Laadimispäeva kordamine

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Laadimispäeva kordamine

Postitus Postitas sniper »

Kas sellist üritust nagu laadimispäev on kunagi ka plaanis korrata. Esimesele laadimispäevale ei saanud tulla aga asi huvitab(üksi ei tahaks hakata jalgratast leiutama) parem kui mõni targem mees näitab ette. :roll:
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

15või 16 oktoober põlva maakonnas kellel huvi võib võtta minuga ühendust. Ise laen aasta, mees kellelt õppisin laeb juba 10 aastat. Ainult vintrelva padrunid, SUITSUTA PÜSSIROHUGA.
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

15 või 16 oktoober sobiks mulle ja mehele kellelt õppisin, nimetame teda jämedaks, hästi. Oodatud oleks kõik kellel huvi kogemusi jagada. Hea oleks, kui saaks teada tulijate arvu, siis teaks mingeid ruume otsida. Laadimissaedmeid on kaks komplekti, LEE komplekt mida foorumis ka pakutakse ja Hornadi press ja seadmed. Kellel on mingeid mõtteid, siis avaldagu julgesti, koht on veel lahtine ja kuupäevi võib ka nihutada kui vaja.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Põdrajahi aeg ei taha selleks kohe kuidagi sobida. Mingi kevadepoolne jahivaikuse aeg küll!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

ideefix

Postitus Postitas Arles »

siuke mõte:
uuriks seda aja-koha värki,
kaasaks üritusele kindlasti Kaupo,
kaasaks mõne poe, kus laadimistarbeid müügil ntx mingi vahendite väljapaneku ja tutvustusega,
sätiks aja sinna talv-kevad aega, kus ehk inimestel mahti rohkem,
laseks siis ka veidi õhupüssi ja räägiks laskmisest?
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Re: ideefix

Postitus Postitas pri:t »

Arles kirjutas:siuke mõte:
uuriks seda aja-koha värki,
kaasaks üritusele kindlasti Kaupo,
kaasaks mõne poe, kus laadimistarbeid müügil ntx mingi vahendite väljapaneku ja tutvustusega,
sätiks aja sinna talv-kevad aega, kus ehk inimestel mahti rohkem,
laseks siis ka veidi õhupüssi ja räägiks laskmisest?


poolt!!!!!
Mine metsa!! ;)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: ideefix

Postitus Postitas kakuke »

Arles kirjutas:siuke mõte:
uuriks seda aja-koha värki,
kaasaks üritusele kindlasti Kaupo,
kaasaks mõne poe, kus laadimistarbeid müügil ntx mingi vahendite väljapaneku ja tutvustusega,
sätiks aja sinna talv-kevad aega, kus ehk inimestel mahti rohkem,
laseks siis ka veidi õhupüssi ja räägiks laskmisest?

Ise oleks kindlalt käsi!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Kui keegi õpetaks .22lr laadimist siis olen ka mina käpp ;)
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma soojenduseks lihtsalt naljaka, eksliku, tähelepanekuga, mis mu silm tabas, seda teemat lugedes. Nimelt, kui Arles oma postituse tegi ja v2ike p6rsas tsiteeris, siis nägin soojenduseks Arlese teksti ja siis seda mine metsa! osa :lol: Jõudsin murdosa hetkest mõelda, et mis nüüd? Alles siis märkasin, et vahepeale midagi kirjutatud. Aga see selleks. Arlese ideel on jumet, aja sobimisel isegi huvitatud. Oktoober ei sobi, 15 põdrajaht, 16 korraldan ise Eesti Korporatsioonide Liidu lasketurniiri (selline kinnine üritus kus mõni osaline sportpüstolit esimest korda käes hoiab, mõni aga lasta ka oskab, ega pole minu spetsialittet, aga võtsin selle korraldada). Teeks ikka kusagile kevade poole jah, sobiks paljudele huvilistele kindlasti paremini (märts või aprill).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jah, idee igati hea,kuulaks huviga,mis teadjamatel rääkida.
Ise müün põhiliselt ainult LEE kaupa ,kuna seal LEE press olemas,siis pole mul nagu midagi juurde lisada ja Hornady press ka seal olemas,siis polegi ju rohkemat vaja.
Muidugi paar asja LEE valikust oleks küll,mille vastu huvi oleks,nimelt see uus LEE press,mida kindlasti paljud pole näinud ja kesta trimmija.
Muidugi oleneb kuidas kujuneb ajaliselt,võib-olla saan ka seda Hornady Lock-N-Load AP automaatpressi tutvustada.
Laskmisjutt ei jookse ka vast kellelgi mööda külgi maha ja arvan,et päeva jooksul tekib kindlast palju küsimusi ja hea kui on kelleltki küsida.
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

no tuleb vahest mõtteid

Postitus Postitas Arles »

üks mõte veel -
kui juba siuke kogunemine teha, siis äkki liita laadimisteemale määrimisteema? Et millega ja millal ning kuidas puhastada, millised tropid ja kuidas kaltsuga odavamalt saab (ise küll kaltsust eip oska enam pidada), mida nööriga teha, kuidas parem konserveerida jne.
Koha mõte üks vast Läänemaa, mida ise saan pakkuda aga oodatud ka teised mõtted - aega muidugi veel on .. aga ühel hetkel on kevad läbi saamas ja ..
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Häid mõtteid nagu küllusesarvest!
Eks selle kohaga ole ikka mõistlikum nii, et õpilased kogunevad sinna, kus õpetajad on. Kuna õpetaja näikse olevat Läänemaal, siis peab kevadeks bensiini varuma hakkama :wink: .
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Äkki Kaupo võtab Tartu-Võru kandis rahva harimise ette, tal ikka vahest siiapoole isakodu asja
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mul vahet pole kus üritus läbi viiakse,kohal olen ikka,kui miskit harivat hakatakse kõrvade vahele suruma :D Ja õpetajaid võiks rohkem olla,seda tugevam üritus oleks.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Põdrajahi peale pole küll hea seda laadimispäeva lükata, pigem siiski kevadesse. Siis jahid läbi ja aega rahval rohkem, et äkki saab millegiga veel ühildada.
Suletud