Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
Vasta
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas vallo »

Ühel tabatud seal oli päris vinge udar.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas gunnar »

andrus kirjutas:Turistid on vägagi jahimehed aga kui jahikorraldaja laseb suures raha ahnuses asjal lohised ei ole ka nendest turistidest midagi oodata.


Jah, käib meilgi mõni somm, siuksed vanad tuttavad. Aga üldiselt tundub et parem karta kui kahetseda.
linnukütt
Postitusi: 182
Liitunud: K Dets 05, 2012 8:49 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas linnukütt »

Aivar 00 kirjutas:
"Katsun meeles pidada (aeg-ajalt kah haugi mälu :oops: )kas EJS on niipalju julgust, et antud mehel jõustunud menetlusotsuse alusel ka Eesti jahitunnistus kehtetuks kuulutada :M :M :M"

Vaadake jahiseaduse paragrahv 37. Lõige 1 kõlab nõnda: Jahitunnistuse kehtivus peatatakse kuni kolmeks aastaks, kui 1) tunnistuse saanud isiku suhtes on jõustunud jahipifdamisõiguse äravõtmise otsus;
2) tunnistuse saanud isikut on karistatud käesoleva seaduse paragrahvides 50-63 nimetatud tegevuste eest;
ei juttugi sellest ei võidakse peatada vaid peatatakse. See on oluline vahe.
Paragrahvide 50 - 63 mahub nii paragrahv 50 kui ka paragrahv 57, oleneb mida KKI rakendab. Mõlemal juhul rahatrahvist arestini võimalik.
Nii, et ma arvan, et EJS peab ootama menetluse lõpu ja KKI otsuse ära, siis alles saab hakata jahitunnistuse kehtivust peatama.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas puugi »

andrus kirjutas:Turistid on vägagi jahimehed aga kui jahikorraldaja laseb suures raha ahnuses asjal lohised ei ole ka nendest turistidest midagi oodata.

Täitsa õige jutt.Ma pole näinud sõnakuulelikumaid jahimehi kui põhjanaabrid kellega olen kokku puutunud.Pole ühtegi valet sigagi lasknud,pigem jätavad laskmata kui pole kindlad.
Enne jahti muidugi peab selgelt kõik ära rääkima kui palju maksab koer ja kui palju emis!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas tony »

puugi kirjutas:
andrus kirjutas:Turistid on vägagi jahimehed aga kui jahikorraldaja laseb suures raha ahnuses asjal lohised ei ole ka nendest turistidest midagi oodata.

Täitsa õige jutt.Ma pole näinud sõnakuulelikumaid jahimehi kui põhjanaabrid kellega olen kokku puutunud.Pole ühtegi valet sigagi lasknud,pigem jätavad laskmata kui pole kindlad.
Enne jahti muidugi peab selgelt kõik ära rääkima kui palju maksab koer ja kui palju emis!


Nii see on. Aga kui jäetakse rääkimata või antakse vaba voli, siis asi teine. Talvel lasti ju antud piirkonnas üks laika jahi käigus maha, eelnevalt võeti koer sõbra käest laenuks.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas puugi »

Videotes oli näha ka kuidas distantsilt lajatati.See koer kes maha lasti oli 2013 meistrivõistluste hõbeda omanik AMUR.
lapikpudel
Postitusi: 55
Liitunud: E Jaan 20, 2014 12:25 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas lapikpudel »

Kas see videos olev jaht mitte ei toimu(vähemalt selles osas, kus saatejaamadest jutt kuulda on) Lääne-Virumaal ja see jahipiirkond jääb Põlula - Aravuse - Puka - Männikvälja ümbrusesse ja jahiselts või äriühing, või mis iganes selle nimi ongi,tegelebki jahituristidega, ning eks siingi vastutulelikkus oleneb ju rahanumbrist.
Penn
Postitusi: 6
Liitunud: E Sept 16, 2013 8:43 am

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Penn »

Kui jahist on äri tehtud, ei muutu midagi teatud tegelaste puhul. Kui kokkuostufirma teisel omanikul , Kuusikul, tema kamandada olevas jahipiirkonnas on sommid ja Timo külas, siis üldjuhul oma jahimeestel soovitatakse kodus istuda.
MK TK
Postitusi: 2
Liitunud: K Veebr 26, 2014 4:12 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas MK TK »

Enne ikka mõelge mida kirjutate!
Viimati muutis MK TK, K Veebr 26, 2014 5:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas gunnar »

MK TK kirjutas:Kui juba andmiseks läks siis!
...
Minu arvates, need mehed kes siin selllel teemal kirjutavad midagi asjalikku on (yhel käel kokku lugeda) aga ylejäänud siin pigem kas kadedusest või lihtsalt on vaja ajada suust välja mingit HÜLGEMÖLA. See on haiglane!

Tänud!


Et selle sinu verbaalse kõhulahtisuse lühike kokkuvõte on et las teevad mis tahavad, ülejäänud jahimehed ei tohi selle kohta arvamust avaldada ? Just selline mõtteviis kultiveerib kõige hullemat asja mis inimloomuses on ehk siis ükskõiksust. Pole siin keegi kellelegi liiga teinud. Ja jutt sellest et varem pole videote peale virinat olnud... no enamus siin ma olen kindel pole seda jama varem näinud... Niiet ei tasunud sul väga ära sellise asja kirjutamiseks siia kasutajat teha, parem oleks peeglisse vaadata ja mõelda mis teha et sellised jamad enam ei korduks.
margohunt
Postitusi: 19
Liitunud: N Nov 21, 2013 3:56 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas margohunt »

Ei tea keda siis härra anonüümne silmas peab .Pole küll kunagi kuskil komminud mingeid lugusid aga sellist pläga mida sina siia kirjutasid poleks küll vaja olnud.Mitte üks nimi selles loos ei ole lambist võetud ja siiani on oodatud momenti kuna selline mõrvarlik käitumine ära lõpetada.Eks igal oinal on lõpuks oma mihklipäev ja loodame ,et see päev on käes.Selliseid salakütte kaitsta peaks küll ise siiralt loll olema ja võiks häbi olla ja huvitav oleks kohe teada millises seltskonnas sa ise jahil käid.

MK TK kirjutas:Kui juba andmiseks läks siis!

Siit kui lugeda siis saab aimu, et need kommenteerijad ei erine eriti nendest kes seal netis igalpool lahmivad oma ytlustega! See pigem lõhnab selle järgi et kas inimene on kade või on tal endal midagi varjata või on hoopis midagi muud viga! MInu arust võib seda teemat lahata kyll, aga see teema läheb juba labaseks kui esiteks hakatakse siia toppima nimesid, kes ei puutu kokku selle jamaga, ja veel sellised inimesed kirjutavad kes pole mitte puhtad mehed. Mees sai sitaga hakkama ja las nyyd praeb oma jama, aga see et siin mingid lambi vennad ( sry väljenduse pärast)
hakkavad oma suud paugutama, mina oleksin nende asemel yldse vait! Neil inimestel peaks olema häbi! See on kõige hullem et siin peaks nagu olema asja kohane tekst, aga pikem kipub nii isiklikuks minema et võetakse sinna salakyttimisse kaasa ka kogu suguvõsa! Ja nende videotega on ka selline asi, et enne seda ei kiununud keegi nende yle ja nyyd kui keegi on mingi pasaga hakkama saanud siis tuleb tallle ikka täiega anda!
Minu arvates, need mehed kes siin selllel teemal kirjutavad midagi asjalikku on (yhel käel kokku lugeda) aga ylejäänud siin pigem kas kadedusest või lihtsalt on vaja ajada suust välja mingit HÜLGEMÖLA. See on haiglane!

Tänud!
jyri

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas jyri »

Teatakse( vist) seda, et kütiti üks põder, millega jäädi vahele. Arvatakse, et tegelikult lasti kaks. Kõik edasine on plaa-plaa, sest enne KKi uurimise lõpetamist mistahes tegelaste sildistamine nende äritegevuse( või mingi teise kriteeriumi) järgi on ebaeetiline. Kui oli rikkumine, saagu täie rauaga,et teistel tahtmine sama teha kaoks, kui polnud- pole mõtet siin foorumis targutada. Kui me arvame, et elame õigusriigis, siis peab ka käituma vastavalt. Ootame õiguskaitse organite resümee, teeme järeldused ja elu läheb edasi.
Viimati muutis jyri, K Veebr 26, 2014 5:43 pm, muudetud 1 kord kokku.
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas GC »

MK TK kirjutas:Enne ikka mõelge mida kirjutate!


Tundub, et sa ka sellest põdralaskmisest üpris palju tead!?
Palun räägi siis välja,... mind huvitaks väga kogu jahilugu.
Siin teemas on nimetatud kahte inimest nimepidi ja mis moel neile liiga on tehtud, tahaks väga teada?
koos koeraga
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas GC »

jyri kirjutas:Teatakse( vist) seda, et kütiti üks põder, millega jäädi vahele. Arvatakse, et tegelikult lasti kaks. Kõik edasine on plaa-plaa, sest enne KKi uurimise lõpetamist mistahes tegelaste sildistamine nende äritegevuse( või mingi teise kriteeriumi) järgi on ebaeetiline. Kui oli rikkumine, saagu täie rauaga,et teistel tahtmine sama teha kaoks, kui polnud- pole mõtet siin foorumis targutada. Kui me arvame, et elame õigusriigis, siis peab ka käituma vastavalt. Ootame õiguskaitse organite resümee, teeme järeldused ja elu läheb edasi.


Ütle mulle, mitu salakütti on KKI oma tubli töö tulemusena kinni pidanud?
Millal üldse selles vallas mingi rikkuja "täie rauaga" on saanud?
Ja miks jahifoorum ei või sildistada kui RMK, ära ootamata KKI uurimise lõppu, on juba peatanud jahiõiguse teatud kodanikul?
Viimati muutis GC, K Veebr 26, 2014 6:11 pm, muudetud 1 kord kokku.
koos koeraga
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Põdrajaht veebruari lõpus!!!

Postitus Postitas Ats »

MK TK kirjutas:Enne ikka mõelge mida kirjutate!


Kas sa näe, kellegi konnasilmale on astutud!
Pole looma, pole probleemi!
Vasta