mis toimub kobrastega 2005.

2005. aasta teemad
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Meil käib jaht edasi ,sai klubist eriload võetud ,et edasi lasta neid elukid on meil hirmus palju ja jube ülbed on nad. Lasknud olen viimas kahe nädalaga neli, kõik kaldast või jää pealt kartets 8mm pähe-kaela kohe on maha jäänud ,lastud 15-25m
taavi kask
Postitusi: 4
Liitunud: T Mai 10, 2005 3:39 pm

Postitus Postitas taavi kask »

ma olen lasknud silmadega aga minema sai :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kakuke kirjutas:Igasugune info kahva teemal oleks teretulnud.
1. Kui jämedast materjalist rõngas?
2.Millise läbimõõduga?
3. Kui pikk võrk?
4. Võrgusilm?
5. Kui pikk kahva vars?
6. jne. :D
Tänud ette juba!

Noh, härrased! Järsku keegi ikka jagab infot kahva teemal? Koprajaht kohe kohe ukse ees. :roll:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kakuke kirjutas:
kakuke kirjutas:Igasugune info kahva teemal oleks teretulnud.
1. Kui jämedast materjalist rõngas?
2.Millise läbimõõduga?
3. Kui pikk võrk?
4. Võrgusilm?
5. Kui pikk kahva vars?
6. jne. :D
Tänud ette juba!

Noh, härrased! Järsku keegi ikka jagab infot kahva teemal? Koprajaht kohe kohe ukse ees. :roll:

LAANETU õpetus:Kahv oli tehtud kahearulisest tomingast ,harude otsad kokku painutatud ,moodustus umbes inimese käte haare(Pane käed ringina kokku ,sõrmed vastamisi).Varre pikkus oli umbes 1,5 m.Võrgu kotti pikus oli selline ,et kui Kolla kahva enda ette sirgetele kätele tõstis ulatus kott maani ,seega ka mingi 1,3-1,5 meetrit.Võrgu silm oli minu mäletamist mööda mingi kolme v viie cm suurusega.Nii lihtne see ongi ja töötas ideaalselt ,kuigi kahva kasutamisel on ka väiksed nipid ,et kobras sinna sisse saada!
Kivi kotti!
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

[quote="kakuke"][quote="kakuke"]Igasugune info kahva teemal oleks teretulnud.
1. Kui jämedast materjalist rõngas?
2.Millise läbimõõduga?
3. Kui pikk võrk?
4. Võrgusilm?
5. Kui pikk kahva vars?
6. jne. :D

7) paras tugev nöör kergema kaaluga küttidele ümber kere sidumiseks, kui pesapoolel seistes peale sudimist 35 kg isend koos kahvahoidjaga vette plartsatab, et teda koos kahva ja saagiga kaldale sikutada... :wink:
jaht666
Postitusi: 1
Liitunud: T Okt 11, 2005 2:42 pm

Postitus Postitas jaht666 »

mina juba see aasta 7tükki ühe korraga kinni võtnud tuleb otsida selline koht kus vesi ära jookseb kui tammi alla lased ja uru otsad näha oleksid kui vesi all ja sis koer sisse endal on karjala karukoer võtab kobrast nii mis hirmus tavaliselt on ühes uru süsteemis terve pesakond kui vesi jookseb nii hästi ära et põhi näha pole püssi vajagi võta käega kinni :lol:
Suletud