Jahinduse kauplused PIHKVAS

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas vollifedja »

Tere!
Kes teaks? Aadressid?
Oleks igavesti tänulik.
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas ylaril »

Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas honkomees »

Tean asukohti mälu järgi, egas seal väga midagi polegi. Üks on riia mnt kohe pärast suurt ristmikku, kust vasakule keerates saab lenska-kiievi ytrassile. Teine viletsam on imperiali lähedal ja relvapood üldse pärapõrgus.
Googel aitab, yandex veel paremini.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas vollifedja »

Tänud, juba "siblisin "ise ka, leidsin ainult ühe...Aga aitähh.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas Välek »

Google ei aidanud. Kas venemaalt relvaloa alusel laskemoona soetada tohib ja üle piiri tuua, või viiakse piiripunktist otse lefortovosse? .
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas sammal.habe »

vene relvaloa alusel saad kindlasti vene relvapoest laskemoona soetada. kuidas üle piiri toomisega on, ei ole kursis, ilmselt eriloata ei saa :mrgreen:
Välek kirjutas:Google ei aidanud. Kas venemaalt relvaloa alusel laskemoona soetada tohib ja üle piiri tuua, või viiakse piiripunktist otse lefortovosse? .


internet annab Pihkvas sellise jahikraami poe: http://ohotnik60.ru/
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas honkomees »

sammal.habe kirjutas:...internet annab Pihkvas sellise jahikraami poe: http://ohotnik60.ru/

sinna juurdesõitmiseks valige kindlasti suurte ratastega tõstetud maastur ... või jätke auto oktoobri prospektile. Vähemalt 1,5 aastat tagasi oli nii.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
ramses
Postitusi: 6
Liitunud: T Mär 16, 2010 10:36 am

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas ramses »

Välek kirjutas:Google ei aidanud. Kas venemaalt relvaloa alusel laskemoona soetada tohib ja üle piiri tuua, või viiakse piiripunktist otse lefortovosse? .

Nii on!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas vollifedja »

Egas jahipoes ainult laskemoona ja relvi müüda.Mul, kui naiesterahval vaja eelkõige selga-jalga. Kummikuid kulub rohkem kui sokke....koprajaht. (neopreen ei pea ka vastu, muudkui lapi.)Pskovski Polimeer on tore "virma".
Aga poode leidsin, tänud teile, mitu.Aitähh!
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas Välek »

vollifedja kirjutas:Kummikuid kulub rohkem kui sokke....koprajaht. (neopreen ei pea ka vastu, muudkui lapi.!

Neopreen on tõepoolest oksaõrn. Oks läheb nagu pasteedi sisse. Samas kui õnnestub neid tervena hoida, pole paremaid kummikuid olemas kui Seelandi toodetud... vähemalt minu jalale. Ülikerged, soojad ja mugavad. Pakasega, niidisokk jalas kalal või jahil käia õhukese kummikuga...kõlab kelkimisena, kui poleks omal kogemusi, siis ei usuks.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas sooviku »

Neopreen on rohkem siuke kalameeste teema.Katsetasin ka kord saapaid.Head kerged ja soojad aga esimese käiguga astusin kohe orgi tallast läbi.Ja siis oli päev läbi jalg märg.Koprajahil peab ikka väga tugev saabas-püks olema.Kui ikka tihedalt käid,ei pea ka kummipüksid üle aasta vastu.Mina ostsin Magazinist sellise madalama vee jaoks kõige paksemast kummist pikad saapad.Raskema koha jaoks on kummipüksid aga neidki tuleb vahetevahel paigata.Aga kui raha on võib ju neopreeni oksarisus lõhkuda :wink:
Naine võib olla,koer peab olema!
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Jahinduse kauplused PIHKVAS

Postitus Postitas vollifedja »

Ega miski pole igavene. Pskovski Polimeer pidas mul küige kauem -terve aasta vastu... siinpool on suurustega "tuuga"-alla 43 meeste nr pole. Mahub küll alla-sisse sokke rohkem, aga pagana raskeks läheb pealelõunal kõndimine, kummikute jalas vedamine.....Neopreen on lisaks veel soe-talv-kevad, nagu meil on -enamus aastats "suusailm"..et mul omapundi jahimees lapib, sulatab augud kenasti kinni, ainult suurus on 45 mulle.
Vasta