K: Kas jääb pidama? - Teema lõpetatud.

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

K: Kas jääb pidama? - Teema lõpetatud.

Postitus Postitas TiitR »

Kusagil vist mainisin juba, et mu 12 cal. poolautomaat suutis 2 Waltheri kollimaatorit ära lõhkuda ja nüüd mõtlesin proovida Docter III halosihikut.
Küsimus aga teadjamatele, et kas selline lahendus, kus vaid siin on kruvidega lati soonde kinnitatud, jääb pidama? Või on lisaks vajalik mässata liimidega või lisa kruviga kinnitada siin lati külge? :M Või peaks siini lükkama soone lõppu (ettepoole siis), kus see ümaraks muutub ja sel juhul ei liiguks jalad enam edasi?
Eelmine kollimaator oli kuni lõpuni kinnitatudki vaid nii, nagu piltidel ja täpp püsis pagal, kuni sihiku enda lagunemisele.

Panen mõned pildid ka hetkeseisust (pauku pole tegema jõudnud). Sry, pilte sai küll palju, kuid vaid selleks, et võimalikult hästi olukorda näidata.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis TiitR, R Okt 09, 2015 4:15 pm, muudetud 1 kord kokku.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas andrus »

Lase mingi dift jalale sisse teha ja latile auk ning pole vaja kruve ega liime.
Kui aus olla siis puurimisega peaks sa vast isegi hakjama saama ja mingi tugevamast materjalist difti moodi asja ehk leiad kah. :D
jahismurf
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas TiitR »

andrus kirjutas:Lase mingi dift jalale sisse teha ja latile auk ning pole vaja kruve ega liime.
Kui aus olla siis puurimisega peaks sa vast isegi hakjama saama ja mingi tugevamast materjalist difti moodi asja ehk leiad kah. :D

Vot-vot, hakkab tulema. Mõtlesin isegi midagi taolist. Ja mul tööjuures vähe tegijamad puurijad ka kui mina, täitsa olemas :D

Kuhugi siia eks?
Pilt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas andrus »

No nii pead panema,et kinnitus kruvi augule liiga lähedale ei jää. Et ikka jalal tugevus säiliks. Aga auk ikka alt poolt mitte dift ülevalt sisse. :D

Ma ei tea mis materjalist sul see jalg on aga mina teeksin lausa kaks difti,mõlemile kinnitusele Ja nii täpselt tuleb teha,et mingit pinget ei tekkiks!!!
Ja diftina ei tasu kasutada suvalist polti. Ikka miski tugev materjal.
Ja siis ütle mulle kust sa selle jala said....üks Akkar otsib sarnast asja.
jahismurf
under
Postitusi: 47
Liitunud: T Mär 23, 2010 12:52 am

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas under »

Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas TiitR »

andrus kirjutas:No nii pead panema,et kinnitus kruvi augule liiga lähedale ei jää. Et ikka jalal tugevus säiliks. Aga auk ikka alt poolt mitte dift ülevalt sisse. :D

Ma ei tea mis materjalist sul see jalg on aga mina teeksin lausa kaks difti,mõlemile kinnitusele Ja nii täpselt tuleb teha,et mingit pinget ei tekkiks!!!
Ja diftina ei tasu kasutada suvalist polti. Ikka miski tugev materjal.
Ja siis ütle mulle kust sa selle jala said....üks Akkar otsib sarnast asja.

Altpoolt ikka jah, kuid teisiti ei saanud näidata.
tellisin Hiinamaalt need jalad. Ega mul väga valida polnudki, kuna minu püssil ei ole see soon täispikkuses, vaid vahe on vahel, samuti on lati laius kinnituskohtadest 11 mm. Mõõtsin kodus enda püssi pealt vajalikud mõõdud ja leidsingi selle. http://www.aliexpress.com/snapshot/6923 ... 5575652236
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas TiitR »

under kirjutas:http://thetruthaboutguns.com/wp-content/uploads/2011/09/Speedbead-Left-Side-1024x768.jpg
Enda püssile panin selle... toimib

Kas liialt lähedal silmadele pole?
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas TiitR »

Andrus Michelis kirjutas:http://baltichunter.ee/pood/product_info.php?cPath=40_61&products_id=824&osCsid=a31674d94c62d1f5e606db2f2763b8a0


(y)

Hinda vaadates, siis.... :D
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ma usun, et sa ei pea seda hinda tingimatta nii teraselt vaatama. :D Aga asi ise on hea.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas TiitR »

Andrus Michelis kirjutas:http://baltichunter.ee/pood/product_info.php?cPath=40_61&products_id=824&osCsid=a31674d94c62d1f5e606db2f2763b8a0


(y)

Lihtsalt huvist, et kuidas selline kiirkinnitus neid sileraudse pauke talub ja paigale suudab jääda? Ise siin nuputan, et lisaks jalgade kinnitusele, peaks fikseeriva tifti vms. lisaks panema? :M
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas honkomees »

TiitR kirjutas:... Ise siin nuputan, et lisaks jalgade kinnitusele, peaks fikseeriva tifti vms. lisaks panema? :M
mul selliselt ilma mingite tiftideta juba aastaid kollimaator peal, pole ära lagunenud, paigalt liikunud ega ka latti ära lõhkunud :o Pilt
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas mrr »

Mul oli selline Maknetik kinnitus sileraudsel ja töötas väga hästi. Eriti tore oli see, et sai vahepeal tasku pista ja siis jälle külge sättida. Kõik paigas. Nüüd on punatäpp vindi peal ja Maknetik seisab sahtli põhjas. 8)
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

mrr kirjutas:Mul oli selline Maknetik kinnitus sileraudsel ja töötas väga hästi. Eriti tore oli see, et sai vahepeal tasku pista ja siis jälle külge sättida. Kõik paigas. Nüüd on punatäpp vindi peal ja Maknetik seisab sahtli põhjas. 8)

Tõele au andes seisab ka minul Maknetic sahtlis koos täpiga. Sileraudse peal on selline vigur. http://www.ipscstore.eu/et/sileraudnepu ... t-set.html
Kah lihtne, täpne ja kiire jubin. Mitte, et see Macneticu kombo halb oleks, parim ikkagi, lihtsalt vajadused muutusid.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas jääb pidama?

Postitus Postitas TiitR »

honkomees kirjutas:
TiitR kirjutas:... Ise siin nuputan, et lisaks jalgade kinnitusele, peaks fikseeriva tifti vms. lisaks panema? :M
mul selliselt ilma mingite tiftideta juba aastaid kollimaator peal, pole ära lagunenud, paigalt liikunud ega ka latti ära lõhkunud :o

Nagu ülal kirjutasin, siis püsis mu eelmisel kollikal samuti täpp pikka aega (pidas vastu nii plartsutavad pardi-, kui ka seajahid.. ca 2a. pakun) liikumatult, kuigi oli vaid samamoodi tehase kruvidega, jalgade kaudu kinnitatud. Ilmselt oli konkreetne kollikas lihtsalt nõrk 12 cal.-le (seda kahtles algul ka müüja, kui selle üle leti ulatas).
Aga Andrusel õigus - ei ole see tifti lisaks panek sinna raketiteadus ja halvem ta kindlasti ei saa.
Vasta