Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Kellamees »

Järgnev kirjatükk on kantud pettumusest ja kirjutan pigem hoiatuseks. Ostsin nimelt kaks päeva tagasi Dortmundi jahindusfestivalilt endale relva toe. Tugi ise esmapilgul korralik. Soov oli osta kolmejalgne PRIMOS kõrge (62'') tugi. Kahjuks oli neil müügil ainult ühe ning kahejalgseid ja seega sai ostetud ühest teisest letist Hunting Quick Stick Gen3. Kodus uue mänguasjaga tutvudes tuli välja defekt. Viies toe kõik kolm jalga kõige laiemasse asendisse ning reguleerides siis hüdraulika päästikut, fikseerus üks kolmes jalast lahtisesse asendisse ning hüdraulika päästik fikseerus sellisel moel, et jalgu ei saanud teha ei lühemaks ega pikemaks. Proovides leida tootjat tabas ka siin mind pettumus. Ei pakendil ega toel endal ei olnud mingeid muid andmeid kui ainult postiaadress Saksamaal. Internetist leidsin ainult meie ühe lõunanaabri jahinduspoes müügil oleva analoogi http://www.e-medziokle.lt/preke-_saudym ... 269--.html.
Seega: ei soovita kellegil osta Hunting Quick Stick Gen3. Juhul, kui ikkagi on soov seda osta siis proovida toe kasutamist kohe poes, et tuvastada võimalik defekt.
Kui keegi oskaks mind suunata Hunting Quick Stick Gen3 tootja juurde oleksin ülimalt tänulik.

PS. Alla 16 aastastel mitte edasi lugeda. Jalad sai ilusasti kokku käima kui pärast jalgade laialiajamist sai kruvikeerajaga sorgitud jalgade vahelises augus. :D. Kahjuks on defekt korduv ja metsas kruvikeerajaga augus sorkida ebamugav.
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Ten »

Need Lätis pakutavad on väga Hiinlaste moodi.
http://www.alibaba.com/product-detail/F ... 40965.html
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Räven »

Huvi pärast: milleks on kolmejalgset tuge vaja? Olen kasutanud alpikeppi (lihtsalt sirge puukepp), pidevalt kasutan Primose bipodi mis on väga stabiilne kuid isiklikult ei oska puudust tunda kolmjalast. Kui laskeasend on stabiilne siis ju bipodist piisaks?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas kakuke »

Minu meelest pole tuge kunagi liiga palju.
Kolmjalg on kindlasti mingites tingimustes parem, kui bipood või monopod. Juba see, et ta seisab ise püsti. Samas, kui pole passimist ja liikumine toimub muutuval maastikul, võib teistel tugedel eeliseid olla.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Kellamees »

See Ten'i poolt viidatu ongi just asi ise. Toe enda peal on selle nimeks 'Fiery Deer'.

Tripod'i valik sai tehtud loogikast, et kui ma ostan kolmjala on mul ka ühtlasi kaks- ja üksjalg. Jätan need liigsed jalad lihtsalt laiali ajamata kui vajadus puudub. Miinuseks on muidugi suurem kaal, kuid selle raskuse olen valmis võtma.
Situatsioon, kus seda mul vaja oleks läinud on eelkõige soku pillitamine. Seal on kombinatsioon kõndimise ja passimise vahel mõneti passimise kasuks ja kasutades relva optikat looma hindamiseks on stabiilsest toest suur abi. Lisaks sellele, kulub hea tugi hiilimisest hingeldavale jahimehele vägagi ära.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas aivar00 »

Huvitav asjaolu, et ka sakslane pakub hiina kräppi - nendelt eeldaks ikka vähe kvaliteetsema kauba müümist.
Kui saladus ei ole paljuga Sakasamaalt asjanduse ostsid? ( Kas oleks 6 varbalistelt või AliBabast odavam tulnud).
ikka lõbusalt
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Kellamees »

139- EUR.
Kirjutasin pakendil olnud Saksamaa aadressile ka kaebekirja. Eks näis mis vastus tuleb.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas mrr »

Schotteris olid täiesti viisakad kolmjalad ja minu mäletamist mööda ka mõistlikuma hinnaga müügis! :wink:
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Kellamees »

Kiites sakslasi. Defektne toode võeti tagasi ning olen nüüd Primose relvatoe JIM SHOCKEY TALL TRI POD omanik.

Lisamärkus neile kes soovivad neid kolmjalgu ka fotografeerimisel kasutada. Hiina kolmjalal on vastav polt ühe mõõduga ning mul kodus olev Nikon sinna otsa ei istunud. Seevastu Primose kolmjalal on samas kohas kahe mõõduga poldid (üks on teist muhvina kattev) ning see peenem polt sobis Nikon kaamerale.
lapikpudel
Postitusi: 55
Liitunud: E Jaan 20, 2014 12:25 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas lapikpudel »

Loen seda teemat ja ei jõua ära imestada milles küsimus, et selline jahumine. Metsast saab ju palju parema abivahendi kui poest----või eksin??? Ilus soovitus----ostke kruustangid koos lukksepalauaga ja asi lahendatud ja ehk saab ka selle abiga laskekatse tehtud.Selleks, et looma lasta on vaja kätt ja silma, mõistust ning mõistmist. Ärge palun tehke Lugupeetud jahimehed ennast nii rumalateks reklaamiohvriteks, et soetate asju, mis käivad Teil üle jõu-----Te ei ole ju sellised! Mina paneks küll selle teema lukku......, aga, aga....nüüd juba tean milline vastukaja tuleb.Tõestagu siis keegi oma tarkust või rumalust! ILUSAT TRADITSIOONILIST JAHTI JA JAHIELAMUSI!!!
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas Kellamees »

Praegune sisend foorumisse on kantud puhtast soovist hr lapikpudel'iga arutleda. Kinnitan, et ei pea ühtegi hr lapikpudeli seisukohta isiklikuks rünnakuks ning ei soovi ka mingil moel hr lapikpudelit rünnata. Vabandan kõigi foorumlaste ees kes praeguse postituse läbi lugesid ja peavad seda jahumiseks (mis see tegelikult ongi).

Loodan, et hr lapikpudel ei pea halvaks tooniks teiste hoiatamist võimaliku defektse toote eest, mis oli ka kogu selle 'jahumise' algne mõte.

Sinu väide, et 'metsast saab palju parema abivahendi kui poest' on minu arust ekslik. Väidan, et kuigi metsas on võimalik ehitada kolmjalgne relvatugi, mille kõrgust saab reguleerida ning millele saan kinnitada vajadusel ka fotoaparaadi on poest ostetud relvatugi mugavam. Miski ei keela meid muidugi olemast osavnäpud ja ise kõik asjad kodus/metsas valmis tegema. Bläck Rokit tegi näiteks 'peedist pesumasinale trumli' https://www.youtube.com/watch?v=ITfVySVr334. Leian, et iga abivahend mis aitab tagada lasu kvaliteeti on suisa kohustus sellele, kes soovib looma kiiret surmamist. Kas selleks abivahendiks on põõsast leitud kaigas, ostetud kolmjalg, töölaud kruustangidega - kõik sobivad.

Olen igati nõus ideega, et ei peaks ostma asju mis käivad üle jõu. Häda on ainult selles, kuidas teada saada, mis mulle üle jõu käib? Otsustan ise! Samas, kui midagi ostan, siis seda mis tundub olema jõukohane. Või siis otsustavad teised! Ent kuidas teised teavad mis on mulle jõukohane? Ainus lähim ja eksimatu ekspert keda jäägitult siinjuures usaldan on loomulikult minu kallis naine :lol: .

Olen igati nõus seisukohaga kus 'laskmiseks on vaja kätt ja silma, mõistust ning mõistmist'. Ei näe aga seejuures, miks peaks see välistama abivahendite kasutamise!

Soovin kõige selle juures rõhutada, et kindlasti ei pea ma hr lapikpudeli seisukohti rumalateks. Ammugi ei leia, et mina olen ainutõe valdaja. Asi ongi lihtsalt selles, et on olemas mitu vaatenurka ning mõnikord on need vastandlikud.

Ilusat traditsioonilist jahti - kelle traditsioonid?
lapikpudel
Postitusi: 55
Liitunud: E Jaan 20, 2014 12:25 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas lapikpudel »

Tegelikult sellist vastukaja ka ootasingi ja edukat jahti!!!
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Relva tugi Hunting Quick Stick Gen3

Postitus Postitas smtasku »

Kas neil sakstel ka miski veebipood on?
Kellamees kirjutas:Kiites sakslasi. Defektne toode võeti tagasi ning olen nüüd Primose relvatoe JIM SHOCKEY TALL TRI POD omanik.

Lisamärkus neile kes soovivad neid kolmjalgu ka fotografeerimisel kasutada. Hiina kolmjalal on vastav polt ühe mõõduga ning mul kodus olev Nikon sinna otsa ei istunud. Seevastu Primose kolmjalal on samas kohas kahe mõõduga poldid (üks on teist muhvina kattev) ning see peenem polt sobis Nikon kaamerale.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Vasta