Relvaeksam

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Vasta
onon
Postitusi: 2
Liitunud: E Apr 27, 2015 7:38 pm

Relvaeksam

Postitus Postitas onon »

Tervist

Kui Pärnus teha relvaeksamit sileraudsele jahipüsssile, siis kus toimub laskmiskatse?
FIK
Postitusi: 31
Liitunud: T Sept 01, 2009 8:42 am

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas FIK »

Püssile relvaeksamit teha ei ole vaja :D
Tetz
Postitusi: 8
Liitunud: N Jaan 29, 2015 3:43 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Tetz »

Pärnus toimuvad relvaeksamid ja neid võtab vastu Lääne Prefektuur (Pikk 18), sama maja keldrikorrusel asub siselasketiir, kus toimub praktiline laskmiseksam.

Kui jutt käib aga jahikoolituse praktilisest laskeeksamist, siis Tuule tn lasketiir.
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Henz »

Relvaeksami laskekatse Pärnus toimus vanasti püssile sportpüssiga ja püstolile Makarov püstoliga. Kah olen Margolini varianti kuulnud aga ise tegin Makaroviga. Tuule tiirus ei toimu enne puude lehte minekut üldse midagi. Meie käisime jahikursusega Toris paugutamas ja ka eksam oli seal. Sellest kõigest on küll mõned aastad möödas kui mul neid asju teha vaja oli aga hästi ei usu, et suurt midagi muutunud oleks.
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
onon
Postitusi: 2
Liitunud: E Apr 27, 2015 7:38 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas onon »

teab keegi kaua hoiab politsei relva hoiul?
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas tireb »

onon kirjutas:teab keegi kaua hoiab politsei relva hoiul?



mis see tähendama peaks?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas kakuke »

Omaniku surma korral 6 kuud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas Ain Aavik »

Oh Kakuke, eksid siinjuures suuresti.
Omanik on surnud eelmisel sajandi lõpul, pärijad pärandit ''miskipärast'' ei vormistanud ja ei vormista (vastu ei võta).
Relvad seisavad politsei relvahoidlates ja jäävadki seisma .. pole võimalik hävitada, pole võimalik võõrandada ega muid toiminguid teha.
Meil armastatakse tihti naaberriiki Soomet eeskujuks tuua. Seal lähevad sellised relvad avalikule enampakkumisele. Võiksid siingi minna .. kuid pole säärast seaduspügalat, mis teeks asja võimalikuks.
Selliseid relvi on oi, kui palju sealsetes kappides seismas, nii vanemaid, kui värskemaid. Nii mõnedki nendest eksemplaridest on väärtused omaette, kuid ohh-jahh .. paku pärijale mida iganes, pärimist ta ikka vormistama ei lähe.
Olen lähedalt asjadega kokku puutunud, selle tõttu ka sääntne vastus.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Relvaeksam

Postitus Postitas aivar00 »

Kusjuures olen asjast sotti saanud nii, et see oleneb kohaliku tasandi politseijuhist. Aini juhusega kursis olles jah - seal tundub relvahoidla kummist olevat. Raplas aga vastupidi. Liigsetest esimesel võimalusel katsutakse vabaneda.
ikka lõbusalt
Vasta