea, siis st, et me ei läbusta, lõhu, kakle... ja mis iganes, mis võib koha omanikke pahandada. Ja kui keegi veel ei tea, siis see ei tähenda, et meil poleks korralik pidu olnud :) Samas, tegelikult ma sel teemal isegi ei muretse mitte.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Kui jahikohti napib siis mina võin küll üle kümne mehe paika panna Konguta maale aga ajaks ütlen,et pool seitse õhtul peaks kohal olema.On ka pesakuhil olemas,et tamm maha ja pesa puhtaks,kuidas härrad soovivad?Käisin eile ja ka nägin kobrast aga võsa tõttu jäi laskmata nii-et looma on ja kui sinna jahimehi minemas on siis olen nõus ise kohale viima ka.On ka üks redel tehtud aga soovitav oleks mingi kerge iste kaasa võtta sest oodata tuleb vahel kaua.Omal tähelepanek,et praegu ju kuuvalge veel öösel ja loom tahab rohkem pimedat ning siis tegutseb aga mõnel pool tuleb alles kell üheksa välja kui pimedaks läheb.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

jorr, mina panustan siis sinu kobrastele.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mina ka :D. nali naljaks, meil nt on 1 selline koht, kuhu saab nt 4-5 meest minna ning tõenäosus on kobrast tabada. Eelmisel aastal sai umbes samades tingimustes sealt 3 looma lastud, ja neid seal veel. Sel aastal ka 1 loom sealt lastud. siis on paar kohta, kus kobras elutseb, aga ise selle aasta seisu ei tea. Hea küll, ühes kohas on kenasti ennast sisse seadnud ja 1 mees saab suht lootusrikkalt passida. Iseasi jälle see ilmumise aeg. Jama lugu, 15.aprill ei saa kuule loota. Pime, mis pime. Ja mingi maaomanik andis vihje, et koprad ühes kohas uputavad, esmaluure kohalike jahimeeste poolt seda ei kinnitanud, aga nad võisid natuke teises kohas luurata. Ja siis on 1 koht, kus koprad on üsna müstiliselt tegevuses, ja trehvata võib üsna mitut looma, aga võib juhtuda ka täielik ikaldus olema. Ma siis nendele aladele, ja paarile Konguta kohale, oskan ka kaardimaterjali välja otsida.

Kui keegi kardab, et mehi pole kusagile panna, pole probleemi, kohtasid tekitab nii palju kui vaja :) Lisaks on veel Emajõgi ja paadisõit võimalikud variandid (kui keegi sellest variandist huvitatud, siis 2 meest andku teada, 1 sõudja osas, teine laskja osas, oma paat võiks kaasas olla, või tuleb Kakukesega läbirääkimisi pidada, edasi privas mulle teada anda. Emajõel võin ka mõned koprapesad kaardile kanda ning vihjata, kus kohast neid parem otsida, ja isegi varitseda oleks.

Keegi kobrast täna õhtul ei tabanud?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Feen kirjutas:...Keegi kobrast täna õhtul ei tabanud?
Ei õnnestunud mitte, nt eile ja üleeile tulid nii poole kümne ja kümne vahel välja, täna ei mingit elumärki ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Feen!Täna õhtul 21.15 kobras kotis!Kui ise tulla ei saa,saadan Kuldiga.Pretendeeriks Jorriga punti,varem kohale jõuda vähe lootust.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Väga hea :) Kopra võid Kuldiga saata küll, siis oleks jahist tulles see valmis ka tehtud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
karvane
Postitusi: 90
Liitunud: N Juul 28, 2005 2:59 pm

emajõel

Postitus Postitas karvane »

Kus jaopeal emajõel a,la.toimuma hakkab.emajõest na suhteliselt raske kätte saada neid loomakesi.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Emajõele läheks isegi, kui vaid paati oleks
Vasta