koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Feen »

rixa kirjutas:
Lauri Tamm kirjutas:Kas kellelgi on kogemust eestlaste poolt pakutavaga või mida sellest arvate http://www.huntloc.com/


Päris hästi ei saa aru, mida kogu selle funktsionaalsusega jahis peale hakata.


Nt olukorras kus jahijuhataja istub autos, ees on arvuti. Lisaks autoraadiosaatja (et teised samasugused ka 50 km eemal olles kuuleks). Jälgid nt ajuliini otse kaardilt ning jagad ajuliinile käsklusi, kes kui palju paremale või vasakule minema peab vms. Küttidele annad infot lähenevast koerast või ajuliinist vms. Kütiliinis olles on oht, et ekraani vahtides läheb loom üle ning asja tuum - jaht, jääb ära. Ajuliinis olles on oht, et upud koos telefoniga või läheb hästi ja ainult telefon lõpetab niiskuse tõttu töötamise.

Ehk siis... kui on olemas hunnik inimesi, kellel on nutitelefon ning tahtmine kuutasu maksta. Kui on olemas keegi, kes metsa minna ei taha aga strateegiamängud pakuvad huvi, bürokraatia pole vastukarva, siis jääb ära palju tühja tööd ning jama. Teinekord on see tühi töö, jama ja mõni peaaegu uppunud jahikaaslane osakene jahielamusest ja äkki pole liinitöö kõikidele meeltmööda. Muidugi, kui jaht on hästi organiseeritud, sujub viperuseta, olukorrast on ülevaade, siis seda ei saa ka miinuseks lugeda.

Ps. 5 minutit lehte sirvides ei leidnud mina mingit infot kuutasu kohta. Muude maksetingimuste kohta. Lepingu kohta. Alla laadima asja ei hakanud. Oletan, et sellel on mingi testimise periood (kokkutulekul demole ei jõudnud aga miskit sellist oli kuulda). Mõnes rebasejahis oleks äkki isegi huvitav testida kuidas antud asi toimib ning kas ekraanile vahtimine mõjub jahile halvasti või mitte (tahtsin kirjutada - kas halvasti või jah).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

*Siin kastis olnud jutt on aegunud*
Viimati muutis kauposaarva, E Nov 04, 2013 4:07 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Lauri Tamm
Postitusi: 45
Liitunud: P Juun 03, 2012 2:18 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas Lauri Tamm »

Kokkutulekul süvenesin nende süsteemi vähekene, ega niisama allalaadides ei juhtugi midagi, nagu mina aru sain töötab asi googlemapsi põhjapeal (mis iseenesest mulle meeldib oma detailsuse tõttu), saja euri eest müüvad mehed sulle väikese saatja mis käib koera rihma külge ning nende programmi eest maksad 20.- aastas millega kaasnevad ka kõik uuendused.
Niiskuse ja telefonide kohta võin oma kogemusest öelda ,et liigub meie turul telefone mis ka 100% veekindlad (endaomaga testitud veetopsis)
Ise tahaksingi proovida seadet hagijapeal, kuna teist koera pole kellega suuruluki jahil käia ei raatsiks nagu garmini lahendusele raha panna kuna see ikka kordades kallim.
Aga eks siis jääb esimese testija au mulle :)
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Ei jää sulle-ikka mulle!
Olen nende poistega suhelnud nüüd kokkutulekust saati, kuna huvi nii odava ja nii kerge vidina vastu on hull.(taksid-terjerid)
Nüüd peaksin saama järgmisel nädalal oma 2 kätte. eks siis läheb testimiseks ja minu suhtes õppimiseks. Kindlasti kirjutan ka siis, kuidas toimib, mis vead. Poisid lubasid kevadeks veel midagi täiustada. (nad ei lootnud , et nii suur huvi-vajadus on)Tehnika areneb iga pärvaga ja normaalset , kaasaegset GPsu süsteemi ei saa tehtud! 2- km raadius mind ei huvitagi, sealt kuuleb-saab koera tegemistega isegi kurssi, aga kaugemal? Mida paganat ta seal teeb`? tahan teada.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

andrus kirjutas:Ütleme siis nii,et nõks sain "p.rsest" kah selle DC-50ga,karbil ja reklaamis kiri küll,et näitab haukumist ja kaelusel kah vastav jurakas küljes aga netis olevas manualis kirjas ilusti"This feature is not available in all areas" ja nii ongi. Gepsul pole isegi kohta kust seda sisse saaks lülitada.
Kindlasti on tegu jälle mingi sageduse ja euroopa liiduga. Siin kohal oleks,ehk Kaupol jälle tegemist,et see asi lahti nokkida ja tööle panna. Tagajärgede eest võtan vastutuse ise.

Kas on mingit infot ka, miks see eestis ei tööta?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas andrus »

Käisin Jakaris. Küsisin.... Vastus on hetkel see,et kas olen mina täitsa loll või se klemm seal leti taga ei jaganud teemat. Selget vastust ei saanud ma ühelegi küsimusele. Lisaks kummitab mind teema kuidas saavad edasimüüjad kohati odavamalt müüa ja kohe tunduvalt kui maaletooja. Kas see ,et hoiame ise hinna üleval inimene vaatab oi oi kui odavalt need müüvad ja sedasi mümegi läbi vahendaja oluliselt paremini? Mis krdi hind sellel pillil siis olema peab,et sellise skeemiga veel kasum tuleb?
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas honkomees »

andrus kirjutas:. ... Lisaks kummitab mind teema kuidas saavad edasimüüjad kohati odavamalt müüa ja kohe tunduvalt kui maaletooja. ...

mind ka, ja praktiliselt kõigis valdkondades. Töö juures pean tegema igasugu IKT, garaažitehnika jms hankeid ja mine lolliks, maaletooja pakkumused on kallimad kui edasimüüjatel. Eks letihinnast on mõlemad alla tõmmanud pakkumuses aga miks nii ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: koera gps

Postitus Postitas plaaster »

honkomees kirjutas:
andrus kirjutas:. ... Lisaks kummitab mind teema kuidas saavad edasimüüjad kohati odavamalt müüa ja kohe tunduvalt kui maaletooja. ...

mind ka, ja praktiliselt kõigis valdkondades. Töö juures pean tegema igasugu IKT, garaažitehnika jms hankeid ja mine lolliks, maaletooja pakkumused on kallimad kui edasimüüjatel. Eks letihinnast on mõlemad alla tõmmanud pakkumuses aga miks nii ...
Mis mõte on edasimüüja olla kui maaletooja müüb odavamalt!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas aivar00 »

Asi väga lihtne - näiteks Makita tööriistade puhul. Makserv ametlik maaletooja. Selliseid tööriistade komplekte nagu ESPAKi kaubanduskett näiteks müüb nemad ei müügi. Makservist öeldi mulle sellise küsimuse peale - nemad ei tea kust ESPAK nii odavalt riistu sisse ostab (võib-olla näiteks Soomest). Samas näiteks "laadahind" on ka Makservil väga hea olnud. Garantiiremonti ja muidu remonti-hooldust teeb aga ametlik maaletooja ehk siis Makserv.
Samas Garmini maaletoojaga võib tolle edasimüüja näol olla tegemist näiteks eraldi firmaga (omanikud aga samad). Too edasimüüja ostab maaletoojalt nn. hulgi ja saab seetõttu odavamalt. Kui sina üksiküritajana või firmana soovid ainult 1- e garaažiust või kaelarihma, siis maaletooja sulle alet ei teegi. Ja mõni ullike kah leidub, kes ka kallimalt maaletoojalt ostab. Põhimüük käib aga nn. edasimüüja kaudu.
Vähemalt selline arusaam mulle asjast on tekkinud :M - kas too õige kah on ma 100% ei väida.
ikka lõbusalt
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Pole vahet, "Nordic" või "USA" - kõik **** tuleb Hiinast.

http://www.alibaba.com/product-gs/64814 ... 0_GPS.html

Eurodes 266€ per tk.
FOB Price tähendab "Free-On-Board."
Kõik mis laeval, see jõuab lõpuks sadamasse. Sealt edasised maksud on sinu kanda.

The 5 Dog Astro Combo System includes:

DAYSTAR Astro 320
Carry pouch and lanyard
Belt clip
USB cable
Standard and long range antennas
5 DC-40 GPS Collar transmitters
5 AC chargers
5 vehicle power cables
5 charging cradles
Carrying case
Owner's manual
Quick reference guide
1-Year Garmin Warranty

See pisiasi ongi AGA, et miinimum 100 tk.
TÄPSUSTUS:
Euroopa riigis pole ühtset impordimaksu. Soomes on see odavam kui Eestis. Seepärast tuuakse maale just Soomes.
kuska
Postitusi: 27
Liitunud: N Veebr 17, 2005 9:11 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kuska »

Küsimus selline, koera gpsi rihm ei toimi! Panin rihma tööle ja tuli jäi põlema. Ja gpsi ei leia rihma ülesse, näitab et ei ole levis! Kas keegi teab milles probleem võibolla? Vüi keegi oskab kedagi soovitada nt remondimeest?
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas MLP »

tee arvutiga erinevad uuendused ja värskendused ära seadmele kui siis ka ei toimi on ilmselt oma aja ära elanud ja pead kaupole viima :D!!see mis tal viga võib olla ei oska esindus ka öelda olen ise käinud 3 rihma nende juures sarnase veaga vahetamas õnneks olen alati uue saanud :D!
sinu nukker noku!
jyri

Re: koera gps

Postitus Postitas jyri »

kuska kirjutas:Küsimus selline, koera gpsi rihm ei toimi! Panin rihma tööle ja tuli jäi põlema. Ja gpsi ei leia rihma ülesse, näitab et ei ole levis! Kas keegi teab milles probleem võibolla? Vüi keegi oskab kedagi soovitada nt remondimeest?

Minu omadel hakkab teatavasti 7-s(!) hooaeg pihta. Kui on jupsinud, vahest harva, DC-de "mõistus" , olen proovinud "mängida" laadijaga. Näiteks laadija taha ja sisse lülitada. Või sisse lülitada ja siis laadija taha jne. Ei tea kuidas, aga need vähesed "streikimised" on üle läinud (y)
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas saaremees »

No nii....rihm ei hakka enam laadima..aku kutu?
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas hundikütt »

Tõenäoliselt aku kutu jah.Mul eelmise rihmaga sama lugu-kui aku pooles vinnas,siis laadis,kui päris tühjaks sai,siis enam ei hakanud laadima.Lahendus oli lihtne,garantii aeg ja vahetati ringi.
Vasta