BLONDOSID!

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

kuuli hinna ütleb meister kes neid teeb, kuna automaatpinkidel on tööd palju ja järjekorrad pikad on vaja temal ka mingit stiimulit, et asi ette võtta. Tinavööga on selline asi, et seda olen tellinud vajaliku jämeduse järgi ja rull maksid 200EEK. Sellega sai vöötada ca 100 28kal. kuuli nii, et vöö ise annab juba 2EEk kuuli hinnast. Ja kes treimisega kokku on puutunud teab, et automaatpingile on spets materjal mis ka ei ole just odav. Kui poest osta korralik kuulipauk maksab ta ju vähemalt 16 EEK ja haavlimats on ca 5EEK võib ju järeldada, et hinnavahe on tingitud kuuli hinnast.
naised saunas rääkisid
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Treitud kuulid

Postitus Postitas vana sokk »

Mitte ei taipa miks soovite treitud kuule.Olen ka kunagi neid blondosid proovinud aga loobusin vormiga valamise kasuks,tuleb odavam ja jookseb kah hästi.Minu vormiga valatud kuulid olid Võrus müügil seal poes kus Juho töötas s,o 88-90a.Mõnel vanemal jahimehel ehk on vene jahi ajakirju,seal jooniseid küll.
võimalikult suurem ports
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Kas keegi saaks saata kuuli joonise, lükkaks huvi pärast süsteemist läbi vaataks mis hind tuleb. Muidugi kogus tuleks võimas, mingi saja kuuli pärast tuleks seadekulud ülemõistuse suured.
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Nii: mul kallid kuulid seepärast et kogused, jah, tõesti väikesed on ja mees teeb neid pronksist, tina nikerdab peale, käsitöö, odavalt mingit mõtet polevat teha :? Aga kui saab 10 EEK tükist siis, hm, hakka või ise mõtlema uue tegija peale, mõned eelmisest partiist on jäänud...
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Kuuli joonis

Postitus Postitas vana sokk »

Pikk,saada mulle faksi number ja saad kal32-12 kuuli joonised kui soovid.
võimalikult suurem ports
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Blondo kuuliga tulistamisest tean pajatada seda, et eelmise korra ajal treis neid endale meie sektsioonis olnud treial. Ja siis see treial demonstreeris oma kuulide omadusi nii, et lasi 90m kaugusel külili asetatud 3L klaaspurgi avast läbi ja põhja puruks. Püss oli tal ise modifitseeritud (meisterdas vahetatavad rauasuudmed, paigaldas rõngassihiku) mц 21-12.
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

keegi kel on võimalus neid kuule treida võiks võtta selle asja käsile. kui hind tuleb 10 eek-i ja 35-ga müüa,no mina ostaks küll, siis saab ots otsaga kokku küll,või kuidas
jukuke
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 16, 2004 4:30 pm

Postitus Postitas jukuke »

Blondo kuuli joonised ajakirjas OHOTA 1983 (3) lk 32-33.Blondo kuulist juttu veel OHOTA 1982 (9) lk 32-33.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

teadjamiis kirjutas:andke märku kui paljudel oleks huvi blondo kuulide vastu kal. 28, 16 ja 12 tellisin Tartust varsti saan täpse hinna teada vöib jääda ca 10 EEK juurde. Kuulid tulevad terasest. Viisin täna näidised ära ja lähipäevil pen utlema koguse ja saan ka hinna teada( söltub kogusest)

Kas on ka mingeid uudiseid?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

ei ole uudiseid sest huvilisi praktiliselt pole. endal jagub veel "mõneks ajaks" ja puudub mõte edale 1000 tükki valmis varuda
naised saunas rääkisid
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Postitus Postitas Kaarel »

Ehk keegi seletaks lähemalt, kuidas toimub kuulile tinaribade peale panemine(kui paksult, kuidas otsad kinnitada, kust sellist tina saab jne.)?Nimelt proovin üles pandud joonise järgi seda kuuli valmis teha.
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

dirk kirjutas:Ehk keegi seletaks lähemalt, kuidas toimub kuulile tinaribade peale panemine(kui paksult, kuidas otsad kinnitada, kust sellist tina saab jne.)?Nimelt proovin üles pandud joonise järgi seda kuuli valmis teha.


Kui tinavöö pealepanek ebaõnnestub siis kuuli kasutamine lausa ohtlik.
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Postitus Postitas Kaarel »

Tahakski teada kuidas see vöö pealepanek toimub? Ei julge ju sellise kuuliga lasta, kui ei tea kas nüüd sai korralikult või ei.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

dirk kirjutas:Tahakski teada kuidas see vöö pealepanek toimub? Ei julge ju sellise kuuliga lasta, kui ei tea kas nüüd sai korralikult või ei.

Võtad paraja jämedusega tina traati ,lõikad täpse jupi ja keerad selle kuuli soonde .Olen kasutanud joote tina ,liite kohad vastas külgedele.Veel olen kasutanud plastmass seibe millel samuti üks koht lahti lõigatud .Neid sai ka auguraudadega ise tehtud.Parem kui selleks on spets raud valmistatud,et ääred ühepaksused jääksid.
Kivi kotti!
Vasta