poolautomaat kl 308W

2005. aasta teemad
antonius
Postitusi: 31
Liitunud: K Nov 10, 2004 7:10 pm

Postitus Postitas antonius »

to Kaupo
Küsisin sellepärast, et kui mahutavus suurem kui kaks padrunit, siis vist peab seaduse kohaselt seda magasini tiba ümber tegema? Ja kui peab ümber tegema, siis kas annab teha? Pole ju ise riista käes hoidnud.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Minul oli magasin kaasas 1+4,tellisin poest ka 1+2 ,aga siiani pole saanud ,kuigi olen paar korda küsimas käinud .Üldiselt annab üsna lihtsalt ka ringi teha ,kui on probleem saada PS!
Kivi kotti!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Magasini mahutavus

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Peaks jah väiksemaks tegema! 1+2 on lubatud poolautomaatrelva puhul. Pumpadel ja poltlukuga püssidel magasini maht piiratud ei ole!
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Postitus Postitas Tõnu »

ot, väike täpsustus: kas salve EI TOHI mahtuda rohkem, kui 2 padrunit, või salves ei tohi OLLA rohkem kui 2 padrunit? ma näen seal põhimõttelist erinevust: teine variant on seadust täita ilma relva ümber ehitamata.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vastavalt jahiseaduse :
§ 39. Jahipidamisvahendid
2) poolautomaattulirelv, mille salve mahub kuni kaks padrunit;
st. ei tohigi suurema salvega jahil käia.
antonius
Postitusi: 31
Liitunud: K Nov 10, 2004 7:10 pm

Postitus Postitas antonius »

Siili!
Nendes relvapoodides, kellega läbirääkimisi pidasin( neli erinevat poodi), polnud keegi 28 kal. hülsse isegi näinud mitte. Aga vähemalt lubasid asja uurida.
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Antonius, aitäh. Mehed vist siin foorumis on kusagilt saanud , vähemalt vaikivad. Endale mul vaja ei ole- jätkub elu lõpuni.
Suletud