Ristid Bushnelli optilistel sihikutel

2004. aasta teemad
Suletud
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Ristid Bushnelli optilistel sihikutel

Postitus Postitas kakuke »

Kas keegi oskaks kommenteerida kahe risti erinevust nagu 3-2-1 Low Light Reticle ja Multi-X. Järsku mõnel on mõni neist eelmainitutest kasutuses ja tooks head ja vead välja. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mul on Multi-X ja peaks ütlema,et nii kui hämaraks läheb astu kodupoole.Liiga peenikese mustriga.3-2-1 tunduvalt paksema joonestikuga, aga tsentris ikkagi juuspeenike,nii et sihtpunkt ikkagi väga täpne.Samas peenike rist keskel küllalt väike,nii et looma siluetist välja ei ulatu.Heh,nüüd sai küll vähe segaselt öeldud :D ,aga vast oli mõte arusaadav.
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Ise kasutan Bushnelli Trophy 1,5-6X42 optikat millel on ristiks kolm jämedat pulka ja siis peen üleval ja keskel. Mina küll ei kurda et ei näeks, seda ei ole veel juhtunud, et rist ära kaoks.
Oli kunagi üks Bushnell-i Sportwiew millel oli sees peen rist ja sellega ei jäänudki muud üle kui lasime panna uue ja jämedama risti. Sest pidev häda oli see, et looma näed aga risti mitte.
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Bushnelli kodulehel ilusti välja toodud pildid milline on mingi rist.
http://www.bushnell.com/productinfo/rif ... htalk.html
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Nivaomanik kirjutas:Bushnelli kodulehel ilusti välja toodud pildid milline on mingi rist.
http://www.bushnell.com/productinfo/rif ... htalk.html

Kui aus olla, siis just Bushnelli koduleheküljelt antud riste kiigates, tekkis mul soov antud teema listi ülesse riputada. Segasemat pilti kodulehele annab ikka välja panna (kuna mul on väga hea monitor, siis viga selles pole). Kuju loeb sealt välja, aga see mida mingi rist täpsemalt endast kujutab mitte ja praktikud panevad tavaliselt asja paika.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Aga kui nüüd päris aus olla, siis mida sealt ikka välja vaja lugeda ongi. Minu arvates iga mees, kes on ikka optikast läbi vaadanud, siis juba oskab ette kujutada milline see rist looduses vaadates ja sihtides on.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tagasiside mõttes. Olen omanud optikat ristiga 3-2-1 Low Light Reticle ligi pool aastat ja võin nüüdseks juba väita küll, et pilt läbi optika ja pilt Bushnelli kodulehel antud ristist on nagu öö ja päev. :?
Muidu olen ristiga rahul, kuna on ideaalne ka lähedale laskmiseks (st. 5-10m). :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

Hää oleks kui keskel ka punatäpp hiilgaks . :twisted:
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Suletud