Saiga 308

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Muri
Postitusi: 31
Liitunud: E Juun 21, 2004 7:45 am

Saiga 308

Postitus Postitas Muri »

Taas on Eestisse jõudnud partii Venemaa jahirelvi Saiga, Los ja Tigr.
Erilist huvi pakub just Saiga-308-2. Tehnilisi andmeid ja muid arvamusi Saiga 308 kohta olen küllalt leidnud nii Venemaa kui lääne foorumitest.
Oleks huvitatud just meie Saiga 308-de omanikest, kes suudaksid juba muljetada eelpool nimetatud relva kasutamisest jahis, laskmis täpsusest, mis laskemoona kasutavad jne.
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Vaata RELVADE alt 2 lk Tigr ja Saiga.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Sellise robustse tukiga oled metsas nagu iraagi mujaheed ;)
Maitse asi muidugi.
Hundist toakoera ei saa.
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Postitus Postitas Kellamees »

Vaatasin just seda asja poes ja tundus, et käib paari vähemalt granaadiheitjaga. Kui õieti mäletan oli ka optikakinnitus külje pealt. Mitte, et see oleks halb aga ei ole pannud eriti selliseid kinnitusjalgu poes tähele (endal pole vaja läinud). Raua suudmekompensaator annab võimaluse kinnitada kiirelt ja lisakulutusteta helisummuti (alandaja), kui see asi kord Eestis lubatakse.
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Kus poes neid pakutakse?
Metskass
Postitusi: 35
Liitunud: E Jaan 17, 2005 6:27 pm

Postitus Postitas Metskass »

Trapperis Tartus.
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Postitus Postitas Kellamees »

Olin poes kas nüüd neljap või reede kui eelviimane müüki läks
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Citysec-s Estonia mälestusmärgi juures mäe sees oli ka üks kapis.
Hundist toakoera ei saa.
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Kellamees kirjutas:Olin poes kas nüüd neljap või reede kui eelviimane müüki läks

Need püssid olid müüdud enne eestisse jõudmist. Poes käis ehk vormistamine :cry:
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Postitus Postitas Kellamees »

Ei seda vast mitte. Müük, mille tunnistajaks olin, tundus küll, läksin poodi ja ostsin, moodi. (Niivõrd kui relvaost saab olla spontaanne.)
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Kellamees kirjutas:Ei seda vast mitte. Müük, mille tunnistajaks olin, tundus küll, läksin poodi ja ostsin, moodi. (Niivõrd kui relvaost saab olla spontaanne.)

Kui naised ründavad nüüd stokkmani ja kaubamaja ja neil on (ostu)päevad on iga uue püssiost alati etteõigustatud :wink:
Eelnevalt esmaspäeval kui neid Saigasid lahti pakiti väideti et kõik on müüdud :cry: Kas tegemist oli uue 100-nda seeria .308win(täispuitlaad kabast laetippu) või AKM meenutav :cry: (jahi)riistapuu?
antonius
Postitusi: 31
Liitunud: K Nov 10, 2004 7:10 pm

Postitus Postitas antonius »

Võis olla küll, et kõik ette ära müüdud, sest mul jahikaaslane juba novembris püssi ära bronnis. Talle pakuti valida 3 variandi vahel: plastkabaga, ortopeedilise kabaga ja puidust jahikabaga. Valis plasti. Olevat kõige paremini õlga istunud. See jah otsast kuni kabaotsani plastiga kaetud. Pauku pole veel teinud. Täna pidi optika saama. Vast järgmine nädal saab siis midagi targemat rääkida.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

antonius kirjutas:... ortopeedilise kabaga ...


lihtsalt targutamise pärast, eimidagi isiklikku: ma olen varem kuulnud anatoomilist või ergonoomilist kaba mainitavat. ortopeediline... viib mõtted mujale. sest:
orto.peedia ‹ 8 › med lülisamba- ja jäsemevigadega tegelev arstiteaduse haru. ütleb ÕS
ortopeedia ‹1› s. med. kirurgia haru, mis uurib ja ravib liikumis- ja tugielundite deformatsioone ja talitlushäireid ning püüab nende tekkimist vältida. ütleb seletussõnastik
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Postitus Postitas Kellamees »

See mille ostu nägi oli AK lähisugulane, puitkabaga.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Vat ei saa vendadest aru, et peab sellise papi eest autumaadiga jahil käima, kui selle eest juba täiesti mõistliku jahipüssi saaks.
Saiga ei ole jahipüss, rohkem nagu jahil käimise püss.
A see puht minu subjektiivne arvamus. :D
Aga haavatud sokk on kole ka kui kallale kipub. :D :D Igas juhuks uhmerdad koha paar kuuli järgi veel äkki kurask muidu tulebki kallale. :D :D
Suletud